ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Kamera tubowa DVS-TA8036AT-IR 8Mpx 4K Ultra HD do analogowego monitoringu przewodowego TVI.

Gwarancja: 36 months

DVS-TA8036AT-IR


184,50

PLN
Notify When Product Is Available
  • DVS-TA8036AT-IR

Każdy szczegół jak na dłoni

Razem z DVS Polska wejdź w nową epokę systemów monitoringu wizyjnego dzięki naszemu bestsellerowi: DVS-TA8036AT-IR. Ta niewielka, analogowa kamera oferuje oszałamiającą rozdzielczość 8Mpx 4K Ultra HD, a więc szczegółowość 4 razy większą aniżeli popularna rozdzielczość Full HD. Dzięki temu zobaczysz absolutnie wszystko, co jest dla Ciebie ważne i to bez konieczności wymiany swojego starego okablowania koncentrycznego.

Poza obrazem bogatym w detale, kamera DVS-TA8036AT-IR oferuje jednocześnie bardzo szeroki kąt widzenia wynoszący ponad 90°. Dzięki temu obserwowana scena będzie pełniejsza, a Ty szybciej będziesz w stanie zidentyfikować potencjalne zagrożenie. Profesjonalny obiektyw o ogniskowej 3.6mm zadba o to, aby w każdy warunkach atmosferycznych nasza kamera oferowała najwyższą jakość obrazu przy zachowaniu rozsądnej ceny.

Prosty i intuicyjny montaż

Z uwagi na bardzo wysoką rozdzielczość obrazu, kamera współpracuje z wybranymi rejestratorami analogowymi dostępnymi na rynku, w tym między innymi z nowoczesnymi urządzeniami serii DVS-THD0401-A8 oraz DVS-THD0801-A8, które możesz zakupić w naszym sklepie.

Z racji tego, że kamera pracuje w systemie analogowym, nie musisz zmieniać swojego starego okablowania by móc w pełni wykorzystać jej potencjał. Wystarczy wpiąć wtyczkę BNC kamery do odpowiedniego rejestratora cyfrowego, by natychmiast pojawił się z niej obraz. Bez zbędnej konfiguracji, szukania adresów IP lub zaawansowanych elementów informatycznych. Dokładnie tak, jak tego oczekujesz.

Zobacz wszystko w nocy

W DVS Polska wiemy, że skuteczny monitoring wymaga tego, aby dostarczał najwyższej jakości obraz zarówno w dzień jak i w nocy. Dlatego też kamera DVS-TA8036AT-IR została wyposażona w zintegrowany promiennik podczerwieni o skutecznym zasięgu do 20 metrów, aby niezależnie od pory dnia lub nocy zapewnić Ci najwyższą jakość monitoringu. Funkcja SMART IR daje jednocześnie gwarancję, że obraz będzie równomiernie doświetlony na całym obszarze zasięgu promiennika.

Nowoczesny przetwornik CMOS o wysokiej czułości został specjalnie dobrany na potrzeby superjasnych obiektywów, aby jak najdłużej zapewniać obraz w pełnym kolorze. Dlatego też gdy inne kamery przełączają się w nocny tryb czarno-biały, Ty nadal będziesz mógł się delektować w pełni kolorowym obrazem o niesamowitej jakości reprodukcji.

Piękna forma

Tworząc kamerę do monitoringu DVS-TA8036AT-IR wykorzystaliśmy całe nasze doświadczenie zebrane przez ponad 20 lat współpracy z naszymi Klientami. Odpowiednio dobrana obudowa kamery charakteryzuje się nie tylko prostą, ponadczasową formą, ale przede wszystkim najwyższej jakości parametrami. Dlatego znajdziesz w niej odporny na uszkodzenia mechaniczne metal a także odpowiednie uszczelnienie aby kamera mogła sprostać stawianym przed nią wymaganiom.

Niewielkie rozmiary kamery sprawiają, że bardzo dobrze komponuje się ona w zakresie użytku wewnętrznego jak również w przypadku instalacji na zewnątrz budynku. Dodatkowo uniwersalny kształt walca uniemożliwia nadmierne osadzanie się na obudowie wszelkiego rodzaju brudów, pyłów lub innych zanieczyszczeń.

Odporna na warunki atmosferyczne

Kamera DVS-TA8036AT-IR została zaprojektowana w taki sposób aby sprostać nawet najcięższym warunkom atmosferycznym. Klasa szczelności IP66 gwarantuje długą i bezproblemową pracę w nawet skrajnie niekorzystnym otoczeniu takim jak silny deszcz, mróz, grad, śnieg, bezpośrednie nasłonecznienie, silny wiatr czy też wysokie upały. Niezależnie od tego czy będzie siarczysty mróz -30°C czy też pełne słońce +50°C - nasza kamera do monitoringu spełni swoje zadanie.

Dodatkowo dzięki wzmocnionej, metalowej obudowie bez problemu oprze się także typowym aktom wandalizmu. Dlatego nie musisz się obawiać jej instalacji na zewnątrz. Już dziś chroń wszystko to, co dla Ciebie najważniejsze.

Specyfikacja techniczna

•wysoka jakość obrazu 8Mpx 4K Ultra HD 3840x2160p (to ponad czterokrotnie więcej niż popularna rozdzielczość Full HD!)
•przetwornik obrazu: 1/2.8” Progressive Scan CMOS
•obiektyw o ogniskowej 3.6 mm, kąt widzenia: 90°
•czułość: 0.01 Lux
•szybkość migawki: 1/3s ~ 1/100000s
•mechaniczny filtr podczerwieni - ICR
•promiennik podczerwieni (doświetlenie nocne): 20 metrów
•funkcje: dzień/noc, DWDR, 3D DNR, BLC
•zasilanie: 12VDC
•obudowa: klasa szczelności IP66 (praca nawet w najcięższych warunkach)
•temperatura pracy -30°C do +60°C