ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Zestaw monitoringu 2MPx PoE Plug-&-Play

Availability: available since

Gwarancja: 36 months

Zestaw 8 kamer IP DVS-NVR0801POE-D8+8XDVS-MP2028DT-IR+1TB

Zestaw 8 kamer IP Full HD monitoring PoE + 1 TB


1499,99

PLN
Notify When Product Is Available
  • Zestaw 8 kamer IP Full HD monitoring PoE + 1 TB
{{prod.Name}}

Fantastyczna jakość obrazu dzięki rozdzielczości 2Mpx w technologii IP

Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy potrzebne do montażu, uruchomienia oraz obsługi systemu, w tym profesjonalny dysk twardy, przeznaczony do pracy ciągłej o dużej pojemności aż 1TB.
Oferowany przez nas zestaw idealnie sprawdzi się w monitoringu mieszkania, domu, biura, firmy, sklepu, hal magazynowych itp. Bardzo wysoka jakość komponentów gwarantuje stabilną pracę a także niespotykaną w swojej klasie jakość obrazu. Intuicyjny montaż oraz konfiguracja systemu, a także jego rozbudowane możliwości pozwolą na dostosowanie do indywidualnych preferencji i oczekiwań..

{{prod.Name}}

Najwyższa jakość obrazu

Kamery sieciowe (kamery IP) oferują o ponad 30% wyraźniejszy obraz w porównaniu do nowoczesnych kamer analogowych oferujących tą samą rozdzielczość. Bezpośrednie przełożenie rozdzielczości matrycy na ilość pikseli wyświetlanych na ekranie sprawia, że obraz jest ostry, a barwy wiernie odwzorowane. Dzięki temu łatwiej rozpoznasz twarze, szybciej odczytasz tablice rejestracyjne pojazdów lub zidentyfikujesz potencjalnie niebezpieczne zdarzenia. Kamera sieciowa DVS da Ci przewagę, która przełoży się na Twoje bezpieczeństwo.

{{prod.Name}}

Metalowo-poliwęglanowa obudowa kamery do zadań specjalnych

Kamery znajdujące się w naszym zestawie do monitoringu zostały wyposażone w wytrzymałą, metalowo-poliwęglanową obudowę o podwyższonej klasie szczelności IP67. Znakomicie sprawdzą się w każdych warunkach atmosferycznych: niskich i wysokich temperaturach, bezpośrednim nasłonecznieniu, wietrze, deszczu i śniegu. Regulowany we wszystkich 3 płaszczyznach uchwyt, pozwala na szybką instalację na każdej powierzchni: ścianie, suficie oraz belkach skośnych. Niewielkie rozmiary obudowy sprawią, że kamery z powodzeniem wkomponują się w każde miejsce.

{{prod.Name}}

Dostęp do monitoringu gdziekolwiek jesteś

Wystarczy że podłączysz monitor komputerowy do rejestratora aby (po wpisaniu hasła użytkownika) uzyskać natychmiastowy dostęp do obrazu na żywo oraz nagrań archiwalnych. Możesz mieć również dostęp zdalny, z dowolnego miejsca na świecie, przy wykorzystaniu dedykowanej, polskojęzycznej aplikacji DMSS, przygotowanej dla urządzeń Android oraz iOS. Przeglądaj zdarzenia, zapisuj nagrania, otrzymuj powiadomienia o alarmach lub detekcji ruchu – wszystko na wyciągnięcie ręki.

Przykładowe nagrania


{{prod.Name}}

Szybka i sprawna instalacja

Rejestrator DVS-NVR0801PoE-D8 został wyposażony w zintegrowany switch PoE. Sprawia to, że w szybki oraz intuicyjny sposób przeprowadzisz każdą instalację. Tym samym przewodem nie tylko prześlesz obraz, ale również zasilisz kamery. Switch zintegrowany w rejestratorze, to również duża oszczędność miejsca oraz wysoka estetyka instalacji.

{{prod.Name}}

Oferowany przez nas zestaw zawiera:

1x rejestrator cyfrowy PoE Plug-&-Play DVS-NVR0801PoE-D8
1x dedykowany dysk twardy o pojemności 1TB przeznaczony do pracy ciągłej
8x kamera tubowa 2MPx PoE Plug-&-Play DVS-MP2028DT-IR
40 metrów przewodu UTP 4x2x0,5mm (skrętka komputerowa)
komplet wtyków i złączy niezbędnych do prawidłowej pracy systemu