ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Kamera do systemu monitoringu

Gwarancja: 36 months

Kamera DVS-TA2036D-4-IR

Kamera kopułkowa analog-HD Full HD (2Mpx)


-32%

79,95 PLN

54,00

PLN
Notify When Product Is Available
  • Kamera kopułkowa analog-HD Full HD (2Mpx)
{{prod.Name}}

Wyjątkowa jakość obrazu

Kamera DVS-TA2036D-4-IR posiada podświetlacz podczerwieni o zasięgu do 20m oraz przetwornik CMOS pozwalający uzyskać wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 1920x1080p przy 30 kl/s (dla systemów HD TVI ). Najlepsze w swojej klasie parametry dotyczące czułości, zakresu dynamiki, funkcji kompensacji pierwszego planu i tła oferują wyraźny obraz i wysoki poziom szczegółowości w każdych warunkach.

{{prod.Name}}

Ostry obraz w dzień i w nocy

Kamera posiada obiektyw o ogniskowej 3,6mm z kątem widzenia który sięga 82°. Dzięki temu nic nie ucieknie Twojej uwadze oraz zobaczysz każdy detal. Kamera do monitoringuDVS-TA2036D-4-IR używa nowoczesnego oświetlacza, który równomiernie podświetla monitorowany obszar, tak by obraz był wyraźny nawet w całkowitej ciemności.

{{prod.Name}}

Wygodny montaż

Regulacja kamery 360°, która umożliwia jej obracanie na boki oraz w górę i dół pozwala na zamontowanie jej dosłownie wszędzie, Kamera także poradzi sobie w każdych warunkach - dzięki klasie szczelności IP66 oraz automatycznej funkcji pracy w dzień i w nocy. Niewielka, poliwęglanowa obudowa oraz szeroki zakres pracy w temperaturach od -40°C do + 60°C sprawia, że niezależnie od sytuacji nasza kamera sprosta postawionym przed nią zadaniom przez długie lata.