ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Kamera do systemu monitoringu

Availability: available since

Gwarancja: 36 months

Kamera DVS-MP4028DT-IR

Kamera tubowa IP 2K (4Mpx)


199,99

PLN
Notify When Product Is Available
  • Kamera tubowa IP 2K (4Mpx)
{{prod.Name}}

Profesjonalna kamera sieciowa do systemów monitoringu

Kamera DVS-MP4028DT-IR może pracować z niemal dowolnym rejestratorem sieciowym dostępnym na polskim rynku, dzięki wsparciu protokołu ONVIF. Wysoka rozdzielczość obrazu 2K 4Mpx 2688x1520p w połączeniu z funkcją wysokiej dynamiki obrazu DWDR, pozwala zobaczyć wiele szczegółów niedostępnych dla typowych rozwiązań analogowych.

{{prod.Name}}

Dla kogo?

Kamerę DVS-MP4028DT-IRA rekomendujemy użytkownikom oczekującym wysokiej jakości obrazu, pełnego detali oraz szerokiego kąta widzenia. Kamera DVS-MP4028DT-IRA dedykowana jest do monitorowania wewnątrz i na zewnątrz, dzięki wytrzymałej i szczelnej, metalowo-poliwęglanowej obudowie o klasie IP67. Wszędzie tam, gdzie niezbędne jest uchwycenie możliwie jak największego obszaru monitorowania. Z powodzeniem sprawdzi się w monitoringu domu, sklepu, magazynu, restauracji, placu, parkingu oraz biura.

{{prod.Name}}

Najwyższa jakość obrazu

Kamera sieciowa (kamera IP) DVS-DVS-MP4028DT-IR oferuje ponad 30% wyraźniejszy obraz w porównaniu do nowoczesnych kamer analogowych oferujących tą samą rozdzielczość. Bezpośrednie przełożenie rozdzielczości matrycy na ilość pikseli wyświetlanych na ekranie sprawia, że obraz jest ostry, a barwy wiernie odwzorowane. Dzięki temu łatwiej rozpoznasz twarze, szybciej odczytasz tablice rejestracyjne pojazdów lub zidentyfikujesz potencjalnie niebezpieczne zdarzenia. Kamera sieciowa DVS-MP4028DT-IR da Ci przewagę, która przełoży się na Twoje bezpieczeństwo.

{{prod.Name}}

Metalowo-poliwęglanowa obudowa do zadań specjalnych

Kamera DVS-MP4028DT-IR została wyposażona w wytrzymałą, metalowo-poliwęglanową obudowę o podwyższonej klasie szczelności IP67. Znakomicie sprawdzi się w każdych warunkach atmosferycznych: niskich i wysokich temperaturach, bezpośrednim nasłonecznieniu, wietrze, deszczu i śniegu.

{{prod.Name}}

Obserwacja szerokokątna

Kamera DVS-MP4028DT-IR umożliwia prawdziwie szerokokątną obserwację, dzięki zastosowaniu profesjonalnego obiektywu o ogniskowej 2.8mm. Kąt widzenia wynoszący ponad 93° pozwala na uchwycenie nawet 30% większego obszaru w porównaniu z popularnymi obiektywami 3.6mm i to przy zachowaniu wysokiej szczegółowości obrazu. Wszystko to sprawia, że będziesz mieć lepszy pogląd na to, co się dzieje na monitorowanym obszarze i nic Cię nie zaskoczy.

{{prod.Name}}

Wyraźny obraz w nocy

Kamera DVS-MP4028DT-IR posiada zintegrowany promiennik (doświetlacz) podczerwieni Smart IR o efektywnym zasięgu do 30 metrów. Oznacza to, że w przypadku niewystarczającego oświetlenia, przełącza się w tryb czarno-biały i nawet w zupełnej ciemności przesyła obraz z monitorowanego obszaru. W przeciwieństwie do promienników starszego typu, Smart IR zapewnia równomierne doświetlenie monitorowanego obszaru (bez punktowych prześwietleń obrazu) a także gwarantuje dłuższą żywotność komponentów.

{{prod.Name}}

Zabierz monitoring ze sobą

Kamera DVS-MP4028DT-IR współpracuje z bezpłatną, polskojęzyczną aplikacją przygotowaną na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS. Wystarczy zalogować się do aplikacji, dodać do niej kamerę (lub kamery) z Twojego systemu monitoringu, aby uzyskać dostęp do poglądu obrazu na żywo, danych zapisanych na dysku, a także podstawowych ustawień i konfiguracji. Wszędzie tam, gdzie masz zapewnione stałe i stabilne łącze internetowe możesz mieć dostęp do swojego systemu monitoringu.