ALKAM SECURITY SP. Z O.O.

Zestaw do monitoringu DVS DT

Dostępność: dostępny od

Gwarancja: 24 miesięcy

Zestaw do monitoringu DVS DT IP PoE 4mpx

Zestaw monitoringu 4 kamer IP PoE 4mpx


1499,99

PLN
Powiadom mnie o dostępności
  • Zestaw monitoringu 4 kamer IP PoE 4mpx
  • Zestaw monitoringu 4 kamer IP PoE 4mpx
  • Zestaw monitoringu 4 kamer IP PoE 4mpx
  • Zestaw monitoringu 4 kamer IP PoE 4mpx
  • Zestaw monitoringu 4 kamer IP PoE 4mpx
  • Zestaw monitoringu 4 kamer IP PoE 4mpx
  • Zestaw monitoringu 4 kamer IP PoE 4mpx
{{prod.Name}}

Fantastyczna jakość obrazu dzięki rozdzielczości 4Mpx w technologii IP

Zestaw został oparty o rejestrator i kamery sieciowe (monitoring IP) Plug&Play, których producentem jest ceniona marka DVS.
Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy potrzebne do montażu, uruchomienia oraz obsługi systemu, w tym profesjonalny dysk twardy, przeznaczony do pracy ciągłej o dużej pojemności aż 1TB.

{{prod.Name}}
Oferowany przez nas zestaw idealnie sprawdzi się w monitoringu mieszkania, domu, biura, firmy, sklepu, hal magazynowych itp. Bardzo wysoka jakość komponentów gwarantuje stabilną pracę a także niespotykaną w swojej klasie jakość obrazu. Intuicyjny montaż oraz konfiguracja systemu, a także jego rozbudowane możliwości pozwolą na dostosowanie do indywidualnych preferencji i oczekiwań.

{{prod.Name}}

Metalowo-poliwęglanowa obudowa kamery do zadań specjalnych

Kamery znajdujące się w naszym zestawie do monitoringu zostały wyposażone w wytrzymałą, metalowo-poliwęglanową obudowę o podwyższonej klasie szczelności IP67. Znakomicie sprawdzą się w każdych warunkach atmosferycznych: niskich i wysokich temperaturach, bezpośrednim nasłonecznieniu, wietrze, deszczu i śniegu. Regulowany we wszystkich 3 płaszczyznach uchwyt, pozwala na szybką instalację na każdej powierzchni: ścianie, suficie oraz belkach skośnych. Niewielkie rozmiary obudowy sprawią, że kamery z powodzeniem wkomponują się w każde miejsce.

{{prod.Name}}

Dostęp do monitoringu gdziekolwiek jesteś

Wystarczy że podłączysz monitor komputerowy do rejestratora aby (po wpisaniu hasła użytkownika) uzyskać natychmiastowy dostęp do obrazu na żywo oraz nagrań archiwalnych. Możesz mieć również dostęp zdalny, z dowolnego miejsca na świecie, przy wykorzystaniu dedykowanej, polskojęzycznej aplikacji DMSS, przygotowanej dla urządzeń Android oraz iOS. Przeglądaj zdarzenia, zapisuj nagrania, otrzymuj powiadomienia o alarmach lub detekcji ruchu – wszystko na wyciągnięcie ręki.

Przykładowe nagrania


{{prod.Name}}

Szybka i sprawna instalacja

Rejestrator DVS-NVR0801PoE-D8 został wyposażony w zintegrowany switch PoE. Sprawia to, że w szybki oraz intuicyjny sposób przeprowadzisz każdą instalację. Tym samym przewodem nie tylko prześlesz obraz, ale również zasilisz kamery. Switch zintegrowany w rejestratorze, to również duża oszczędność miejsca oraz wysoka estetyka instalacji.

{{prod.Name}}

Rzeczywisty obraz z kamery 4Mpx 2688x1520p


{{prod.Name}}

Oferowany przez nas zestaw zawiera:

1x rejestrator cyfrowy PoE Plug-&-Play DVS-NVR0801PoE-D8
1x dedykowany dysk twardy o pojemności 1TB przeznaczony do pracy ciągłej
4x kamera tubowa 4MPx PoE Plug-&-Play DVS-MP4028DT-IR
20 metrów przewodu UTP 4x2x0,5mm (skrętka komputerowa)
komplet wtyków i złączy niezbędnych do prawidłowej pracy systemu