Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na warunki i zasady korzystania z plików cookie.

  ES-S12AC/DC-M PROFI

  Elektrozaczep symetryczny z pamięcią

  99,00 zł Brutto
  1-2 dni
  Typ pracy:
  NC (normalnie zamknięty)
  Budowa:
  symetryczny
  Napięcie:
  8-16V
  Rodzaj prądu:
  AC/DC
  Pamięć:
  Tak
  Ostatnie sztuki w magazynie
  Ilość:
  4 sztuk

  ES-S12AC/DC-M PROFI - Elektrozaczep symetryczny z pamięcią

  Uniwersalność i jakość

  W przypadku typowych modeli, klient przy wyborze elektrozamka musi określić kierunek otwierania sterowanych nim drzwi (lewy-prawy). Elektrozaczep symetryczny posiada zapadkę (język) umieszczony w jednakowej odległości od obu krawędzi obudowy, co sprawia, że można montować zarówno w drzwiach lewych jak i prawych. Eliminuje to konieczność doboru konkretnego rodzaju elektrozamka podczas projektowania kontroli wejścia. Funkcją elektrozaczepu jest blokada zabezpieczonego nim wejścia i jego zwolnienie po podaniu napięcia zasilającego cewkę elektrozaczepu. Sterowanie elektrozamkiem może być realizowane przez system domofonowy, videodomofonowy, kontroli dostępu lub też prosty przycisk zwierny (tzw. „dzwonkowy”).
  Elektrozamki SCOT wytwarzane są z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na bezawaryjną pracę przez długi czas. Testy producenta nie wykazują nadmiernego zużycia nawet przy setkach tysięcy cykli otwarcia.

  ES-S12AC-DC-M-PROFI perspektywa.jpg
  ES-S12AC-DC-M-PROFI podgląd.jpg


  Zastosowanie

  Standardowa listwa mocująca w zestawie
  Wraz z elektrozamkiem klient otrzymuje uniwersalną, metalową listwę umożliwiającą montaż elektrozamka w słupku bramy lub ościeżnicy drzwi.

  Regulacja języka zapadki
  Pozwala na eliminacją luzów pomiędzy językiem elektrozamka a językiem zamka drzwi przez wysunięcie języka elektrozamka w zakresie    0 ~ 4 mm od standardowego położenia.

  Uniwersalne zasilanie
  Elektrozamek został wyposażony w cewkę pozwalającą na zasilanie prądem stałym (z zasilacza prądu stałego) lub zmiennym (z transformatora). Cecha ta pozwala na dobór urządzenia zasilającego np. pod kątem słyszalności pracy elektrozamka. Po zasileniu elektrozamka prądem stałym osoba przy wejściu usłyszy tylko charakterystyczny „klik” natomiast prąd zmienny spowoduje „buczenie” przez cały czas podawania napięcia na elektrozamek.

  Pamięć

  Do otwarcia (odblokowania) zamka wystarcza krótki (chwilowy) impuls elektryczny, który powoduje odblokowanie elektrozaczepu. Po przejściu przez drzwi zamek przejdzie do położenia spoczynkowego. Jest to wygodna funkcja w przypadku obsługi otwarcia drzwi przez osobę wychodzącą, gdzie przycisk otwarcia znajduje się w pewnej odległości od zamka. bez obawy ponownego zamknięcia. Może być stosowany z systemami alarmowymi, prostymi systemami kontroli wejścia, systemami bezprzewodowego sterowania drzwiami itp., gdzie czas otwarcia drzwi nie jest nastawiany. Nie jest zalecany w przypadku sterowania przez system kontroli z regulacją czasu otwarcia, gdzie ustawiony czas podania napięcia na cewkę elektrozaczepu może być dłuższy niż czas przejścia przez drzwi. Spowoduje to ponowne odblokowanie elektrozaczepu i pozostawienie otwartego wejścia.

  ES-S12AC-DC-M-PROFI profil.jpg

  Specyfikacja
  Symetryczny Tak
  Napięcie zasilania 8-16V AC/DC
  Wytrzymałość 3500 N
  Pobór prądu 300mA (12V AC) / 600mA (12V DC)
  Rodzaj Standardowy (NC)
  Regulacja języka 0~4 mm
  Pamięć Tak
  Listwa mocująca 110mm (w zestawie)
  Temepratura pracy (otoczenia) -15 ~ +50 st. C
  Wymiary 20x 75x28mm
  Scot
  ES-S12AC/DC-M PROFI
  4 Przedmioty

  Arkusz danych

  obudowy_Typ pracy
  NC (normalnie zamknięty)
  obudowy_Budowa
  symetryczny
  obudowy_Napięcie
  8-16V
  obudowy_Rodzaj prądu
  AC/DC
  obudowy_Pamięć
  Tak

  Szczególne odniesienia

  11 innych produktów w tej samej kategorii: