ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Kamera obrotowa PTZ do bezprzewodowego monitoringu WiFi FullHD 2 Mpx

Availability: available since

Gwarancja: 36 months

Obrotowa kamera DVS-SDIP2036S-IRW do monitoringu WiFi


249,99

PLN
Notify When Product Is Available
  • Obrotowa kamera DVS-SDIP2036S-IRW do monitoringu WiFi
{{prod.Name}}

Zainstalujesz ją wszędzie

Mała obudowa, nieszablonowy design, obrotowa głowica, zintegrowany mikrofon oraz głośnik, a także slot na kartę pamięci micro SD sprawiają, że kamera DVS-SDIP2036-IRW idealnie sprawdzi się w monitoringu domu, biura, firmy, sklepu oraz magazynu

{{prod.Name}}

Jakość w metalu

Kamera DVS-SDIP2036S posiada klasę szczelności IP66, która gwarantuję ochronę nawet przed silnymi opadami deszczu i śniegu oraz może pracować w temperaturach od -25°C do 55°C, przy wilgotności 20%- 80%.
Kamera DVS-SDIP2036S posiada również zaawansowane algorytmy szyfrowania łącza po którym przesyłane są dane do aplikacji CamHi Pro!

{{prod.Name}}

Wygoda połączenia

Dużym atutem tego modelu jest fakt, że może on działać zarówno bezprzewodowo przy wykorzystaniu sieci WiFi, jak również przewodowo - wszystko to za sprawą gniazda Ethernet RJ45, w które została wyposażona. Dzięki temu tylko od Ciebie zależy to jak i gdzie ją zamontujesz. Dodatkowo w zestawie znajduje się antena, która daje możliwość aż trzykrotnego zwiększenia zasięgu WiFi

{{prod.Name}}

Szybka i zwinna

Miniaturowa obudowa kamery DVS-SDIP2036S-IRW o rozmiarach 26 x 15cm, w połączeniu z ponadczasowym designem oraz wysokiej jakości obrazem 2Mpx 1920x1080p sprawia, że znakomicie wkomponuje się wszędzie tam, gdzie będziesz tego potrzebować. Niezależnie od tego czy jest to wewnątrz, czy na zewnątrz - obrotowa kamera DVS-SDIP2036-IRW będzie zawsze gotowa na to, aby dbać o wszystko to, co dla Ciebie najcenniejsze.

{{prod.Name}}

Zawsze przy Tobie

Sercem Twojego domowego systemu monitoringu będzie bezpłatna aplikacja CamHi Pro! Dzięki niej Twój monitoring będzie w pełni osobisty - zawsze tam gdzie tego potrzebujesz. Z poziomu swojego smartfona (Android / iOS) zobaczysz na żywo obraz z kamery oraz będziesz mieć dostęp do nagrań archiwalnych, które zostały zapisane na kartę pamięci zainstalowaną w urządzeniu (brak karty w zestawie).

{{prod.Name}}

Pełny zestaw instalacyjny

Wszystkie elementy potrzebne do pełnego działania kamery znajdują się w zestawie. Proces instalacji jest naprawdę prosty i zrealizujesz go w mgnieniu oka:

1) zasil kamerę zasilaczem 12V DC, który znajduję się w zestawie
2) ściągnij i zainstaluj aplikację CamHi Pro! na swoim smartphonie
3) krok po kroku skonfiguruj urządzenie w aplikacji
4) gotowe!

Recommended

Available video

Rejestrator DVS-NVR08-W do monitoringu IP WiFi

399,00 PLN

Add to cart