ALKAM SECURITY SP. Z O.O.

DVS-MP4028T-IRW

DVS-MP4028T-IRW
DVS-MP4028T-IRW

239,99 PLN *

* Podane ceny są cenami brutto

Fantastyczna jakość obrazu

Bezprzewodowa kamera IP WiFi DVS-MP4028T-IRW, renomowanej marki DVS Digital Video System.

Dzięki rozdzielczości 4Mpx 2K (2560x1440p) kamera umożliwia obserwację z dwukrotnie wyższą szczegółowością w porównaniu do kamer Full HD. Bez trudu identyfikuj tablice rejestracyjne pojazdów, twarze osób oraz potencjalnie niebezpieczne sytuacje.

Możliwość regulacji kamery (obracania na boki oraz w górę i dół) pozwala na umiejscowienie jej dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz. Te wszystkie czynniki sprawiają, że DVS-MP4028T-IRW idealnie sprawdzi się w monitoringu domu, mieszkania, biura, firmy, sklepu itp.

Najwyższa jakość komponentów kamery gwarantuje stabilną pracę wewnątrz i na zewnątrz, wszędzie tam, gdzie zapewniony jest stabilny sygnał sieci WiFi lub połączenie kablowe. Do jej uruchomienia wystarczy podłączenie do zasilania, połączenie z siecią WiFi (lub kabla RJ45) oraz połączenie ze smartphone na którym uprzednio zainstalowano darmową, polskojęzyczną aplikację. To naprawdę proste!

Dlaczego ta kamera?

- Masz możliwość podłączenia kamer przewodowo, lub przy wykorzystaniu sieci WiFi - to Ty decydujesz co jest dla Ciebie najlepsze.

- Kamera może pracować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń dzięki klasie szczelności IP66 - jest w pełni odporna na warunki atmosferyczne takie jak deszcz, śnieg, lód, wysoka / niska temperatura, bezpośrednie nasłonecznienie itp.

- Nagrania z kamery są w pełnej rozdzielczości 4Mpx 2560x1440p, co oznacza , że otrzymujesz 2x wyraźniejszy obraz w porównaniu do rozdzielczości 2Mpx Full HD 1920x1080.

- Nowoczesny doświetlacz podczerwieni o zasięgu aż 30 metrów pozwala na pracę kamery również w całkowitej ciemności.

- Profesjonalny obiektyw 2.8mm gwarantuje szeroki kąt widzenia kamer (ponad 100°), przy równoczesnym zachowaniu szczegółów sceny oraz naturalnych kolorów i kształtów.

- Kamera posiada szereg funkcji obróbki sygnału, zmniejszających szumy i podnoszących jakość obrazu (DWDR, 3D DNR, BLC)

- W pełni regulowany uchwyt kamery, umożliwia jej łatwy montaż na każdym rodzaju powierzchni (ścianie, skosie, suficie), a estetyczna obudowa znakomicie komponuje się z każdym rodzajem pomieszczeń i elewacji.

- Rozbudowane funkcje sieciowe sprawiają, że kamera może pracować w dowolnej sieci TCP/IP. Dodatkowo ma możliwość wysyłania wiadomości e-mail na zaprogramowane adresy odbiorców, a także wysyłania nagrań na serwer NAS i zdjęć na serwer FTP.

Bezprzewodowa transmisja sygnału WiFi

Ogromną zaletą kamery jest bezprzewodowa transmisja sygnału wizyjnego przy wykorzystaniu szyfrowanej technologii WiFi. Oznacza to, że wystarczy wpiąć kamerę do zasilania sieciowego, a następnie poprzez domowy router WiFi, sparować urządzenie z aplikacją HIK Connect. Te 3 proste kroki wystarczą, aby cieszyć się najwyższą jakością profesjonalnego monitoringu wizyjnego.

Brak konieczności prowadzenia przewodów to nie tylko realne oszczędności, ale też ogromna wygoda z której możesz skorzystać już dziś. Przekonaj się jak łatwo i prosto stworzysz swój własny, profesjonalny system monitoringu!

Dodatkowo kamera ma możliwość zapisu zdarzeń na karty microSD o pojemności do 128GB (brak w zestawie). Dzięki temu będziesz mieć możliwość przeglądu zdarzeń archiwalnych w najwyższej jakości nawet do kilku dni wstecz

Monitoring w Twoim telefonie!

Niezależnie od tego gdzie jesteś, możesz zdalnie połączyć się ze swoim systemem monitoringu aby sprawdzić obraz z kamer on-line lub przeglądać nagrania archiwalne. Dostęp przez Internet realizowany jest poprzez przeglądarkę internetową (Internet Explorer z zainstalowaną wtyczką) lub dedykowany program HQ Vision VMS, a także z platform mobilnych z wykorzystaniem darmowej aplikacji HQ-Connect na najpopularniejsze systemy operacyjne smartfonów i tabletów (Android, iOS).

Możesz podglądać na żywo obraz z kamer oraz odtwarzać i zapisywać nagrania na dysk swojego komputera. Możliwa jest również zdalna konfiguracja rejestratora (za pomocą aplikacji na PC i przeglądarki IE) poprzez sieć TCP/IP oraz podgląd poprzez P2P. Wsparcie standardu ONVIF sprawia, że rejestrator może pracować z urządzeniami innych producentów, stając się tym samym częścią rozbudowanych systemów wizyjnych.

Charakterystyka produktu

wysoka jakość obrazu 4Mpx Full HD (2560x1440p) - dzięki czemu zobaczysz każdy szczegóły obrazu
przetwornik obrazu: 1/3” Progressive Scan CMOS
obiektyw o ogniskowej 2.8 mm F1.2, kąt widzenia: 100.1°
czułość: 0.01 Lux
zarządzanie z poziomu bezpiecznej aplikacji HQ Connect na smartphone (Android / iOS)
slot na karty microSD do pojemności 128GB (brak w zestawie)
szybkość migawki: 1/3s ~ 1/100 000s
mechaniczny filtr podczerwieni - ICRdetekcja ruchu
promiennik podczerwieni (doświetlenie nocne): 30 metrów
wydajna kompresja obrazu H.265+ (nawet 75% oszczędności miejsca na dysku twardym / karcie microSD w stosunku do kompresji H.264)
dwa niezależne strumienie transmisji danych
funkcje: dzień/noc, detekcja ruchu, maski prywatności, DWDR, 3D DNR, BLC
możliwość połączenia się przez WEB, VMS oraz aplikacje na urządzenia mobilne
wsparcie standardu ONVIF, PSIA, CGI, ISAPI
zasilanie: 12VDC
obudowa: klasa szczelności IP66 (praca nawet w najcięższych warunkach atmosferycznych)

Łatwy montaż!

Zestaw cechuje się prostym procesem instalacji. Połączenie stacji z monitorem jest realizowane przy pomocy 4 przewodów. Do obsługi elektrozaczepu niezbędne jest użycie 2 dodatkowych przewodów.

Cechą charakterystyczną monitora jak i stacji bramowej są kompaktowe wymiary, co pozwala na zainstalowanie ich tam gdzie do dyspozycji mamy mało miejsca.

Jeśli posiadasz przynajmniej podstawową wiedzę z zakresu elektryki / elektroniki to proces instalacji i konfiguracji zestawu przebiegnie szybko i sprawnie.

Prezentacja kamery

Konfiguracja kamery