BEZPRZEWODOWA KAMERA IP WIFI NIANIA 4Mpx 3.6mm TUYA ANOMATEC

  AN-SDIP4036-TN

  139,99 zł Brutto
  1-2 dni
  Rozdzielczość:
  2K QuadHD (4Mpx)
  Przetwornik:
  CMOS 4.0M Pixel Progressive Scan
  Obiektyw i kąt widzenia:
  3.6mm (90°)
  Czułość:
  0.02Lux@(2.0AGC ON), 0LUX z
  Rodzaj:
  Obrotowa (PTZ, PT)
  Kolor:
  Czarny
  Doświetlenie nocne:
  LED (światło białe) do 10 metrów
  Zasilacz w zestawie:
  Tak
  Audio:
  zintegrowany mikrofon i głośnik
  Obudowa:
  poliwęglanowa
  Karta pamięci:
  microSD do 128GB
  Aplikacja:
  TUYA
  Zamów do 12:00 - paczkę nadamy tego samego dnia!
  Karta pamięci w zestawie :
  Ilość:
  • Elektroniczna niania kamera WiFi działająca na popularnej i niezawodnej aplikacji TUYA SMART

   KAMERA WIFI NIANIA 4MPx

   ✅ Bezpłatna niezawodna aplikacja - TUYA SMART

   ✅ Podgląd na żywo, powiadomienia i obsługa - w telefonie

   ✅ Doświetlanie nocne mocnymi diodami LED - do 10 metrów

    Zdalne sterowanie obrotem z aplikacji - Obrót 355"

    Wysoka rozdzielczość obrazu - 4Mpx (2560x1440p)

   ✅ Płynny obraz 15 klatek na sekundę (15kl/s)

    Dwustronna komunikacja głosowa – wbudowany mikrofon i głośnik

   ✅ Inteligentna analiza obrazu - detekcja ruchu

   ✅ Nagrywanie w pętli na karcie - microSD (8-128GB)

   ✅ Komunikaty głosowe w kamerze - w języku polskim

   ✅ Prosty, samodzielny montaż i konfiguracja - funkcja skanowania kodu QR z kamery

    Przybliżenie obrazu w aplikacji - ZOOM X4

   ☑️ ZASILACZ W ZESTAWIE!

   Aplikacja Tuya Smart to innowacyjne narzędzie umożliwiające kontrolę i zarządzanie inteligentnymi urządzeniami domowymi z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem smartfona. Pozwala na zdalne sterowanie, programowanie i monitorowanie urządzeń takich jak oświetlenie, kamery, termostaty, włączniki i wiele innych.

   ✅ Zdalne sterowanie: Użytkownik może włączać, wyłączać i kontrolować urządzenia inteligentne w domu z dowolnego miejsca, mając dostęp do internetu.

    Automatyzacja i harmonogramy: Możliwość tworzenia scenariuszy i harmonogramów, które automatyzują działanie urządzeń zgodnie z preferencjami użytkownika.

   ✅ Wsparcie dla wielu urządzeń: Aplikacja jest kompatybilna z szeroką gamą inteligentnych urządzeń różnych producentów.

   ✅ Łatwa integracja: Prosty w użyciu interfejs umożliwia łatwe dodawanie i konfigurację nowych urządzeń.

   ✅ Monitorowanie w czasie rzeczywistym: Użytkownik może monitorować stan urządzeń w czasie rzeczywistym, otrzymując powiadomienia o ich działaniu.

   ✅ Bezpieczeństwo i prywatność: Aplikacja zapewnia zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, chroniąc prywatność użytkownika.

   ✅ Wsparcie głosowe: Kompatybilność z popularnymi asystentami głosowymi jak Amazon Alexa, Google Assistant.

    Interaktywny interfejs: Intuicyjny i estetyczny design ułatwia nawigację i zarządzanie.

    Skonfiguruj to sam!

   Instalacja jak i sama obsługa jest intuicyjna, a instrukcje przygotowane przez dedykowany dział techniczny poprowadzą Cię przez proces instalacji i konfiguracji zestawu.

   W zestawie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy potrzebne do instalacji, uruchomienia oraz konfiguracji:

   • ✅ Kamera tubowa WiFi - AN-SDIP4036-TN
   • ✅ Zasilacz do kamery 5V/1A
   • ✅ Komplet akcesoriów do montażu
   • ✅ Komplet dokumentacji (Instrukcja papierowa oraz w formie elektronicznej znajduje się w zakładce "Dodatkowe informacje")
   • ☑️ Oraz posprzedażowe wsparcie techniczne.

    Zamontuj gdzie tylko zechcesz!

   Uniwersalny uchwyt kamery ANOMATEC AN-SDIP4036-TN został zaprojektowany z myślą o wszechstronności i łatwości montażu w różnych lokalizacjach. Kluczowe cechy tego innowacyjnego uchwytu obejmują:

   1. Wielofunkcyjna Baza: Uchwyt wyposażony jest w stabilną, płaską bazę, która pozwala na bezpieczne postawienie kamery na dowolnej płaskiej powierzchni, takiej jak stół lub półka. Baza ta zapewnia solidne oparcie, zapobiegając przypadkowemu przewróceniu się kamery.
   2. Regulowany Mechanizm Obrotu: Uchwyt zawiera mechanizm, który umożliwia obracanie kamery o 360 stopni i pochylanie, co pozwala na łatwe dostosowanie kąta widzenia. Dzięki temu użytkownik może szybko zmienić orientację kamery bez potrzeby demontażu całego urządzenia.
   3. System Mocowania do Ściany i Sufitu: Uchwyt wyposażony jest w otwory montażowe, które pozwalają na bezpieczne przytwierdzenie kamery do ściany lub sufitu. W zestawie znajdują się odpowiednie śruby i kołki, które umożliwiają stabilny montaż w różnych typach powierzchni.
   4. Łatwa Instalacja i Demontaż: Proces montażu i demontażu kamery jest intuicyjny i nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Umożliwia to użytkownikowi szybkie przemieszczanie kamery między różnymi lokalizacjami, zgodnie z potrzebami.
   5. Wytrzymała Konstrukcja: Uchwyt wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają trwałość i odporność na uszkodzenia, co jest szczególnie ważne w przypadku montażu zewnętrznego.
   6. Estetyczny Design: Uchwyt został zaprojektowany tak, aby harmonijnie współgrać z eleganckim wyglądem kamery, jednocześnie będąc dyskretnym i nienarzucającym się w różnych środowiskach.

    Wyraźny obraz w nocy!

   Kamera IP WiFi AN-SDIP4036-TN oferuje możliwość przełączania między trybami dziennym i nocnym. W ciągu dnia zapewnia ona nagrywanie w kolorze, natomiast w warunkach słabego oświetlenia automatycznie aktywuje tryb nocny. W tym trybie, dzięki wykorzystaniu sześciu diod IR, kamera zapewnia wyraźny i precyzyjny obraz, niezależnie od warunków oświetleniowych. Technologia IR umożliwia również uzyskanie szczegółowych obrazów w całkowitej ciemności, a doświetlenie o zasięgu do 10 metrów pozwala na rejestrowanie obiektów znajdujących się w znacznej odległości od kamery.

    Slot na kartę microSD do 128GB

   Kamera posiada slot na kartę pamięci, dzięki czemu szybko i prosto będziesz mógł pozyskać nagrania z kamery, bez konieczności rozbierania całej obudowy czy też demontażu sprzętu. Nagrania możesz zgrać z poziomu aplikacji lub poprzez zgranie bezpośrednio z karty pamięci.

   Przybliżony czas zapisu na kartach pamięci:

   ✅ Pojemność 32GB:

   • Goodram
   • Dahua

   ✅ Pojemność 64GB:

   • Goodram
   • Dahua

   ✅ Pojemność 128GB:

   • Goodram
   • Dahua

   Możliwość zakupu kart w zestawach w zakładce "Kup razem"

    Zapis na kartę pamięci!

   Nasza kamera WiFi umożliwia wygodne zapisywanie obrazu na karcie SD, co daje Ci dodatkową kontrolę nad przechowywaniem nagranych materiałów. Dane na karcie microSD zapisywane są w pętli, co oznacza że najstarsze nagrania automatycznie zastępowane są nowymi

   Dzięki zapisowi na karcie SD, masz również możliwość tworzenia kopii zapasowych i archiwizowania ważnych nagranych materiałów.

    Harmonogram nagrań:

   Funkcja harmonogramu nagrań pozwala Ci zaplanować określone czasy nagrywania. Możesz ustawić konkretne godziny lub dni tygodnia, podczas których chcesz, aby kamera automatycznie rozpoczęła nagrywanie. To idealne rozwiązanie, jeśli chcesz skoncentrować się na określonych momentach lub zdarzeniach.

    Zaawansowane funkcje kamery 

   Obsługa nagrań z poziomu aplikacji:

   Zgrywanie i przewijanie nagrań to funkcje, które umożliwiają Ci łatwe przeglądanie wcześniej nagranych materiałów. Możesz szybko wyszukiwać konkretny moment, odtwarzać nagrania wstecz lub przewijać do przodu, aby znaleźć interesujące Cię informacje. To daje Ci pełną kontrolę nad przeszłymi zdarzeniami i pozwala na dokładne analizowanie materiałów.

    Dowolna konfiguracja:

   Możesz również dostosować ustawienia powiadomień, aby otrzymywać ważne informacje na bieżąco. Możesz ustawić preferowane typy powiadomień, takie jak wykrycie ruchu czy dźwięku, a także określić preferowane metody otrzymywania powiadomień, takie jak powiadomienia na telefonie. To daje Ci elastyczność i dostosowanie powiadomień do swoich potrzeb.

    Detekcja sylwetki człowieka

   Kamera Anomatec wykorzystuje zaawansowane algorytmy do detekcji ludzi, co pozwala na precyzyjne rozróżnienie między ruchem wywołanym przez ludzi a innymi rodzajami ruchu, takimi jak zwierzęta czy drzewa poruszane przez wiatr. Gdy kamera wychwytuje ruch ludzi, natychmiastowo aktywuje system powiadomień. Oznacza to, że w momencie wykrycia aktywności ludzkiej w obszarze monitorowanym przez kamerę, automatycznie wysyła powiadomienie na zainstalowaną na smartfonie aplikację. Dzięki temu użytkownik otrzymuje natychmiastową informację o potencjalnie ważnych lub podejrzanych zdarzeniach, co umożliwia szybką reakcję

    Elektroniczna niania

   Kamera IP WiFI ANOMATEC AN-SDIP4036-TN to idealne urządzenie do pełnienia funkcji elektronicznej opiekunki dla dzieci. Umożliwia ona nie tylko obserwację działań malucha, ale również umożliwia komunikację z nim. Dzięki aplikacji na smartfonie, rodzice mogą w każdej chwili uruchomić transmisję obrazu z kamery, co zapewnia pełny wgląd w to, co aktualnie robi ich pociecha.

    Wbudowany mikrofon oraz głośnik!

   Nasza kamera WiFi oferuje funkcję dwustronnej komunikacji, umożliwiając Ci łatwą interakcję z osobami znajdującymi się w pobliżu kamery.

   Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi możesz prowadzić rozmowy z domownikami, dostawcami lub nawet zwierzętami domowymi, które są w zasięgu kamery. To idealne rozwiązanie, gdy chcesz przekazać instrukcje, wysłać wiadomość czy po prostu porozmawiać z kimś, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

   Komunikacja jest prosta i intuicyjna. Wystarczy użyć naszej dedykowanej aplikacji mobilnej lub połączyć się z kamerą za pomocą innego urządzenia. Możesz słuchać dźwięków z obszaru kamery i jednocześnie przekazywać swoje głosowe komunikaty. To daje Ci pełną kontrolę nad sytuacją, nawet jeśli jesteś z dala od domu lub biura.

   Dwustronna komunikacja w naszej kamerze WiFi dodaje kolejny poziom bezpieczeństwa i wygody. Możesz monitorować otoczenie i jednocześnie być w stałym kontakcie z osobami w pobliżu kamery, zapewniając im poczucie bezpieczeństwa i sprawiając, że kontrola nad sytuacją staje się łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

    Zdalnie sterowany obrót 360°

   Kamera AN-SDIP4036-TN to obrotowe urządzenie z Wi-Fi i zaawansowaną funkcją sterowania obiektywem. Ta cecha umożliwia osiągnięcie niezwykle szerokiego zakresu widzenia – do 355 stopni w poziomie i 110 stopni w pionie. Taka możliwość zapewnia kompleksową obserwację pomieszczenia z praktycznie każdego punktu, w którym znajduje się kamera.

   Ta obrotowa kamera IP Wi-Fi daje pełną kontrolę nad monitorowanym obszarem. Użytkownik może zdalnie obracać obiektywem kamery poprzez aplikację TUYA, co umożliwia pełną kontrolę nad tym, co się dzieje w monitorowanym pomieszczeniu, nawet gdy nie ma się w nim osobiście. Funkcjonalność ta jest szczególnie przydatna dla osób, które chcą zachować ciągłą czujność nad swoim domem, będąc poza nim.

    Detekcja ruchu i powiadomienia w telefonie!

   Nasza zaawansowana kamera WiFi oferuje detekcję ruchu i powiadomienia, które zapewniają Ci pełną kontrolę nad obserwowanym obszarem, nawet gdy nie jesteś obecny.

   Dzięki funkcji detekcji ruchu, kamera analizuje zmiany w obszarze, który obserwuje. Możesz dostosować ustawienia, takie jak obszar, czułość i próg, aby dopasować je do Twoich potrzeb.

   Kiedy kamera wykryje ruch, natychmiast otrzymasz powiadomienie na swoim telefonie. Bez względu na to, czy to człowiek, samochód czy zwierzę, nasza inteligentna kamera powiadomi Cię o tym

    Intuicyjna konfiguracja!

   Kamera AN-SDIP4036-TN wyróżnia się prostotą instalacji i łatwością uruchamiania. Aby rozpocząć korzystanie z kamery, wystarczy pobrać i zainstalować aplikację TUYA, a następnie połączyć urządzenie z domową siecią Wi-Fi. Proces konfiguracji jest intuicyjny, wspierany przez polskojęzyczne instrukcje, które krok po kroku prowadzą przez niezbędne czynności. Po otwarciu aplikacji użytkownik skanuje kod QR wyświetlany przez oprogramowanie kamery, co umożliwia jej aktywację. Aplikacja TUYA oferuje nie tylko łatwą obsługę samej kamery, ale również umożliwia zarządzanie kilkoma urządzeniami jednocześnie, co jest dodatkowym atutem dla użytkowników posiadających więcej urządzeń smart home.

    Specyfikacja kamery AN-SDIP4036-TN

   System:

   • Procesor: FH8636+MIS4001
   • Przetwornik: 4.0M Pixel Progressive Scan CMOS
   • Platforma: Inteligentna chmurowa TUYA
   • Kompatybilność Systemów Operacyjnych: iOS, Android
   • Pamięć: Wsparcie dla kart MicroSD 8-128 GB
   • Aktualizacje: Zdalne, przez chmurę TUYA
   • Dodatkowe Usługi: Przechowywanie w chmurze TUYA (opcjonalnie), kompatybilność z Amazon Echo/Google Chromecast
   • System Operacyjny: LINUX OS

   Video:

   • Rozdzielczość: 4MP (2560x1440)
   • Kompresja Video: Smart H.264
   • Oświetlenie: 0.02Lux@(2.0AGC ON), 0LUX z IR
   • Strumienie: HD 2560x1440@15fps, SD 640x360@10fps
   • Funkcje: Możliwość robienia zdjęć, ogniskowa 3.6mm
   • Kąt Obrotu: Horyzontalny 355°, Wertykalny 90°
   • Śledzenie Obiektów: Tak

   Audio:

   • Standard Kodowania: G.711
   • Rozmowa Dwukierunkowa: Tak

   Podstawowe Funkcje:

   • Widok Lustrzany: Tak
   • Redukcja Szumów: 3D, zakres dynamiczny 72DB
   • Śledzenie Ruchu: Tak
   • Interkom Głosowy: Obsługa dwukierunkowego interkomu z eliminacją echa
   • Wejście Audio: 1 wejście - mikrofon
   • Wyjście Audio: 1 wyjście - głośnik
   • Tryb Widzenia Nocnego: Automatyczne przełączanie IR-CUT
   • Wi-Fi: 2.4G
   • Metody Dodawania: Skanowanie QR, tryb Wi-Fi, Połączenie kablowe
   • Protokół Sieciowy: DHCP
   • Detekcja Ruchu: Tak
   • Przywracanie Ustawień Fabrycznych: Tak

   Inne:

   • Zasilanie: 5V 1A
   • Temperatura Pracy: 0℃ do 75℃
   • Wilgotność Pracy: 10% do 95%

    Kompatybilność

   Kamera jest kompatybilna z:

   • AN-MP5036-T
   • AN-SDIP4036-T1
   • AN-SDIP4036-T2
   • AN-SDIP4036-TN
   • AN-SDIP4036-TNs

   Oraz innymi urządzeniami działającymi w aplikacji TUYA

  Anomatec
  AN-SDIP4036-TN
  43 Przedmioty

  Arkusz danych

  kamery_Rozdzielczość
  2K QuadHD (4Mpx)
  kamery_Przetwornik
  CMOS 4.0M Pixel Progressive Scan
  kamery_Obiektyw i kąt widzenia
  3.6mm (90°)
  kamery_Czułość
  0.02Lux@(2.0AGC ON), 0LUX z
  kamery_Rodzaj
  Obrotowa (PTZ, PT)
  kamery_Kolor
  Czarny
  kamery_Doświetlenie nocne
  LED (światło białe) do 10 metrów
  kamery_Zasilacz w zestawie
  Tak
  kamery_Audio
  zintegrowany mikrofon i głośnik
  kamery_Obudowa
  poliwęglanowa
  kamery_Karta pamięci
  microSD do 128GB
  kamery_Aplikacja
  TUYA

  Szczególne odniesienia

  EAN13
  5906022550378

  Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:

  7 innych produktów w tej samej kategorii: