ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Przewodowy zestaw do monitoringu IP PoE Full HD 2Mpx

Availability: In Stock

Gwarancja: 36 months

Zestaw do monitoringu IP DVS-NVR0801-A5-PoE+8xDVS-MP2036AT-IR


1299,88

PLN
(Choose quantity)
Shop now
  • Zestaw do monitoringu IP DVS-NVR0801-A5-PoE+8xDVS-MP2036AT-IR
{{prod.Name}}

Twój zestaw monitoringu

Kompletny przewodowy zestaw do monitoringu IP zawiera:

sieciowy rejestrator DVS-NVR0801-A5-PoE z zasilaniem PoE
8 kamer Full HD DVS-MP2036AT-IR
20 metrów przewodu UTP 4x2x0,5mm (skrętka komputerowa)
komplet wtyków i złączy niezbędnych do prawidłowej pracy systemu

{{prod.Name}}

Rejestrator DVS-NVR0801-A5-PoE do monitoringu IP

Rejestrator DVS-NVR0801-A5-PoE umożliwia obserwację obrazu 24/7 w znakomitej jakości 5Mpx. Obsługuje też porty VGA oraz HDMI dzięki czemu możesz przesyłać obraz na każde pasujące Ci urządzenie. Daj się zaskoczyć niezwykłej jakości oraz mega szybkiemu przesyłowi danych zamkniętych w pięknej metalowej obudowie.

{{prod.Name}}

Wielofunkcyjny

Rejestrator DVS-NVR0801-A5-PoE pozwala na obsługę i zasilenie aż 8 kamer IP. Nadpisuje również miejsce na dysku co sprawia, że nigdy go nie zabraknie. Potrafi również automatycznie przesyłać sygnały o naruszeniu strefy bezpieczeństwa bezpośrednio na Twój telefon.

{{prod.Name}}

Wysoka wydajność i kompresja obrazu

Niezwykła szybkość transferu danych 60 Mbps oraz współpraca z nowoczesnym wielowątkowym procesorem sprawia, że nic cię nie ominie, a obraz 5Mpx pozostanie płynny, przejrzysty i ostry.

{{prod.Name}}

Kamera tubowa DVS-MP2036AT-IR

Kamera DVS-MP2036AT-IR idealnie sprawdzi się wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Podzespoły kamery zostały schowane w wytrzymałej, metalowej obudowie. Użycie tego materiału poprawia wartość użytkową urządzenia i sprawia, że jest odporne na akty wandalizmu oraz warunki atmosferyczne. Kamera DVS-MP2036AT-IR może pochwalić się klasą szczelności na poziomie IP67.

{{prod.Name}}

Patrz szeroko i zyskaj większa kontrolę

Wysokiej jakości obraz Full HD 1920x1080 sprawi że nic nie umknie twojej uwadze. W połączeniu z szerokim kątem widzenia 90° sprawi, że zaobserwujesz dokładnie to czego potrzebujesz.

{{prod.Name}}

Nie bój się już ciemności

Doświetlenie nocne kamery z aż 36 diodami IR sprawi, że zasięg kamery w nocy wynosi aż 20m. Również abyś mógł widzieć więcej kamera automatycznie przechodzi w czarno-biały nocny tryb.