ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Kamera do systemu monitoringu

Availability: In Stock

Gwarancja: 36 months

Kamera DVS-TA2028HD-IRA

Kamera kopułkowa analog-HD Full HD (2Mpx)


79,99

PLN
(Choose quantity)
Shop now
  • Kamera kopułkowa analog-HD Full HD (2Mpx)
{{prod.Name}}

Profesjonalna kamera do systemów monitoringu

Analogowa kamera DVS-TA2028HD-IRA może pracować z niemal dowolnym rejestratorem cyfrowym dostępnym na rynku, dzięki wsparciu 4 najważniejszych formatów transmisji sygnału HD-TVI (Turbo HD), HD-CVI, AHD oraz CVBS (analog). Wysoka rozdzielczość obrazu Full HD 1920x1080p pozwala zobaczyć wiele szczegółów niedostępnych dla typowych rozwiązań analogowych.

{{prod.Name}}

Monitoring dla wymagających

Kamerę DVS-TA2028HD-IRA rekomendujemy użytkownikom oczekującym wysokiej jakości obrazu, pełnego detali oraz szerokiego kąta widzenia. DVS-TA2028HD-IRA dedykowana jest do monitoringu wewnątrz i na zewnątrz, dzięki wytrzymałej i szczelnej, metalowej obudowie. Wszędzie tam, gdzie niezbędne jest uchwycenie możliwie jak największego obszaru monitorowania. Z powodzeniem sprawdzi się w monitoringu domu, sklepu, magazynu, restauracji, placu, parkingu oraz biura. Kamera DVS-TA2028HD-IRA wspiera wszystkie najpopularniejsze formaty kodowania i może stanowić uzupełnienie obecnego systemu monitoringu wizyjnego lub być częścią nowego systemu.

{{prod.Name}}

Metalowa obudowa do zadań specjalnych

Kamera DVS-TA2028HD-IRA została wyposażona w wytrzymałą, metalową obudowę o klasie szczelności IP66. Znakomicie sprawdzi się w każdych warunkach atmosferycznych: niskich i wysokich temperaturach, bezpośrednim nasłonecznieniu, wietrze, deszczu i śniegu. Regulowany we wszystkich 3 płaszczyznach uchwyt, pozwala na szybką instalację na każdej powierzchni: ścianie, suficie oraz belkach skośnych. Niewielkie rozmiary obudowy sprawią, że kamera DVS-TA2028HD-IRA z powodzeniem wkomponuje się w każde miejsce.

{{prod.Name}}

Obserwacja szerokokątna

Kamer DVS-TA2028HD-IRA umożliwia prawdziwie szerokokątną obserwację, dzięki zastosowaniu profesjonalnego obiektywu o ogniskowej 2.8mm. Kąt widzenia wynoszący ponad 106° pozwala na uchwycenie nawet 30% większego obszaru w porównaniu z popularnymi obiektywami 3.6mm i to przy zachowaniu wysokiej szczegółowości obrazu. Dzięki temu będziesz mieć lepszy pogląd na to, co się dzieje na monitorowanym obszarze i nic Cię nie zaskoczy.

{{prod.Name}}

Wyraźny obraz w nocy

Kamera DVS-TA2028HD-IRA posiada zintegrowany promiennik (doświetlacz) podczerwieni Smart IR o efektywnym zasięgu do 30 metrów. Oznacza to, że w przypadku niewystarczającego oświetlenia, przełącza się w tryb czarno-biały i nawet w zupełnej ciemności przesyła obraz z monitorowanego obszaru. W przeciwieństwie do promienników starszego typu, Smart IR zapewnia równomierne doświetlenie monitorowanego obszaru, a także gwarantuje dłuższą żywotność komponentów.

{{prod.Name}}

Zintegrowany mikrofon

Kamera DVS-TA2028HD-IRA posiada zintegrowany mikrofon, pozwalający na prowadzenie skutecznego nasłuchu monitorowanego obszaru (funkcja działa poprzez przewód koncentryczny z wybranymi rejestratorami). Dzięki temu zyskasz przewagę, którą daje jednoczesna rejestracja obrazu i dźwięku. Możesz nie tylko zobaczyć co się dzieje, ale także usłyszeć o czym mówią rozmówcy i zyskać niepodważalne dowody.