BEZPRZEWODOWY ZESTAW 4 KAMER IP WiFi 8Mpx DVS

  DVS-IPS8436CT-IRW2

  1 329,99 zł Brutto
  1-2 dni
  Rozdzielczość kamer:
  8Mpx 3840x2160p (4K Ultra HD)
  Kompresja obrazu:
  H.265
  Rodzaj kamer:
  tuba (bullet)
  Ilość kamer w zestawie:
  4 kamery
  Doświetlenie nocne:
  IR do 30 metrów
  Maksymalna rozdzielczość rejestratora:
  8Mpx 3840x2160p (4K Ultra HD)
  Maks. ilość kamer obsł. przez rejestrator:
  4 kamery
  Kolor kamer w zestawie:
  Biały
  Maks. pojemn. dysku obsł. przez rejestrator:
  8 TB
  Obsługa zdalna przez aplikację:
  Bitvision
  Zamów do 12:00 - paczkę nadamy tego samego dnia!
  Dysk twardy w zestawie :
  Ilość:

  pasek-do-zestawów-wifi.png

  Kompletny zestaw gotowy do montażu

  Oferowany zestaw jest oparty na bardzo wysokiej jakości markowych podzespołach topowych producentów w swojej branży - DVS Polska oraz Seagate

  Otrzymujesz kompletny, gotowy do montażu monitoring w którego skład wchodzi:

  ☑️ 4x Kamera WiFi stałopozycyjna tuba - DVS-MP8036CT-IRW2-KIT + zasilacze
  ☑️ Rejestrator WiFi IP 4CH- DVS-NVR0401W2-C8 + zasilacz
  ☑️ Dysk twardy SEAGATE HDD 1TB do CCTV (przystosowany do zapisu nagrań 24/7) - SKYHAWK
  ☑️ Mysz oraz kabel PATCHCORD (RJ45)
  ☑️ Instrukcja w języku polskim (papierowa + elektroniczna)

  Seria IPS została zaprojektowana z myślą o użytkownikach, którzy nie mają możliwości położenia przewodu oraz oczekują niezawodności i prostoty. Instalacja jak i sama obsługa jest intuicyjna, a instrukcje przygotowane przez dedykowany dział techniczny poprowadzą Cię przez proces instalacji i konfiguracji zestawu. To nigdy nie było tak proste!

  zestaw-kamer-wifi-bezprzewodowe-do-monitoringu-dvs-5mpx-sklad.png

  pasek-do-zestawów-wifi.png

  Dlaczego ten zestaw?


  Szybka i wygodna instalacja - dzięki bezprzewodowej transmisji sygnału wizyjnego oraz funkcji automatycznego dodawania kamer do menu rejestratora (plug & play). Nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy z zakresu monitoringu, aby samodzielnie podłączyć i skonfigurować cały zestaw
  Uniwersalny - regulowany we wszystkich 3 płaszczyznach uchwyt kamery, pozwala na szybką instalację na każdej powierzchni: ścianie, suficie oraz belkach skośnych. Świetnie sprawdzi się w monitoringu np. sklepu, biura, parkingu czy domu
  Bezprzewodowa komunikacja - wystarczy tylko zasilić urządzenia, reszta odbywa się w pełni bezprzewodowo!
  Zaawansowane funkcję analizy obrazu - detekcja ruchu, sabotaż obrazu, maska prywatności

  UWAGA! - kamery znajdujące się w zestawie są kompatybilne wyłącznie z rejestratorem DVS-NVR0401W2-C8

  zestaw-kamer-wifi-bezprzewodowe-do-monitoringu-dvs-5mpx-podlaczenie.png

  pasek-do-zestawów-wifi.png

  ⭐ Inteligentne doświetlenie nocne

  Nasze nowoczesne kamery WiFi są wyposażone w zaawansowany system inteligentnego doświetlenia, oferując trzy różne tryby pracy dla optymalnej wydajności w każdych warunkach oświetleniowych.

  Tryb Podczerwieni (IR): W tym trybie, kamery emitują niewidoczne dla ludzkiego oka światło IR, umożliwiając dyskretne monitorowanie w całkowitej ciemności. Jest to idealne rozwiązanie do obserwacji nocnych bez przyciągania uwagi.
  Tryb Światła Białego LED: Dla jeszcze lepszej widoczności, kamery mogą świecić jasnym, białym światłem LED. Ten tryb jest doskonały, gdy potrzebujesz wyraźnego, szczegółowego obrazu w ciemności oraz dodatkowego oświetlenia wokół monitorowanego obszaru.
  Hybrydowy Tryb IR z Aktywacją LED: Ten innowacyjny tryb łączy w sobie zalety obu poprzednich ustawień. Kamery normalnie pracują w trybie IR, ale gdy wykryją ruch, automatycznie włączają diody LED. To sprawia, że obraz w nocy staje się kolorowy, co znacznie ułatwia identyfikację osób lub przedmiotów.

  Każdy z tych trybów został zaprojektowany, aby zapewnić najwyższą jakość obrazu w różnych warunkach oświetleniowych, zapewniając jednocześnie wszechstronność i adaptacyjność do indywidualnych potrzeb bezpieczeństwa.

  pasek-do-zestawów-wifi.png

  ⭐ Zasięg WiFi

  Kamery WiFi mają różny zasięg w zależności od otoczenia. Na otwartej przestrzeni mogą działać na odległość do 80 metrów, ponieważ sygnał WiFi rozprzestrzenia się bez przeszkód. Natomiast, gdy między kamerą a rejestratorem znajdują się ściany, zasięg spada do około 40 metrów. Materiały budowlane, takie jak beton czy cegła, mogą osłabiać sygnał WiFi. Ponadto, inne urządzenia działające w paśmie WiFi, jak routery czy smartfony, mogą powodować zakłócenia. Przy planowaniu systemu monitoringu WiFi ważne jest uwzględnienie przeszkód i obecności innych urządzeń korzystających z WiFi.

  W ofercie posiadamy dodatkowe anteny na przewodzie, które skutecznie poprawiają sygnał WiFi w systemach monitoringu. Te anteny są idealne w miejscach z przeszkodami, jak ściany, lub tam, gdzie występuje wiele urządzeń WiFi. Pozwalają one na lepszą jakość połączenia i zwiększenie zasięgu kamer WiFi. Instalacja anten jest prosta, co umożliwia łatwe ulepszenie systemu monitoringu.

  zestaw-kamer-wifi-bezprzewodowe-do-monitoringu-dvs-5mpx-zasieg.png

  pasek-do-zestawów-wifi.png

  ⭐ Zaawansowane funkcje zestawu DVS WiFi
  Harmonogram nagrań!

  Zyskaj pełną kontrolę nad nagraniami przechowywanymi na dysku twardym rejestratora. Wybierz które zdarzenia mają wyzwolić nagrywanie (np. nagrywanie ciągłe lub detekcja ruchu) i swobodnie wybieraj interesujące Cię materiały. Oszczędzaj swój czas oraz miejsce na dysku twardym dzięki automatyzacji procesu archiwizacji nagrań.

  Nagrywanie w pętli!

  Nie obawiaj się o to, że skończy się miejsce na dysku twardym rejestratora. Dzięki funkcji nadpisywania najstarsze nagrania zostaną automatycznie zastąpione nowymi, bez konieczności wyjmowania dysku lub jego powtórnego formatowania. Jeżeli uznasz, że chcesz zachować część nagrań, możesz je wskazać jako wyłączone z nadpisywania, lub skorzystać z opcji archiwizacji na zewnętrznym urządzeniu, które podłączysz do portu USB rejestratora.

  zestaw-kamer-wifi-bezprzewodowe-do-monitoringu-dvs-5mpx-funkcje.png

  Detekcja ruchu i sabotaż obrazu - pełne bezpieczeństwo!

  Zestaw posiada funkcję zaawansowanej analizy ruchu. Wystarczy ustawić obszary monitorowania oraz czułość detekcji, aby mieć pewność że żaden poruszający się "obiekt" nie umknie naszej uwadze. Kamery posiadają również analizę obserwowanej sceny, są w stanie wykryć próby sabotażu takie jak: zmianę ostrości, zasłonięcie obrazu, zmiana kąta widzenia. To połączenie sprawia, że nic nie umknie Twojej uwadze - zestaw automatycznie po wykryciu ruchu wysyła powiadomienie bezpośrednio na smartfona!

  Maska prywatności

  Funkcja pozwalająca wyłączyć część z monitorowanego obrazu. Maska jest idealnym rozwiązaniem w przypadku bankomatów, terminali i wszędzie tam gdzie niezbędna jest poufność danych.

  pasek-do-zestawów-wifi.png

  ☑️ 1x Rejestrator DVS WiFi

  Rejestrator z zestawu umożliwia obsługę maksymalnie 4 kamer pracujących w rozdzielczości 8Mpx Ultra HD 2160p. Rejestrator dzięki zastosowaniu dwóch wydajnych anten umożliwia bezprzewodową komunikację z kamerami. Teraz każdą instalację poprowadzisz szybko i sprawnie - bez konieczności prowadzenia przewodów lub bruzdowania ścian.

  obsługa do 4 dedykowanych kamer WiFi w rozdzielczości 8Mpx - 3840x2160p
  zapis obrazu w pełnej rozdzielczości na dysk wewnętrzny HDD (maksymalna pojemność dysku 8TB) z rozdzielczością max 3840x2160p - przystosowany do pracy ciągłej
  podgląd on-line / lokalnie oraz zdarzeń archiwalnych lokalnie lub przez smartfon lub tablet
  intuicyjna obsługa i łatwa konfiguracja, menu w języku polskim

  ☑️ 4x Kamery DVS-MP8036CT-IRW2-KIT

  Profesjonalne kamery WiFi znajdujące się w zestawie pracują w wysokiej rozdzielczości 8Mpx - 3840x2160p . Zastosowany nowoczesny przetwornik w połączeniu z szerokokątnym obiektem 90°, pozwala uzyskać bardzo wyraźny obraz o ponadprzeciętnej szczegółowości.

  Matryca kamery o wysokiej czułości bardzo dobrze radzi sobie z odczytywaniem tablic rejestracyjnych i rozpoznawaniem twarzy. Nowoczesne diody podczerwieni SmartIR o zasięgu do 30m umożliwiają prace nawet w całkowitych ciemnościach.

  Metalowa obudowa kamery została zaprojektowana do pracy nawet w najcięższych warunkach (klasa szczelności IP66). Bez obaw możesz zainstalować ją zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz - niezależnie od warunków pogodowych. Kamery mogą pracować w temperaturach od -30°C do 50°C, przy wilgotności 20%- 80%.

  ☑️ 1x Profesjonalny SEAGATE SKYHAWK HDD

  W zestawie znajduje się renomowanej marki dysk twardy HDD - przeznaczony do pracy ciągłej!

  W przypadku zwykłych dysków komputerowych ciągłe nadpisywanie nagrań może znacząco skrócić żywotność. Specjalny mechanizm zapisu oraz zastosowanie nowoczesnego typu talerzy umożliwia zapis nagrań 24/7 bez obaw o uszkodzenie komponentu.

  Dysk dzięki maksymalnej prędkości zapisu danych 180 MB/s, pozwala rejestrować płynny obraz 365 dni w roku!

  ☑️ Dodatkowo w zestawie:
  4x Zasilacz impulsowy 0,5A/12V do kamer
  1x zasilacz 2A 12V DC do rejestratora
  Instrukcja konfiguracji w języku polskim
  4x zestaw montażowy (3 wkręty, 3 kołki rozporowe, klucz)
  1x patchcord do podłączenia rejestratora ze switchem / routerem
  1x mysz komputerowa do obsługi rejestratora - gratis

  pasek-do-zestawów-wifi.png

  ⭐ Podgląd na telefonie

  Zestaw oferuje podgląd zarówno przez smartfon, jak i monitor lub tablet. Dzięki bezpłatnej, aplikacji możesz z poziomu swojego smartphone przeglądać na żywo obraz z kamer oraz mieć dostęp do nagrań archiwalnych, które zostały zapisane na dysk twardy Twojego rejestratora, na całym świecie również przy dynamicznym IP.

  Intuicyjna aplikacja została przygotowana z myślą o najpopularniejszych mobilnych systemach operacyjnych Android oraz iOS, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będzie na bieżąco wspierana i aktualizowana. Czytelne menu sprawia, że pomimo wielu opcji oraz funkcji dodatkowych nie sposób się w niej zgubić, a samo korzystanie z aplikacji jest proste i przyjemne.

  zestaw-kamer-wifi-bezprzewodowe-do-monitoringu-dvs-5mpx-aplikacja.png.jpg

   

  Specyfikacja

  DVS-NVR0401W2-C8 WiFi

  Maksymalna obsługiwana rozdzielczość 4K 8Mpx - 3840x2160p
  Maksymalna ilość obsługiwanych kamer 4
  Bitrate 64Mbps
  Ilość obsługiwanych dysków 1
  Kompresja obrazu H.265
  Kompresja audio H.265, G711a
  Wyjścia audio out (x1), VGA (x1), HDMI (x1), USB (x2)
  Złącze sieciowe RJ 45 10M/100M
  Obsługiwane kanały audio max 4
  Aplikacja mobilna BitVision
  Maksymalna ilość użytkowników zdalnych 16
  Zaawansowane funkcje aplikacja na telefon, zaawansowane wyszukiwanie, zoom cyfrowy, harmonogram nagrań, detekcja ruchu,

  sabotaż obrazu, automatyczne nadpisywanie nagrań, strefy prywatności
  Obsługiwane protokoły HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4, UDP, DHCP, P2P, DNS
  Zasilanie DC12V, 2A
  Wymiary 260mm x 230mm x 46mm
  Temperatura pracy od -5°C do +45°C
  Waga 1537.5g
  Rodzaj obudowy metal

  Kamera DVS-MP8036CT-IRW2-KIT

  Rozdzielczość 4K 8Mpx - 3840x2160p  przy 15kl./s.
  Obiektyw i kąt widzenia Stałoogniskowy, 2.8mm F2.0
  Przetwornik GC4653 1/3" CMOS
  Typ IP
  Doświetlenie nocne SMART (IR + LED) zasięg do 30 metrów
  Klasa szczelności IP66 (odporna na wodę, kurz, pył, wysokie i niskie temperatury)
  Aplikacja mobilna BitVision
  Rodzaj obudowy tubowa
  Materiał obudowy metalowa
  Kompresja obrazu H.265
  Obsługiwane protokoły TCP/IP, ICMP, RTP, RTSP, RTCP
  Szybkość migawki 1/3 do 1/100 000
  Mechaniczny filtr podczerwieni ICR tak
  Detekcja ruchu tak (4 obszary)
  Maski prywatności tak (3 obszary)
  Temperatura pracy od -30°C do +50°C
  Regulacja kamery na uchwycie lewo/prawo 0-360°, góra/dół 0-180°
  Funkcje dodatkowe regulacja obrazu, odcięcie podczerwieni, ustawianie ekspozycji, balans bieli, korekta video, poprawienie obrazu
  Czułość 0,01 Lux
  Zasilanie 12VDC
  Typ złącza sygnałowego RJ45
  Wymiary 169mm x 67.5mm x 70mm

  Dysk 1TB Seagate

  Pojemność 1 TB
  Rodzaj HDD
  Format 3.5"
  Interfejs SATA 6Gb/s
  Typ Wewnętrzny
  Technologia nagrywania CMR
  Dysk przystosowany do pracy ciągłej 24h/7 Tak
  Maksymalna szybkość transmisji 180 MB/s
  Pamięć podręczna 64 MB
  Liczba obsługiwanych kieszeni dyskowych od 1 do 8
  Maksymalna ilość obsługiwanych kamer do 64
  Maksymalna ilość cykli zapisu / usunięcia danych 300 000 cykli
  Średnia moc robocza 5,6 W
  Wysokość / szerokość / głębokość 20,20 mm / 101,85 mm / 146,99 mm
  Waga 415 g

  DVS
  DVS-IPS8436CT-IRW2
  97 Przedmioty

  Arkusz danych

  monitoringzestawy_Rozdzielczość kamer
  8Mpx 3840x2160p (4K Ultra HD)
  monitoringzestawy_Kompresja obrazu
  H.265
  monitoringzestawy_Rodzaj kamer
  tuba (bullet)
  monitoringzestawy_Ilość kamer w zestawie
  4 kamery
  monitoringzestawy_Doświetlenie nocne
  IR do 30 metrów
  monitoringzestawy_Maksymalna rozdzielczość rejestratora
  8Mpx 3840x2160p (4K Ultra HD)
  monitoringzestawy_Maks. ilość kamer obsł. przez rejestrator
  4 kamery
  monitoringzestawy_Kolor kamer w zestawie
  Biały
  monitoringzestawy_Maks. pojemn. dysku obsł. przez rejestrator
  8 TB
  monitoringzestawy_Obsługa zdalna przez aplikację
  Bitvision

  Szczególne odniesienia

  EAN13
  0645760405223

  16 innych produktów w tej samej kategorii: