ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Kamera do monitoringu

Availability: available since

Gwarancja: 36 months

Kamera DVS-MP8028DT-IR

Kamera tubowa IP 4K Ultra HD (8Mpx)


349,99

PLN
Notify When Product Is Available
  • Kamera tubowa IP 4K Ultra HD (8Mpx)
{{prod.Name}}

Profesjonalizm w pigułce

Kamera tubowa IP DVS-MP8028DT-IR może pracować z niemal dowolnym rejestratorem sieciowym dostępnym na polskim rynku, dzięki wsparciu protokołu ONVIF. Najwyższa rozdzielczość obrazu 4K Ultra HD 3840x2160p w połączeniu z funkcją wysokiej dynamiki obrazu WDR 120dB, pozwala uzyskać szczegółowość niemal czterokrotnie wyższą od standardowego Full HD.

{{prod.Name}}

Dla kogo?

DVS-MP8028DT-IR rekomendujemy użytkownikom oczekującym najwyższej jakości obrazu, pełnego detali oraz szerokiego kąta widzenia.
Kamera DVS-MP8028DT-IR dedykowana jest do monitorowania wewnątrz i na zewnątrz, dzięki wytrzymałej i szczelnej, metalowej obudowie o klasie szczelności IP67. Wszędzie tam, gdzie niezbędne jest uchwycenie możliwie jak największego obszaru monitorowania z zachowaniem najwyższej szczegółowości. Z powodzeniem sprawdzi się w monitoringu domu, sklepu, magazynu, restauracji, placu, parkingu oraz biura. Wsparcie dla protokołu ONVIF sprawia, że kamera DVS-MP8028DT-IR może stanowić uzupełnienie obecnego systemu monitoringu wizyjnego, lub być częścią nowego systemu.

{{prod.Name}}

Najwyższa jakość obrazu

Kamera sieciowa (kamera IP) DVS-MP8028DT-IR oferuje ponad 30% wyraźniejszy obraz w porównaniu do nowoczesnych kamer analogowych, oferujących tą samą rozdzielczość. Bezpośrednie przełożenie rozdzielczości matrycy na ilość pikseli wyświetlanych na ekranie sprawia, że obraz jest ostry, a barwy wiernie odwzorowane. Dzięki temu łatwiej rozpoznasz twarze, szybciej odczytasz tablice rejestracyjne pojazdów lub zidentyfikujesz potencjalnie niebezpieczne zdarzenia.
Kamera sieciowa DVS-MP8028DT-IR da Ci przewagę, która przełoży się na Twoje bezpieczeństwo.

{{prod.Name}}

Metalowa obudowa do zadań specjalnych

Kamera DVS-MP8028DT-IR została wyposażona w wytrzymałą, metalową obudowę o podwyższonej klasie szczelności IP67. Znakomicie sprawdzi się w każdych warunkach atmosferycznych: niskich i wysokich temperaturach, bezpośrednim nasłonecznieniu, wietrze, deszczu i śniegu.

{{prod.Name}}

Łatwy montaż, prosta regulacja

Regulowany we wszystkich 3 płaszczyznach uchwyt, pozwala na szybką instalację na każdej powierzchni: ścianie, suficie oraz belkach skośnych. Nie wielkie rozmiary obudowy sprawią, że kamera DVS-MP8028DT-IR z powodzeniem wkomponuje się w każde miejsce.

{{prod.Name}}

Wyraźny obraz w nocy

Kamera DVS-MP8028DT-IR posiada zintegrowany promiennik (doświetlacz) podczerwieni Smart IR o efektywnym zasięgu do 30 metrów. Oznacza to, że w przypadku niewystarczającego oświetlenia, przełącza się w tryb czarno-biały i nawet w zupełnej ciemności przesyła obraz z monitorowanego obszaru. W przeciwieństwie do promienników starszego typu, Smart IR zapewnia równomierne doświetlenie monitorowanego obszaru (bez punktowych prześwietleń obrazu), a także gwarantuje dłuższą żywotność komponentów.

{{prod.Name}}

Monitoring zawsze przy Tobie

Kamera DVS-MP8028DT-IR współpracuje z bezpłatną, polskojęzyczną aplikacją DVS Connect przygotowaną na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS. Wystarczy zalogować się do aplikacji, dodać do niej kamerę (lub kamery) z Twojego systemu monitoringu, aby uzyskać dostęp do poglądu obrazu na żywo, danych zapisanych na dysku, a także podstawowych ustawień i konfiguracji. Wszędzie tam, gdzie masz zapewnione stałe i stabilne łącze internetowe możesz mieć dostęp do swojego systemu monitoringu.

{{prod.Name}}

Oszczędzaj miejsce na dysku i swoje pieniądze

Kamera IP DVS-MP8028DT-IR została wyposażona w najnowocześniejszą kompresję obrazu H.265, która pozwala oszczędzić nawet 50% miejsca na dysku twardym rejestratora czy karcie pamięci, w porównaniu z popularną kompresją H.264. Sprawia to, że przy tej samej wielkości (pojemności) dysku, zapiszesz nawet dwa razy więcej danych. Dłuższy czas archiwizacji nagrań to zdecydowanie większe bezpieczeństwo i gwarancja, że Twojej uwadze nie umknie nic istotnego.