ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Zestaw do monitoringu DVS

Availability: available since

Gwarancja: 36 months

Zestaw do monitoringu 4 kamery 8Mpx PoE

Zestaw do monitoringu 8Mpx PoE


1799,99

PLN
Notify When Product Is Available
  • Zestaw do monitoringu 8Mpx PoE
{{prod.Name}}

Fantastyczna jakość obrazu dzięki rozdzielczości 8Mpx w technologii IP

Profesjonalny zestaw monitoringu rekomendujemy użytkownikom oczekującym od urządzenia najwyższej jakości obrazu oraz funkcjonalności wykraczającej poza standardowe rozwiązania. Rejestrator dedykowany jest do małych i średniej wielkości systemów monitoringu, np. do mieszkania, domu, sklepu, magazynu, restauracji lub biura.

{{prod.Name}}

Najwyższa jakość obrazu

Kamery sieciowe (kamery IP) oferują o ponad 30% wyraźniejszy obraz w porównaniu do nowoczesnych kamer analogowych oferujących tą samą rozdzielczość. Bezpośrednie przełożenie rozdzielczości matrycy na ilość pikseli wyświetlanych na ekranie sprawia, że obraz jest ostry, a barwy wiernie odwzorowane. Dzięki temu łatwiej rozpoznasz twarze, szybciej odczytasz tablice rejestracyjne pojazdów lub zidentyfikujesz potencjalnie niebezpieczne zdarzenia. Kamera sieciowa DVS da Ci przewagę, która przełoży się na Twoje bezpieczeństwo.

{{prod.Name}}

Metalowo-poliwęglanowa obudowa kamery do zadań specjalnych

Kamery znajdujące się w naszym zestawie do monitoringu zostały wyposażone w wytrzymałą, metalowo-poliwęglanową obudowę o podwyższonej klasie szczelności IP67. Znakomicie sprawdzą się w każdych warunkach atmosferycznych: niskich i wysokich temperaturach, bezpośrednim nasłonecznieniu, wietrze, deszczu i śniegu. Regulowany we wszystkich 3 płaszczyznach uchwyt, pozwala na szybką instalację na każdej powierzchni: ścianie, suficie oraz belkach skośnych. Niewielkie rozmiary obudowy sprawią, że kamery z powodzeniem wkomponują się w każde miejsce.

{{prod.Name}}

Dostęp do monitoringu gdziekolwiek jesteś

Wystarczy że podłączysz monitor komputerowy do rejestratora aby (po wpisaniu hasła użytkownika) uzyskać natychmiastowy dostęp do obrazu na żywo oraz nagrań archiwalnych. Możesz mieć również dostęp zdalny, z dowolnego miejsca na świecie, przy wykorzystaniu dedykowanej, polskojęzycznej aplikacji DMSS, przygotowanej dla urządzeń Android oraz iOS. Przeglądaj zdarzenia, zapisuj nagrania, otrzymuj powiadomienia o alarmach lub detekcji ruchu – wszystko na wyciągnięcie ręki.

Przykładowe nagrania


{{prod.Name}}

Szybka i sprawna instalacja

Rejestrator DVS-NVR0801PoE-D8 został wyposażony w zintegrowany switch PoE. Sprawia to, że w szybki oraz intuicyjny sposób przeprowadzisz każdą instalację. Tym samym przewodem nie tylko prześlesz obraz, ale również zasilisz kamery. Switch zintegrowany w rejestratorze, to również duża oszczędność miejsca oraz wysoka estetyka instalacji.

{{prod.Name}}

Oferowany przez nas zestaw zawiera:

1x rejestrator cyfrowy PoE Plug-&-Play DVS-NVR0801PoE-D8
1x dedykowany dysk twardy o pojemności 1TB przeznaczony do pracy ciągłej
4x kamera tubowa 8MPx PoE Plug-&-Play DVS-MP8028DT-IR
20 metrów przewodu UTP 4x2x0,5mm (skrętka komputerowa)
komplet wtyków i złączy niezbędnych do prawidłowej pracy systemu