ALKAM SECURITY SP. Z O.O.

DVS-WM714E/A

DVS-WM714E/A
DVS-WM714E/A

499,99 PLN *

* Podane ceny są cenami brutto
Shop now

Kontrola wejścia

Monitoring przemysłowy zmienił oblicze również systemów otwierania drzwi. Dzięki dodaniu kamer do domofonów otrzymaliśmy systemy wideodomofonowe. Aktualnie możemy podejrzeć kto podszedł do furtki i zdecydować zawczasu, czy otworzyć drzwi i wpuścić daną osobę do środka.
Monitor dotykowy DVS-WM714E/A to idealny produkt do zastosowań dla domów jednorodzinnych i małych firm. Duża funkcjonalność gwarantuje jakość według światowych standardów. Trwałość, niezawodność i szereg funkcji ułatwiają codzienną obsługę bramy wejściowej.
Nasze wideodomofony to między innymi niezawodne, nowoczesne monitory, które charakteryzują się najwyższą jakością i nowoczesnym wzornictwem. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty CE oraz RoHs.

Poznaj wysoka funkcjonalność!

Największe zalety monitora DVS-WM714E/A to: duży i czytelny wyświetlacz, funkcjonalność oraz ciekawa estetyka.
Wyposażony w kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 7″, obsługuje 2 stacje bramowe (2 stacje lub 1 stacja + kamera CCTV). Możliwy podgląd i podsłuch z kamery zewnętrznej. System można rozbudować o dodatkowe 3 monitory lub unifony. Urządzenie posiada przydatna funkcję interkomu oraz przekazania rozmowy oraz sterowania elektrozaczepami.
Panel sterowania jest wyposażony w proste i czytelne ikony, które ułatwią obsługę każdemu domownikowi. Ponadto przydatną opcją są dwa oddzielne przyciski do odblokowywania bramy lub furtki. Monitor obsługuje kamery o rozdzielczości HD.

Wyszukany styl

Tworząc monitor DVS-WM714E/A chcieliśmy aby był nie tylko funkcjonalny, ale również estetyczny. Dlatego wygląda jak zdjęcie rodzinne w ładnej oprawie. Jego klasyczny design sprawia, że znakomicie wkomponuje się wszędzie tam, gdzie będziesz tego potrzebować. Możesz być pewny, że DVS-WM714E/A nie zaburzy wystroju twojego wnętrza.
Konstrukcja monitora wykonana z aluminium oraz twardego poliwęglanu sprawi, że będzie służył przez długie lata. Monitor jest stworzony do intensywnego użytkowania.
Menu jest proste i czytelne. Z doświadczenia wiemy iż często użytkownikami są osoby, które nie znają się na elektronice. Dlatego zadbaliśmy o to, aby ikony były duże i czytelne a obsługa była bardzo intuicyjna. Otwieranie drzwi nigdy wcześniej nie było tak proste!

Szybka i łatwa konfiguracja

Zestaw cechuje się stosunkowo prostym procesem instalacji. Połączenie stacji bramowej z monitorem jest realizowane przy pomocy 4 przewodów. Do obsługi elektrozaczepu niezbędne jest użycie 2 dodatkowych przewodów.
Cechą charakterystyczną monitora są niewielkie wymiary co pozwala na zainstalowanie ich tam gdzie do dyspozycji mamy mało miejsca.
Jeśli posiadasz przynajmniej podstawową wiedzę z zakresu elektryki / elektroniki, to proces instalacji i konfiguracji zestawu przebiegnie szybko i sprawnie!
Otrzymasz również instrukcję obsługi, która ułatwi montaż i obsługę. Przed zabraniem się do montażu koniecznie zapoznaj się z jej treścią!

Skład zestawu:

W zestawie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy potrzebne do instalacji, uruchomienia oraz konfiguracji:

- monitor DVS-WM714E/A>- zasilacz na szynę DIN
- komplet wtyków
- instrukcję obsługi (format PDF wysyłany mailem po zakupie)
- ramkę mocującą do ściany


Wszystkie elementy zestawu są fabrycznie nowe, w oryginalnych opakowaniach, niesformatowane i nie używane - dzięki temu masz pewność, że nikt przed Tobą nie użytkował produktów. Wybierz jakość gwarantowaną przez DVS Polska.

Specyfikacja techniczna

•Monitor głośnomówiący
•Dotykowy ekran kolorowy 7" panoramiczny
•Sterowanie 2 elektrozaczepami
•Obsługa 2 stacji bramowych (lub 1 stacja+1 kamera CCTV)
•Możliwość rozbudowy o 3 dodatkowe monitory lub unifony
•Regulacja parametrów monitora (głośność, jasność i kolor)
•Zasilanie: DC 14,5V (zasilacz na listwę DIN w komplecie).
•Tryb dzwonienia: dwukierunkowy interkom
•Maksymalne zużycie energii: 400mA
•Temperatura pracy 0 ℃ ~ + 50 ℃
•Sposób montażu: natynkowa
•Slot na karty pamięci micro SD: do 32GB
•Detekcja ruchu Niska / średnia / Wysoka czułość 3 poziom
•Funkcje: otwieranie / monitorowanie / wewnętrzne wywoływanie / nagrywanie
•Dodatkowe funkcje: ramka do zdjęć / odtwarzacz MP3 i MP4 / muzyka w tle / zegar i wiadomości głosowe
•wymiary : 226 x 151 x 23mm