Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na warunki i zasady korzystania z plików cookie.

O NAS
Wiedza i doświadczenie

 

DVS Polska jest jedną z czołowych marek należących do firmy Alkam Security, która już od 2006 roku specjalizuje się w sprzedaży produktów elektronicznych z obszaru ochrony osób i mienia. Główna oferta DVS skupia się wokół systemów monitoringu i obejmuje kamery analogowe, sieciowe IP oraz bezprzewodowe. Dodatkowo nasza propozycja zawiera wideodomofony, elektronikę użytkową (dyski i karty pamięci) oraz akcesoria. Naszym głównym celem jest profesjonalna obsługa klienta, z tego też powodu kładziemy duży nacisk na wzorcowe działanie wszystkich ogniw naszego łańcucha.

Możesz być przekonany, że korzystając z naszych usług zarówno my jak i nasi partnerzy biznesowi dołożymy wszelkich starań abyś był zadowolony, ponieważ działamy Z MYŚLĄ O TOBIE.

Rozwój i kompetencje

 

W DVS Polska zdajemy sobie sprawę, że to ciągły rozwój jest gwarancją sukcesu. Dlatego też nieprzerwanie inicjujemy działania, które pozwalają nam podejmować coraz to nowe wyzwania. Nasza kadra pracownicza regularnie zwiększa swoje kwalifikacje, a oferta DVS jest stale poszerzana. Dodatkowo dystrybuowane przez nas produkty są testowane przez wyspecjalizowanych techników. W celu pogłębiania naszych więzi z klientami oraz odpowiedzi na ich najpilniejsze potrzeby cyklicznie otwieramy punkty sprzedażowe w nowych lokalizacjach. W chwili obecnej posiadamy oddziały w największych miastach Polski: Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi oraz Toruniu.

Najwyższa jakość

 

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci zawsze byli w pełni usatysfakcjonowani. Bezpośrednio wynika z tego fakt, że naszym priorytetem jest wysoka jakość oferowanych produktów. Na każdym z poszczególnych etapów nienagannie realizujemy nasze zadania, przykładając wyjątkową uwagę do każdego, nawet najmniejszego szczegółu. Od deski kreślarskiej, poprzez dystrybucję aż do realizowanej dostawy.

Chcemy, aby każdy zależny od nas czynnik sprawiał, że produkt z logo DVS Polska wywoła zachwyt oraz uśmiech na Twojej twarzy.