ALKAM SECURITY SP. Z O.O.

Wyjątkowa jakość obrazu Fotopułapka HC300M to idealny produkt do robienia zdjęć z ukrycia. Duża funkcjonalność gwarantuje jakość według światowych standardów. Trwałość, niezawodność i szereg funkcji dodatkowych ułatwiają obsługę urządzenia. HC300M zostało stworzone do ochrony mieszkania, nadzoru w magazynie, monitorowania dzikich zwierząt oraz wszelkich zastosowań w których niezbędna jest szybka weryfikacja wtargnięcia na chronioną przestrzeń. Dzięki programowalnej rozdzielczości 5/8/12 megapiks

Gwarancja: 24 miesięcy

HC-300M


349,99

PLN
Powiadom mnie o dostępności
  • HC-300M

Wyjątkowa jakość obrazu

Fotopułapka HC300M to idealny produkt do robienia zdjęć z ukrycia. Duża funkcjonalność gwarantuje jakość według światowych standardów. Trwałość, niezawodność i szereg funkcji dodatkowych ułatwiają obsługę urządzenia. HC300M zostało stworzone do ochrony mieszkania, nadzoru w magazynie, monitorowania dzikich zwierząt oraz wszelkich zastosowań w których niezbędna jest szybka weryfikacja wtargnięcia na chronioną przestrzeń.

Dzięki programowalnej rozdzielczości 5/8/12 megapikseli możesz uzyskać wysokiej jakości zdjęcia. Fotopułapka umożliwia również realizację nagrań wideo w rozdzielczości Full HD 1080p. Obraz w takiej rozdzielczości ma ok. 8 krotnie więcej szczegółów, niż obraz uzyskany w najwyższej rozdzielczości kamerach analogowych SD.

Urządzenie do zadań specjalnych

Dzięki obudowie kamuflującej, HC300M idealnie wtapia się w leśny teren. Jest praktycznie niezauważalna dla zwierząt jak i ludzi. Urządzenie jest bardzo proste do zamontowania i skonfigurowania. Możliwości zastosowań są ograniczone tylko Twoją wyobraźnią, dlatego kamera idealnie nada się do monitorowania domu, biura, budowy, magazynu, działki lub obserwacji zwierząt.

Jeśli zaistnieje potrzeba sprawdzenia zdjęć i nagrań w aparacie, MC300M posiada wbudowany kolorowy ekran TFT o przekątnej 2 cali. Co więcej, fotopułapkę można umieścić w trudnym i nieprzyjaznym środowisku ponieważ posiada obudowę o klasie szczelności IP54 - dzięki temu może pracować w temperaturach od -10ºC do +70ºC, przy wilgotności: 5%~95%.

Bezprzewodowa i długowieczna

Urządzenie jest zasilane 8 bateriami alkalicznymi typu AA. Przy standardowych warunkach atmosferycznych pozwala to na uzyskanie bardzo długiego czasu czuwania (gotowości do realizacji filmów / robienia zdjęć / wysyłania powiadomień MMS) na poziomie aż 6 miesięcy. W przypadku zbyt niskiego poziomu zasilania, automatycznie otrzymasz powiadomienie SMS na Twój telefon komórkowy, o niskim poziomie baterii i konieczności ich wymiany.

Fotopułapka może być również zasilana poprzez zewnętrzny zasilacz 9V DC (zalecamy wyjmowanie baterii alkalicznych w trakcie zasilania aby zminimalizować ryzyko ich wybuchu lub rozlania), lub połączona z większością standardowych baterii słonecznych wbudowanych w 6V baterie litowe.

Szeroka kompatybilność

Dla Twojej wygody fotopułapka HC300M została wyposażona w standardowe gniazdo kart SIM, dzięki czemu może obsługiwać karty wszystkich polskich operatorów GSM. Dodatkowo, obsługa najbardziej popularnych częstotliwości GSM (850 / 900 / 1800 / 1900Mhz) gwarantuje, że niezależnie od sytuacji, otrzymasz zdjęcia zrobione przez urządzenie niemal w czasie rzeczywistym.

Ponadto możesz zdefiniować wysyłanie wiadomości MMS aż do 4 numerów telefonów lub na 4 różne adresy e-mail - tak aby nic istotnego nie umknęło Twojej uwadze. Warto również wspomnieć, że fotopułapka HC300M posiada bardzo intuicyjną funkcję zdalnego sterowania urządzeniem bezpośrednio poprzez polecenia SMS wysyłane z poziomu telefonu komórkowego. Znacząco podnosi to na komfort pracy z fotopułapką.

Zawartość zestawu

- kamera leśna HC300M
- pilot do programowania
- płyta CD z programem do konfiguracji oraz instrukcja obsługi
- opaska zaciskowa do montażu na drzewach
- kabel microUSB do programowania
- antena GSM