ALKAM SECURITY SP. Z O.O.

Prawo do odstąpienia od umowy

 1. 1. Zawierając umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa masz prawo odstąpić od niej bez podawania przyczyny w terminie 14 dni. Jest to tak zwane prawo do namysłu, umożliwiające Tobie zapoznanie się z towarem i rozważenie racjonalności zakupu. Pamiętaj jednak, że zapoznanie się z towarem nie oznacza jego użytkowania w sposób wykraczający poza normalny nadzór (a więc poza weryfikację cech i funkcjonalności które normalnie mógłbyś / mogłabyś sprawdzić w sklepie tradycyjnym).
 2. Na złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz 14 dni od daty otrzymania przez Ciebie przesyłki.
 3. Oświadczenie prześlij w formie pisemnej na adres e-mail sklep@dvspolska.pl
 4. Od momentu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz 14 dni na przesłanie do nas zwracanego produktu.
 5. Zwracany produkt zapakuj w taki sposób aby gwarantowało to bezpieczną wysyłkę, oznacz na kartonie zewnętrznym (nie na produkcie) informację "zwrot" i wyślij na adres:
  Alkam Security - Sklep DVS Polska
  ul. Żółkiewskiego 14
  87-100 Toruń
 6. W ciągu 14 dni od otrzymania zwracanego przez Ciebie produktu, Alkam Security dokona zwrotu wpłaconych przez Ciebie środków, dokładnie w taki sposób, jakiego użyto uprzednio do zakupu.
 7. W przypadku zwrotu produktu używanego, niekompletnego lub zniszczonego Alkam Security zastrzega sobie prawo do proporcjonalnego obniżenia kwoty zwrotu należnych środków.
 8. Zwracając produkt ponosisz pełne koszty związane z jego przesyłką (nie zwracamy kosztów przesyłki w przypadku zwrotu produktu)