ALKAM SECURITY SP. Z O.O.

DVS-CP218EP

DVS-CP218EP
DVS-CP218EP

529,99 PLN *

* Podane ceny są cenami brutto

Zabezpieczenie kodem dostępu!

Twój dom nigdy nie był lepiej chroniony, a to dzięki możliwości podglądu osób dzwoniących do drzwi. Nie czekaj i już dziś kup wysokofunkcjonalną stację bramową DVS-CP218EP!
Już jutro będziesz mieć możliwość otwierania wejścia za pomocą klawiatury numerycznej i czytnika kart. Będziesz zachwycony gdyż cały proces będzie znacznie szybszy i przyjemniejszy.
Stacja bramowa DVS-CP218EP to idealny produkt do zastosowań dla domów jednorodzinnych i małych firm. Duża funkcjonalność gwarantuje jakość według światowych standardów. Trwałość, niezawodność i szereg funkcji ułatwiają codzienną obsługę bramy wejściowej.

Kamera HD

DVS-CP218EP została wyposażona w kolorową kamerę HD 1,3Mpx z oświetlaczem podczerwieni opartym o diody LED. Szerokokątny obiektyw posiada kąt widzenia 120°, dzięki czemu może skutecznie pracować nawet w bardzo bliskiej odległości od obserwowanej osoby. Rozdzielczość HD w kamerach bramowych to nowość. Większość dostępnych kamer posiada 600 lub 700lini, to jest prawie dwa razy mniej niż oferowane przez nas kamery HD.
Diody podczerwieni umożliwią podgląd do 10m nawet w nocy. Osoba, która staje przed furtką będzie na ogół w odległości wyciągnięcia ręki, a ty bez problemu będziesz mógł rozpoznać jej twarz oraz to co ze sobą przyniosła.

Odporna na trudne warunki pogodowe!

Tworząc stację bramową DVS-CP218EP chcieliśmy aby była nie tylko funkcjonalna, ale również estetyczna. To ona będzie wizytówką Twojego domu. Goście, którzy przyjdą Cię odwiedzić pierwsze co zauważą, to właśnie stację bramową, a jak wiadomo zawsze liczy się pierwsze wrażenie. Dlatego jeśli chcesz zaimponować odwiedzającym, wybierz nasze sprawdzone produkty stworzone po to aby cieszyły oko.
Obudowa stacji bramowej została wykonana z utwardzonego stopu aluminium, który zapewnia bardzo dobrą odporność na wpływ czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Stacja jest przystosowana do montażu podtynkowego, ale można ja także zamontować natynkowo.

Szybki i łatwy montaż

Kamera cechuje się stosunkowo prostym procesem instalacji. Połączenie stacji bramowej z monitorem jest realizowane przy pomocy 4 przewodów. Do obsługi elektrozaczepu niezbędne jest użycie 2 dodatkowych przewodów.
Cechą charakterystyczną stacji bramowej są niewielkie wymiary co pozwala na zainstalowanie jej tam gdzie do dyspozycji mamy mało miejsca.
Jeśli posiadasz przynajmniej podstawową wiedzę z zakresu elektryki / elektroniki, to proces instalacji i konfiguracji przebiegnie szybko i sprawnie!
Otrzymasz również instrukcję obsługi, która ułatwi montaż i obsługę. Przed zabraniem się do montażu koniecznie zapoznaj się z jej treścią!

Skład zestawu:

W zestawie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy potrzebne do instalacji, uruchomienia oraz konfiguracji:

- stacje bramową DVS-CP218EP
- komplet wtyków
- instrukcję obsługi (format PDF wysyłany mailem po zakupie)
- dodatkowy uchwyt, który pozwoli zamontować stację bramową pod kątem


Wszystkie elementy zestawu są fabrycznie nowe, w oryginalnych opakowaniach, niesformatowane i nie używane - dzięki temu masz pewność, że nikt przed Tobą nie użytkował produktów. Wybierz jakość gwarantowaną przez DVS Polska.

Specyfikacja techniczna

•Diody na podczerwień LED
•rozdzielczość 1,3Mpx
•Kąt widzenia 170' stopni
•możliwość otwarania drzwi za pomocą kodu dostępu oraz karta zbliżeniową
•Wejście DC 12V/15V
•pobór mocy 200mA max
•wymiary : 250 x 120mm
•Zasilanie dostarczane z jednostki wewnętrznej
•Temperatura robocza -40 ℃ ~ -50 ℃
•Klasa szczelności IP65 (wodoodporna)
•Montaż natynkowy i podtynkowy