ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

16-kanałowy rejestrator DVS-THD16H do monitoringu analogowego.

Gwarancja: 36 months

DVS-THD16H


299,99

PLN
Notify When Product Is Available
  • DVS-THD16H

Duża funkcjonalność w małych rozmarach

Poznaj nowe możliwości monitoringu przemysłowego, za stosunkowo niską cenę. Zrób pierwszy krok, aby zadbać o bezpieczeństwo Twojej rodziny!

Rejestrator
DVS-THD16H dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań jest bardzo uniwersalny. Obsługuje kamery różnych producentów, o różnym standardzie zapisu takimi jak:Turbo HD (HDTVI), HDCVI, AHD oraz CVBS. Obsługuje porty wyjściowe VGA i HDMI umożliwiając tym samym wyświetlanie obrazu na zwykłym monitorze w rozdzielczości Full HD1080p.

Dostęp przez sieć internetową IP realizowany jest poprzez
przeglądarkę internetową lub dedykowany program, a także z platform mobilnych z wykorzystaniem specjalnych aplikacji (Android, iOS).

Obsługa połączeń
P2P zapewnia zdalny dostęp oraz łatwą i szybką konfigurację niezależnie od łącza internetowego. Możliwa jest również zdalna konfiguracja rejestratora poprzez sieć TCP/IP.

Najważniejsze cechy rejestratora

Tryb pracy pentaplex oraz intuicyjne menu w języku polskim sprawia, że korzystanie z funkcji rejestratora jest łatwe i wygodne. Rejestrator może obsługiwać dysk SATA max. 6TB i posiada rozbudowane opcje wyszukiwania nagranego materiału wideo. Pliki wideo z dysku twardego mogą być kopiowane na przenośną pamięć USB i odtwarzane na dowolnym komputerze PC.

Użytkownik może podglądać „na żywo” obrazy z kamer oraz odtwarzać i zapisywać nagrania na dysk swojego komputera.
Obsługa połączeń P2P zapewnia zdalny dostęp oraz łatwą i szybką konfigurację niezależnie od łącza internetowego. Możliwa jest również zdalna konfiguracja rejestratora poprzez sieć TCP/IP.

Piękno i elegancja

Kompaktowa obudowa rejestratora, w połączeniu z klasycznym designem sprawia, że znakomicie wkomponuje się wszędzie tam, gdzie będziesz tego potrzebować. DVS-THD16H może stać na widoku, a dzięki niewielkim rozmiarom można go łatwo ukryć w bezpiecznym miejscu.

Najwyższej jakości podzespoły użyte do produkcji gwarantują efektywną pracę przez bardzo długi czas.

Podgląd z każdego miejsca na świecie!

Rejestrator po podpięciu do internetu pozwala na podgląd z kamer z dowolnego miejsca na świecie. I to wszystko bez dodatkowych opłat czy konieczności posiadania stałego adresu IP. .

Wraz z tym zestawem dostaniesz dostęp do aplikacji mobilnej HQ-Connect dedykowanej na systemy Android i iOS. Będziesz mieć
stały podgląd tego, co dzieje się w monitorowanym miejscu. .

Możesz wygodnie
podglądać na żywo obraz z kamer oraz odtwarzać nagrania na swoim komputerze. Możliwa jest również zdalna konfiguracja rejestratora (dot. aplikacji na PC i przeglądarki IE) poprzez sieć TCP/IP oraz podgląd poprzez P2P.

Harmonogram nagrań

Zyskaj pełną kontrolę nad nagraniami przechowywanymi na dysku twardym rejestratora. Wybierz spośród sześciu rodzajów zdarzeń wyzwalających nagrywanie (ciągłe, zdarzenie, detekcja ruchu, alarm, ruch i alarm, ruch lub alarm) i swobodnie wybieraj interesujące Cię materiały. Wybieraj dni i godziny nagrywania, dodawaj święta i wyjątki by zaoszczędzić swój cenny czas oraz miejsce na dysku twardym.

Detekcja ruchu

Jednym kliknięciem myszki ustaw zaawansowaną analizę ruchu i otrzymuj precyzyjne informacje (wraz ze zdjęciem) o naruszeniu strefy bezpośrednio na swój telefon komórkowy z zainstalowaną aplikacją HQ Connect. Wybierz na ekranie miejsce gdzie opcja detekcji ruchu ma być aktywna i ustaw jej czułość, aby zawsze otrzymać tylko te informacje, które są dla Ciebie najważniejsze.

Jednocześnie bądź spokojny o wymagania określone przez RODO między innymi dzięki opcji ustawienia maski prywatności. Stwórz nawet 4 obszary, które zostaną wyłączone z podglądu oraz zapisu zdarzeń.

Sabotaż obrazu

Dzięki zawansowanej, automatycznej analizie obrazu nie musisz się obawiać o akty wandalizmu skierowane w stronę Twojego systemu monitoringu. Zostaniesz automatycznie poinformowany o sabotażu lub utracie obrazu. W przypadku gdy kamera zostanie zamalowana, nagle zakryta bądź po prostu zerwana dostaniesz powiadomienie, aby od razu zareagować. System monitoringu DVS skutecznie utrudni potencjalne próby rabunku oraz próby wtargnięcia na Twoją posesję!

Automatyczne nadpisywanie nagrań

Nie obawiaj się o to, że skończy się miejsce na dysku twardym rejestratora. Dzięki tej przydatnej funkcji najstarsze nagrania zostaną automatycznie zastąpione nowymi, bez konieczności wyjmowania dysku lub jego powtórnego formatowania. Jeżeli uznasz, że chcesz zachować część nagrań, możesz je wskazać jako wyłączone z nadpisywania, lub skorzystać z opcji archiwizacji na zewnętrznym urządzeniu, które podłączysz do portu USB rejestratora.

Już dziś wykorzystaj pełnię możliwości jakie daje Ci profesjonalny monitoring marki DVS Digital Video System.

Wraz z rejestratorem otrzymasz:

•zasilacz sieciowy
•akcesoria do podłączenia dysku
•mysz do sterowania rejestratorem

Specyfikacja techniczna

•obsługa 16 kamer HD/HDCVI/AHD/CVBS
•kamery o rozdzielczości 1080p lite (960x1080p), 720p (1280x720p)
•kamery analogowe o rozdzielczości 960x576 lub niższej
•wejścia/wyjścia wideo: 16 (BNC) / 1 (VGA), 1 (HDMI)
•wejścia/wyjścia audio: 1 (RCA) / 1 (RCA)
•parametry zapisu dla głównego strumienia:
•kanały Turbo HD: 1080p lite, 720p oraz kamery analogowe po 25kl/s na kanał
•praca w trybie pentaplex
•podwójny strumień transmisji
•kompresja wideo: H.264+
•maksymalna rozdzielczość wyświetlanego obrazu: 1920x1080 (Full HD)
•obsługa 1 dysku SATA HDD (max. 6TB)
•2 wyjścia USB 2.0
•interfejs sieciowy: RJ45 (10M/100M Ethernet)
•bitrate 32Kbps - 4Mbps
•pobór mocy (bez HDD): <12W
•obudowa mini (200 x 200 x 45 mm)