ALKAM SECURITY SP. Z O.O.

Zestaw wideodomofonowy DVS-FHS0701K-R/BW

Gwarancja: 24 miesięcy

Zestaw wideodomofonowy Full HD 1080p DVS-FHS0701K-R/BW

DVS-FHS0701K-R/BW


699,99

PLN
Powiadom mnie o dostępności
 • DVS-FHS0701K-R/BW
 • DVS-FHS0701K-R/BW
 • DVS-FHS0701K-R/BW
 • DVS-FHS0701K-R/BW
 • DVS-FHS0701K-R/BW
 • DVS-FHS0701K-R/BW
 • DVS-FHS0701K-R/BW
 • DVS-FHS0701K-R/BW
{{prod.Name}}

Daj się zaskoczyć nowymi możliwościami

Rozdzielczość Full HD 1920x1080p oraz niesamowity kąt widzenia 110° pozwala dostrzec więcej szczegółów niż kamery o standardowych parametrach HD. W nocy kamera pozwala na skuteczną obserwację obrazu aż do 15m. Bez problemu rozpoznasz twarz osoby przychodzącej, jej ubiór oraz zachowanie.

{{prod.Name}}


{{prod.Name}}

Dostosowany do Twoich potrzeb

Najważniejszą cechą monitora jest bezpośrednie sterowanie ryglem elektromagnetycznym służącym do otwierania drzwi po wywołaniu z zewnątrz lub po wywołaniu funkcji podglądu na monitorze. Monitor ma także możliwość sterowania napędami bram wjazdowych wszystkich znaczących producentów. Umożliwi to łatwe i przyjemne jej otwieranie. Menu monitora jak i instrukcja obsługi posiada polską wersję językową co znacznie ułatwia montaż i obsługę. Monitor wyposażony jest w kolorowy, dotykowy wyświetlacz 7" TFT-LCD. Duże i czytelne ikony są pomocne w codziennym użytkowaniu.

{{prod.Name}}

Wygoda użytkowania

Stacja bramowa wyposażona jest w dodatkowy uchwyt, dzięki czemu całość możesz zamontować pod kątem. W przypadku montażu na ścianie, która znajduje się prostopadle do wejścia - ułatwi to użytkowanie panelu. Panel posiada klasę odporności IP65 co czyni go wodoodpornym oraz odpornym na niekorzystne czynniki atmosferyczne. Trwała metalowa obudowa z panelem numerycznym wykonanym z wysokiej jakości tworzywa sprawia, że całość jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto panel posiada regulację głośnika, dzięki czemu masz możliwość ustawiania głośności prowadzonej rozmowy na zewnątrz domu.

{{prod.Name}}

Zarejestruj wszystko!

Osoby przychodzące do Ciebie podczas Twojej nieobecności zostaną nagrane. Podczas wywoływania dzwonka zostanie zrobione zdjęcie oraz nagrany krótki film. Podczas Twojej nieobecności możesz również ustawić automatyczną sekretarkę. Osoba przychodząca usłyszy informacje o Twojej nieobecności, po czym będzie mieć możliwość nagrania wiadomości o długości do 120 sekund.

{{prod.Name}}

Łatwy montaż

Zestaw cechuje się prostym procesem instalacji. Połączenie stacji z monitorem jest realizowane przy pomocy 4 przewodów. Do obsługi elektrozaczepu niezbędne jest użycie 2 dodatkowych przewodów. Cechą charakterystyczną monitora jak i stacji bramowej są kompaktowe wymiary, co pozwala na zainstalowanie ich tam gdzie do dyspozycji mamy mało miejsca.
Dodatkowe funkcje:
 • głośność jasność kolor
Dodatkowe funkcje:
 • możliwość rozbudowy: tak (5 dodatkowych monitorów)
Dodatkowe funkcje:
 • otwieranie monitorowanie wewnętrzne wywoływanie nagrywanie