ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Kamera do systemu monitoringu

Availability: In Stock

Gwarancja: 36 months

Kamera DVS-TA8036AD-IR

Kamera kopułkowa analog-HD 4K Ultra HD (8Mpx)


159,00

PLN
(Choose quantity)
Shop now
  • Kamera kopułkowa analog-HD 4K Ultra HD (8Mpx)
{{prod.Name}}

Wyjątkowa jakość obrazu

Kamera DVS-TA8036AD-IR posiada podświetlacz podczerwieni o zasięgu do 25m oraz przetwornik CMOS pozwalający uzyskać wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 13840x2160 przy 20 kl/s. Najlepsze w swojej klasie parametry dotyczące czułości, zakresu dynamiki, funkcji kompensacji pierwszego planu i tła oferują wyraźny obraz i wysoki poziom szczegółowości w każdych warunkach.

{{prod.Name}}

Ostry obraz w dzień i w nocy

Kamera posiada obiektyw o ogniskowej 3,6mm z kątem widzenia który sięga 85°. Dzięki temu nic nie ucieknie Twojej uwadze oraz zobaczysz każdy detal. Kamera do monitoringuDVS-TA8036AD-IR używa nowoczesnego oświetlacza, który równomiernie podświetla monitorowany obszar, tak by obraz był wyraźny nawet w całkowitej ciemności.

{{prod.Name}}

Wygodny montaż

Regulacja kamery 360°, która umożliwia jej obracanie na boki oraz w górę i dół pozwala na zamontowanie jej dosłownie wszędzie, Kamera także poradzi sobie w każdych warunkach - dzięki klasie szczelności IP66 oraz automatycznej funkcji pracy w dzień i w nocy. Niewielka, poliwęglanowa obudowa oraz szeroki zakres pracy w temperaturach od -40°C do + 60°C sprawia, że niezależnie od sytuacji nasza kamera sprosta postawionym przed nią zadaniom przez długie lata.