ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Zestaw wideodomofonowy DVS-FHS0701K-R/BW WiFi

Availability: available since

Gwarancja: 36 months

DVS-FHS0701K-R/BW WiFi + Aplikacja Zestaw wideodomofonowy

DVS-FHS0701K-R/BW WiFi


899,99

PLN
Notify When Product Is Available
  • DVS-FHS0701K-R/BW WiFi
{{prod.Name}}

Steruj wygodnie za pomocą aplikacji

Wbudowany moduł WiFi w wideodomofonie DVS-FHS0701K-R/BW umożliwia bezprzewodowe zarządzanie urządzeniem poprzez polskojęzyczną aplikację TuyaSmart, która dostępna jest na popularnych systemach iOS oraz Android. Możliwe jest również przewodowe podłączenie monitora z domowym ruterem. Aplikacja jest bezpłatna i łatwa w obsłudze, dzięki czemu w każdym miejscu na świecie będziesz miał dostęp do swojego wideodomofonu. Umożliwi to zdalne prowadzenia rozmowy, otwieranie drzwi, tworzenie nagrań i zdjęć ze stacji oraz otrzymywanie powiadomień w momencie w momencie użycia stacji.
{{prod.Name}}

Daj się zaskoczyć nowymi możliwościami

Rozdzielczość Full HD 1920x1080p oraz niesamowity kąt widzenia 110° pozwala dostrzec więcej szczegółów niż kamery o standardowych parametrach HD. W nocy kamera pozwala na skuteczną obserwację obrazu aż do 15m. Bez problemu rozpoznasz twarz osoby przychodzącej, jej ubiór oraz zachowanie.
{{prod.Name}}

{{prod.Name}}

Dostosowany do Twoich potrzeb

Najważniejszą cechą monitora jest bezpośrednie sterowanie ryglem elektromagnetycznym służącym do otwierania drzwi po wywołaniu z zewnątrz lub po wywołaniu funkcji podglądu na monitorze. Monitor ma także możliwość sterowania napędami bram wjazdowych wszystkich znaczących producentów. Umożliwi to łatwe i przyjemne jej otwieranie. Menu monitora jak i instrukcja obsługi posiada polską wersję językową co znacznie ułatwia montaż i obsługę. Monitor wyposażony jest w kolorowy, dotykowy wyświetlacz 7" TFT-LCD. Duże i czytelne ikony są pomocne w codziennym użytkowaniu.
{{prod.Name}}

Łatwy montaż

Zestaw cechuje się prostym procesem instalacji. Połączenie stacji z monitorem jest realizowane przy pomocy 4 przewodów. Do obsługi elektrozaczepu niezbędne jest użycie 2 dodatkowych przewodów. Cechą charakterystyczną monitora jak i stacji bramowej są kompaktowe wymiary, co pozwala na zainstalowanie ich tam gdzie do dyspozycji mamy mało miejsca.

Zestaw zawiera:

1) 7" głośnomówiący monitor dotykowy
2) stacja bramowa jedno-abonentowa
3) dedykowany zasilacz na szynę DIN 14,5V
4) 2x pastylki zbliżeniowe
5) komplet dokumentacji