ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Rejestrator sieciowy do 8 kamer 2K 4Mpix

Availability: In Stock

Gwarancja: 36 months

Rejestrator WiFi 8 kamer DVS-NVR08-W

Rejestrator DVS-NVR08-W do monitoringu IP WiFi


399,00

PLN
(Choose quantity)
Shop now
  • Rejestrator DVS-NVR08-W do monitoringu IP WiFi
{{prod.Name}}

Niesamowita jakość obrazu

Rejestrator DVS-NVR08W posiada możliwość nagrywania obrazu z 8 kamer IP w rozdzielczości do 4Mpx. Obsługuje port wyjściowy wideo VGA i HDMI umożliwiając wyświetlanie obrazu w rozdzielczości FullHD na złączu HDMI.

{{prod.Name}}

Wygoda użytkowania

Tryb pracy pentaplex oraz intuicyjne menu w języku polskim sprawia, że korzystanie z funkcji rejestratora jest łatwe i wygodne. Rejestrator ma możliwość zainstalowania dysku SATA, posiada rozbudowane opcje wyszukiwania nagranego materiału wideo oraz inteligenta analizę obrazu.

{{prod.Name}}

Niezawodność i elastyczność

Dostęp przez sieć internetową IP realizowany jest poprzez przeglądarkę internetową lub dedykowany program, a także z urządzeń mobilnych z wykorzystaniem darmowych aplikacji (Android, Apple iOS). Możesz podglądać „na żywo” obrazy z kamer oraz odtwarzać nagrania na swoim komputerze. Możliwa jest również zdalna konfiguracja rejestratora poprzez sieć TCP/IP.

{{prod.Name}}

Zaawansowane funkcje

Nie musisz się obawiać o akty wandalizmu skierowane w stronę Twojego systemu monitoringu. Zostaniesz automatycznie poinformowany o sabotażu lub utracie obrazu - np. gdy kamera zostanie zamalowana, nagle zakryta bądź po prostu zerwana. Rejestrator posiada również funkcję detekcji ruchu z jej zaawansowaną analizą, maskę prywatności oraz automatyczne nadpisywanie nagrań

Recommended