Formy płatności i dostawy

W sklepie DVS Polska każdy klient ma możliwość wyboru spośród kilku sposobów odbioru i metod regulowania płatności. W trosce o komfort użytkowników staramy się regularnie dołączać do naszych rozwiązań najnowsze trendy technologiczne w płatnościach cyfrowych. Już teraz zapewniamy możliwość wykonania szybkiego przelewu środków poprzez płatności kartami płatniczymi i kredytowymi oraz szybkie e-transfery. Respektujemy także tradycyjne przelewy, jednocześnie informując, że w tej sytuacji czas przetwarzania będzie nieco dłuższy. Dla osób, które nie mają obecnie możliwości przekazania zapłaty, uruchomiliśmy opcję odbioru za pobraniem.

formy-platnosci-1.jpg
formy-platnosci-1.jpg

Zamówione produkty wysyłamy za pośrednictwem usług kurierskich. Dzięki wieloletniej współpracy z doświadczonymi operatorami możemy zapewnić:
• największą w Polsce sieć punktów odbioru,
• pakiet usług dodatkowych, w tym możliwość śledzenia przesyłki czy przekierowania,
• system regularnych połączeń informacyjnych,
• bezpieczeństwo podczas transportu,
• doświadczenie w zakresie flow-logistics.
Koszty przesyłki naszych produktów doliczane są do faktury. Istnieje także opcja odbioru osobistego w jednym z naszych oddziałów.

W naszym sklepie masz kilka sposobów płatności do dyspozycji. Poniżej krótkie opisy każdego z nich.

Płatności online bezpieczne jak w banku

imoje to pierwsze płatności online dla sklepów internetowych w Polsce dostarczane przez bank. Za ich sprawne działanie odpowiada ING Bank Śląski, a bezpieczeństwo potwierdza certyfikat PCI DSS.

Kup teraz, zapłać za 21 dni

Wprowadziliśmy nowy sposób płacenia w sklepach internetowych. Kupujący może zapłacić do 21 dni później - bez rejestracji i podpisywania dokumentów. Sklep dostaje pieniądze od razu.

Płatność przy odbiorze osobistym

Zamawiając towar z odbiorem osobistym, płacisz przy odbiorze zamówienia.

Przelew tradycyjny

Płacisz tradycyjnym przelewem bankowym (wszystkie potrzebne dane otrzymasz w mailu po złożeniu zamówienia). Zanim zabierzemy się do realizacji zamówienia, musimy jednak poczekać, aż Twoje pieniądze dotrą do nas na konto (co może potrwać dłuższy czas).