ALKAM SECURITY SP. Z O.O.

Piękno bezpieczeństwa Bezprzewodowa czujka PIR DVS-HAMD200B to maestria wykonania oraz funkcjonalności. Pojedynczy element detekcyjny PIR o wysokiej czułości poinformuje Cię o każdej niepowołanej próbie wtargnięcia do chronionego pomieszczenia w mieszkaniu, domu, firmie, sklepie czy też biurze. Fantastyczne spasowanie materiałów oraz ponadczasowy wygląd czujnika sprawia, że znakomicie komponuje się on ze wszystkimi wnętrzami, niezależnie od tego, w jakim stylu są utrzymane. Niewielkie wymiary ur

Gwarancja: 24 miesięcy

DVS-HAMD200B Bezprzewodowa czujka ruchu (PIR)


34,99

PLN
Powiadom mnie o dostępności
  • DVS-HAMD200B Bezprzewodowa czujka ruchu (PIR)

Piękno bezpieczeństwa

Bezprzewodowa czujka PIR DVS-HAMD200B to maestria wykonania oraz funkcjonalności. Pojedynczy element detekcyjny PIR o wysokiej czułości poinformuje Cię o każdej niepowołanej próbie wtargnięcia do chronionego pomieszczenia w mieszkaniu, domu, firmie, sklepie czy też biurze.

Fantastyczne spasowanie materiałów oraz ponadczasowy wygląd czujnika sprawia, że znakomicie komponuje się on ze wszystkimi wnętrzami, niezależnie od tego, w jakim stylu są utrzymane. Niewielkie wymiary urządzenia pozwalają na szczegółową i jednocześnie bardzo dyskretną ochronę pomieszczenia, w którym zostało ono zainstalowane.

Najwyższa jakość wykonania

W DVS Polska wiemy, że znakomity wygląd urządzeń to nie wszystko. Dlatego każde z nich przechodzi rygorystyczne testy, abyśmy byli pewni, że otrzymasz od nas towar najwyższej jakości. Dokładnie tak, jak ma to miejsce w przypadku czujnika DVS-HAMD200B. Szeroki kąt widzenia 110° w połączeniu z zasięgiem wiązki podczerwieni aż 8 metrów sprawia, że jedna czujka wystarczy do zabezpieczenia większości pomieszczeń.

Co więcej, zastosowana w czujce technologia bezprzewodowej komunikacji WiFi w połączeniu z zasilaniem bateryjnym, umożliwia montaż w niemal dowolnym miejscu w domu - bez konieczności prowadzenia przewodów i tym samym dewastacji pomieszczeń.

Specyfikacja techniczna

- zasięg sygnału bezprzewodowego w terenie otwartym: 80 metrów
- element detekcyjny PIR: pojedynczy o wysokiej czułości
- zasięg elementu detekcyjnego PIR: 8 metrów, kąt widzenia 110°
- obudowa: poliwęglanowa
- komunikacja: bezprzewodowa WiFi
- sygnalizacja: dioda LED sygnalizująca status czujki (detekcja, alarm, niski stan naładowania baterii)
- ignorowanie obecności zwierząt: nie
- zasilanie: bateryjne 9V 6F22
- wymiary: 80x50x130mm
- waga: 0,11kg
- zastosowanie: wewnątrz pomieszczeń
- kompatybilność: system alarmowy DVS-HAS0101LCD