ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Rejestrator do 8 kamer 4K 8Mpix.

Gwarancja: 36 months

Rejestrator DVS-THD0801-A8 do monitoringu analogowego TVI.


449,88

PLN
Notify When Product Is Available
  • Rejestrator DVS-THD0801-A8 do monitoringu analogowego TVI.
{{prod.Name}}

Nowa jakość

Już dziś odkryj perfekcyjny obraz w jakości 8Mpx w rozdzielczości 2560x1944p.
Delektuj się najwyższą jakością systemu monitoringu, który dzięki rozdzielczości aż 8 megapikseli oferuje niespotykaną wcześniej ilość szczegółów oraz naturalnie odwzorowane kolory. Zobacz różnicę, którą zapewniają doskonale dobrane elementy systemu pracującego w rozdzielczości aż dwu i pół krotnie wyższej od jakości Full HD 1920x1080p.

{{prod.Name}}

Zaawansowane funkcje

Jednym kliknięciem myszki ustaw zaawansowaną analizę ruchu i otrzymuj precyzyjne informacje (wraz ze zdjęciem) o naruszeniu strefy bezpośrednio na swój telefon komórkowy z zainstalowaną aplikacją DVS Mobile.

{{prod.Name}}

Automatyzm

Nie obawiaj się o to, że skończy się miejsce na dysku twardym rejestratora. Dzięki przydatnej funkcji najstarsze nagrania zostaną automatycznie zastąpione nowymi, bez konieczności wyjmowania dysku lub jego powtórnego formatowania. Jeżeli uznasz, że chcesz zachować część nagrań, możesz je wskazać jako wyłączone z nadpisywania, lub skorzystać z opcji archiwizacji na zewnętrznym urządzeniu, które podłączysz do portu USB rejestratora.

{{prod.Name}}

Gdziekolwiek jesteś, Twój system jest razem z Tobą

Dostęp przez Internet realizowany jest poprzez dedykowany program DVS Mobile na najpopularniejsze systemy operacyjne smartfonów i tabletów (Android, iOS).