ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Bezpieczeństwo w Twoim domu i na zewnątrz z pełnym dostępem do nagrań z perfekcyjną jakością
Wysoka jakość i niezawodność to kierunek którym podążamy. Produkty DVS działają wyśmienicie w ekstremalnych warunkach pogodowych w dzień i w nocy
Oferujemy innowacyjne
i najnowocześniejsze rozwiązania wraz z prostą i intuicyjną instalacją oraz profesjonalnym serwisem.
Funkcjonalność kamer DVS pozwala na nagrywanie bez rejestratora oraz internetu, z kartą SIM i obrotem 360° z obrazem wszędzie i zawsze przy Tobie.

Bezpieczne płatności i szybka dostawa

Pobierz w AppStore lub Google Play

Zacznij razem z nami

O nas

Wiedza i doświadczenie

 

DVS Polska jest marką należącą do firmy Alkam Security. Od 2006 roku specjalizujemy się w sprzedaży profesjonalnej elektroniki użytkowej, w tym między innymi systemów monitoringu, systemów alarmowych, automatyki przemysłowej, dronów, oczyszczaczy powietrza oraz odkurzaczy autonomicznych.

Rozwój i kompetencje

 

W DVS Polska wierzymy, że ciągły rozwój jest gwarancją sukcesu, dlatego cyklicznie otwieramy punkty sprzedażowe w nowych lokalizacjach, aby być jeszcze bliżej naszych Klientów. W chwili obecnej posiadamy oddziały w największych miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi oraz Toruniu.

Najwyższa jakość

 

Najwyższym priorytetem jest dla nas wysoka jakość produktów. Od deski kreślarskiej, poprzez produkcję, aż po finalny produkt - na każdym z etapów dokładamy wszelkich starań, aby produkt z logo DVS Polska wywołał zachwyt i uśmiech na Twojej twarzy.

8

oddziałów w Polsce

100tyś

Klientów

100

topowych produktów

5

różnych kanałów dystrybucji

27%

wzrostu rocznie