ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Kamera kopułkowa 2K 4Mpx

Gwarancja: 36 months

Zewnętrzna bezprzewodowa kamera IP WiFi DVS-MP4028D-IRW

Kamera DVS-MP4028D-IRW do monitoringu IP WiFi


219,00

PLN
Notify When Product Is Available
  • Kamera DVS-MP4028D-IRW do monitoringu IP WiFi
{{prod.Name}}

Wyjątkowa jakość obrazu

Dzięki rozdzielczości 4Mpx 2K (2560x1440p) kamera DVS-MP4028D-IRW umożliwia obserwację z dwukrotnie wyższą szczegółowością w porównaniu do kamer Full HD. Bez trudu identyfikuj tablice rejestracyjne pojazdów, twarze osób oraz potencjalnie niebezpieczne sytuacje.

{{prod.Name}}

Dowolność instalacji

Możliwość regulacji kamery (obracania na boki oraz w górę i dół) pozwala na umiejscowienie jej dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz. Kamera jest przystosowana jedynie do montażu sufitowego. Te wszystkie czynniki sprawiają, że kamera idealnie sprawdzi się w monitoringu domu, mieszkania, biura, firmy, sklepu itp.

{{prod.Name}}

Innowacyjne rozwiązania

Wbudowany mikrofon daje kamerze DVS-MP4028D-IRW przewagę w postaci rejestracji potencjalnie niebezpiecznych dźwięków w polu oraz poza polem widzenia kamery, dzięki czemu dowiesz się o wiele więcej

Nowoczesny doświetlacz podczerwieni o zasięgu aż 30 metrów pozwala na pracę kamery również w całkowitej ciemności.

Profesjonalny obiektyw 2.8mm gwarantuje szeroki kąt widzenia kamer (ponad 100°), przy równoczesnym zachowaniu szczegółów sceny oraz naturalnych kolorów i kształtów.

Kamera DVS-MP4028D-IRW dzięki klasie szczelności IP66 jest w pełni odporna na warunki atmosferyczne takie jak deszcz, śnieg, lód, wysoka / niska temperatura, bezpośrednie nasłonecznienie itp.

{{prod.Name}}

Podłącz się i oglądaj na żywo

Szybko i prosto zarządzaj swoją kamerą przy wykorzystaniu polskojęzycznej aplikacji DVS-Connect.
Umożliwia ona na przykład podgląd na żywo oraz odtwarzanie nagrań z kamer. Intuicyjna obsługa zapewnia łatwy i szybki dostęp do systemu monitoringu. Funkcje dostosowania jakości obrazu pozwalają na podgląd nawet przy niskiej jakości łączach.

Nagrania z kamery
DVS-MP4028D-IRW
w dzień


Nagrania z kamery
DVS-MP4028D-IRW
w nocy

Recommended