ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Kamera tubowa 2K 4Mpx

Availability: available since

Gwarancja: 36 months

Kamera DVS-MP4028T-IRWs do monitoringu IP WiFi

Kamera DVS-MP4028T-IRWS czarna do monitoringu IP WiFi


199,99

PLN
Notify When Product Is Available
  • Kamera DVS-MP4028T-IRWS czarna do monitoringu IP WiFi
{{prod.Name}}

Kamera IP WiFi DVS-MP4028T-IRWS czarna

Dzięki rozdzielczości 4Mpx 2K (2560x1440p) kamera umożliwia obserwację z dwukrotnie wyższą szczegółowością w porównaniu do kamer Full HD. Bez trudu identyfikuj tablice rejestracyjne pojazdów, twarze osób oraz potencjalnie niebezpieczne sytuacje.

{{prod.Name}}

Praca w każdych warunkach !

Najwyższa jakość komponentów kamery gwarantuje stabilną pracę wewnątrz i na zewnątrz, wszędzie tam, gdzie zapewniony jest stabilny sygnał sieci WiFi lub połączenie kablowe. Do jej uruchomienia wystarczy podłączenie do zasilania, połączenie z siecią WiFi (lub kabla RJ45) oraz połączenie ze smartphone na którym uprzednio zainstalowano darmową, polskojęzyczną aplikację. To naprawdę proste!

{{prod.Name}}

Bezprzewodowa transmisja sygnału WiFi

Ogromną zaletą kamery jest bezprzewodowa transmisja sygnału wizyjnego przy wykorzystaniu szyfrowanej technologii WiFi. Oznacza to, że wystarczy wpiąć kamerę do zasilania sieciowego, a następnie poprzez domowy router WiFi, sparować urządzenie z aplikacją DVS Connect. Te 3 proste kroki wystarczą, aby cieszyć się najwyższą jakością profesjonalnego monitoringu wizyjnego. Brak konieczności prowadzenia przewodów to nie tylko realne oszczędności, ale też ogromna wygoda z której możesz skorzystać już dziś. Przekonaj się jak łatwo i prosto stworzysz swój własny, profesjonalny system monitoringu!

{{prod.Name}}

Zachowaj obraz

Kamera DVS-MP4028T-IRWS ma możliwość zapisu zdarzeń na kartę microSD o pojemności do 128GB. Dzięki temu będziesz mieć możliwość przeglądu zdarzeń archiwalnych w najwyższej jakości nawet do kilku dni wstecz.

{{prod.Name}}

Monitoring w Twoim telefonie!

Niezależnie od tego gdzie jesteś, możesz zdalnie połączyć się ze swoim systemem monitoringu aby sprawdzić obraz z kamer on-line lub przeglądać nagrania archiwalne.

{{prod.Name}}

Łatwy montaż!

Uruchomienie kamery DVS-MP4028T-IRWS nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Wystarczy zamontować urządzenie w wybranym miejscu, wpiąć zasilanie oraz połączyć z routerem.


Recommended

Available video

Rejestrator DVS-NVR08-W do monitoringu IP WiFi

399,00 PLN

Add to cart