Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na warunki i zasady korzystania z plików cookie.

  DVS-NVR0801W-H4

  Bezprzewodowy rejestrator do monitoringu do 8 kamer WiFi Quad HD (4Mpx)

  599,00 zł Brutto
  instrukcjaInstrukcjacertyfikatCertyfikat
  Rozdzielczość:
  4Mpx 2688x1520p (QHD)
  Ilość kanałów:
  8 kanałów
  Kompresja:
  h.265
  Ilość obsługiwanych dysków:
  1 dysk
  Kolor:
  Czarny
  Aplikacja mobilna:
  DVS Connect
  Wbudowany moduł WiFi:
  Tak
  Wydłużony czas wysyłki
  Dysk twardy w zestawie :
  Ilość:
  0 sztuk

  Najważniejsze cechy

  QUADHD-IKONAv2.jpg

  maksymalna obsługiwana rozdzielczość kamer to 2K Quad HD 2688x1520p (dwukrotnie więcej niż Full HD)

  QUADHD-IKONAv2.jpg

                   obsługa maksymalnie 8 kamer IP/WiFi  h-265-ikona_1.jpg

  najnowocześniejsze kodowanie obrazu H.265 pozwalające na zapisanie dwukrotnie więcej danych w stosunku do kodowania H.264

  IP-66-IKONA.jpg

  podgląd lokalny poprzez monitor lub przy wykorzystaniu dedykowanej aplikacji mobilnej DVS Connect dla Android, iOS oraz aplikacja HQ-iVMS na komputer z Windows

  monitor-ikona.jpg

  bezprzewodowe połączenie kamer z rejestratorem dzięki własnej sieci WiFi  Dla kogo?

  Rejestrator DVS-NVR0801W-H4 rekomendujemy użytkownikom oczekującym od urządzenia bardzo wysokiej jakości obrazu oraz funkcjonalności wykraczającej poza standardowe rozwiązania. Rejestrator dedykowany jest do małych i średniej wielkości systemów monitoringu, np. do mieszkania, domu, sklepu, magazynu, restauracji lub biura. Intuicyjna obsługa oraz automatyczne wyszukiwanie kamer różnych producentów, sprawia że instalacja oraz konfiguracja nie wymaga specjalistycznej wiedzy i może jej dokonać niemal każdy użytkownik. Wysoka elastyczność oraz wsparcie dla starszych systemów kodowania obrazu, sprawia, że rejestrator może stanowić podstawę do rozbudowy obecnej instalacji lub też stworzenia od podstaw zupełnie nowego systemu.

  1.jpg
  9.jpg


  Bardzo wysoka jakość obrazu

  Rejestrator DVS-NVR0801W-H4 cechuje bardzo wysoka jakość nagrywania jak i odtwarzania zapisanego obrazu. Urządzenie obsługuje kamery IP WiFi pracujące w rozdzielczości do 4 Mpx 2K Quad HD 2688x1520p. Wysoka jakość obrazu sprawia, że urządzenie rekomendujemy użytkownikom oczekującym od systemu monitoringu bardzo wysokiej szczegółowości obrazu, a także funkcjonalności wykraczającej poza standardowe rozwiązania rejestratorów sieciowych.

  System monitoringu na miarę twoich potrzeb

  W bezprzewodowym rejestratorze sieciowym DVS-NVR0801W-H4 zastosowano nowoczesny, wielowątkowy mikroprocesor, dzięki czemu może on obsłużyć do 8 kamer pracujących w jednym systemie. Każda z obsługiwanych kamer IP WiFi może generować obraz w rozdzielczości do 4 Mpx. Sprawia to, że urządzenie stanowi idealne rozwiązanie dla systemów monitoringu w obiektach średniej wielkości jak i tych trochę większych.

  3_2.jpg
  4.jpg


  Zaawansowane funkcje

  - Detekcja ruchu
  Zaoszczędź miejsce na dysku twardym rejestratora oraz wydłuż czas archiwizacji, dzięki nagrywaniu wyłącznie tych zdarzeń, w których wykryto ruch.

  - Sabotaż obrazu
  W przypadku wykrycia przez rejestrator próby sabotażu Twojego systemu monitoringu (np. zamalowanie kamery, przecięcie przewodu, utrata zasilania) - zostaniesz o tym automatycznie powiadomiony poprzez aplikację mobilną.

  - Strefy prywatności 
  Bądź spokojny o wymagania określone przez RODO, między innymi dzięki opcji ustawienia strefy prywatności. Samodzielnie stwórz obszary, które zostaną wyłączone z podglądu oraz zapisu zdarzeń.

  Zaawansowane funkcje

  - Nagrywanie w pętli
  Dzięki tej funkcji rejestrator automatycznie będzie zastępował najstarsze nagrania nowymi, bez konieczności wyjmowania dysku, zgrywania nagrań lub formatowania. Sprawia to, że staje się urządzeniem niemal bezobsługowym.

  - Harmonogram nagrań
  W łatwy i szybki sposób ustaw kiedy rejestrator ma nagrywać obraz z kamer. Np. w sposób ciągły, lub też w momencie w którym wykryje ruch. Możesz wskazać konkretne dni i godziny w których obraz będzie nagrywany, ustawić święta i dni wolne aby jeszcze bardziej zawęzić czas nagrań i sprawić by Twój system monitoringu był w pełni spersonalizowany.

  5_2.jpg
  6.jpg


  Szybka i sprawna instalacja

  Rejestrator DVS-NVR0801W-H4 został wyposażony w zintegrowany moduł wifi, dzięki któremu tworzy własną, autonomiczną sieć. Sprawia to, że w szybki oraz intuicyjny sposób przeprowadzisz każdą instalację - nie potrzebny przewód sygnałowy. Kamery wystarczy podłączyć do zasilania, a następnie wykonać konfigurację z rejestratorem za pomocą aplikacji mobilnej. Dzięki bezprzewodowemu połączeniu zachowujesz wysoką estetykę instalacji.

  Dostęp do monitoringu gdziekolwiek jesteś

  Wystarczy że podłączysz monitor komputerowy do rejestratora aby (po wpisaniu hasła użytkownika) uzyskać natychmiastowy dostęp do obrazu na żywo oraz nagrań archiwalnych. Możesz mieć również dostęp zdalny, z dowolnego miejsca na świecie, przy wykorzystaniu dedykowanej, polskojęzycznej aplikacji DVS Connect, przygotowanej dla urządzeń Android oraz iOS. Przeglądaj zdarzenia, zapisuj nagrania, otrzymuj powiadomienia o alarmach lub detekcji ruchu – wszystko na wyciągnięcie ręki.

  NVR0801W-H4.jpg
  7.jpg

  Oszczędzaj miejsce

  Rejestrator cyfrowy DVS-NVR0801W-H4 dzięki zaawansowanej, nowoczesnej kompresji obrazu h.265, jest w stanie oszczędzić nawet do 50% miejsca na dysku twardym rejestratora, w porównaniu z popularną kompresją h.264. Sprawia to, że przy tej samej wielkości (pojemności) dysku, zapiszesz dwa razy więcej danych. Dłuższy czas archiwizacji nagrań to zdecydowanie większe bezpieczeństwo i gwarancja, że Twojej uwadze nie umknie nic istotnego. Jeżeli zechcesz zachować jakieś nagrania „na wszelki wypadek” – wystarczy wskazać je w menu, dzięki czemu nie zostaną usunięte.  Specyfikacja
  Maksymalna obsługiwana rozdzielczość 2K Quad HD 2688x1520p (4Mpx)
  Maksymalna ilość obsługiwanych kamer 8
  Bitrate 50Mbps
  Ilość obsługiwanych dysków 1
  Kompresja obrazu H.265
  Wyjścia HDMI (x1), VGA (x1), audio out (x1), USB (x2)
  Złącze sieciowe RJ 45 10M/100M
  Aplikacja mobilna DVS Connect
  Aplikacja PC HQ-iVMS
  Maksymalna ilość użytkowników zdalnych 64
  Zaawansowane funkcje aplikacja na telefon, zaawansowane wyszukiwanie, zoom cyfrowy, harmonogram nagrań, detekcja ruchu,

  sabotaż obrazu, automatyczne nadpisywanie nagrań, strefy prywatności
  Obsługiwane protokoły IPv4, HTTP, HTTPS, TCP, RTSP, DHCP, DNS, P2P
  Rodzaj obudowy metal
  Zasilanie DC48V/53V, 2A/1.8A
  Wymiary 260mm x 225mm x 48mm
  Temperatura pracy od -10°C do +45°C
  Waga 840g
  DVS Digital Video System
  DVS-NVR0801W-H4

  Arkusz danych

  rejestratory_Rozdzielczość
  4Mpx 2688x1520p (QHD)
  rejestratory_Ilość kanałów
  8 kanałów
  rejestratory_Kompresja
  h.265
  rejestratory_Ilość obsługiwanych dysków
  1 dysk
  rejestratory_Kolor
  Czarny
  rejestratory_Aplikacja mobilna
  DVS Connect
  rejestratory_Wbudowany moduł WiFi
  Tak

  Szczególne odniesienia

  EAN13
  0645760250038
  Bezprzewodowy rejestrator do monitoringu do 8 kamer WiFi Quad HD (4Mpx)
  599,00 zł Brutto