ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Rejestrator do systemu monitoringu

Gwarancja: 36 months

Rejestrator DVS-THD1601-A5

Rejestrator do 16 kamer analog-HD 2.5K (5Mpx)


399,88

PLN
Notify When Product Is Available
  • Rejestrator do 16 kamer analog-HD 2.5K (5Mpx)
{{prod.Name}}

Wygoda i wydajność

Rejestrator DVS-THD1601-A5 pozwala na obsługę aż 16 kamer analogowych. Nadpisuje również miejsce na dysku co sprawia, że nigdy go nie zabraknie. Automatycznie przesyła sygnały o naruszeniu strefy bezpieczeństwa bezpośrednio na Twój telefon. A dzięki wejściu HDMI i VGA podłączysz go praktycznie do każdego monitora.

{{prod.Name}}

Twój system razem z Tobą

Dostęp przez Internet realizowany jest poprzez dedykowany program DVS Mobile na najpopularniejsze systemy operacyjne smartfonów i tabletów (Android, iOS). Dzięki temu uzyskasz podgląd na żywo oraz powiadomienia o naruszenia strefy bezpieczeństwa.

{{prod.Name}}

Wygoda i funkcjonalność

Podłącz kamery z rozdzielczością aż 5Mpx i ciesz się wyjątkową jakością z płynnym obrazem. Zaawansowana analiza obrazu i intuicyjna obsługa rejestratora powoduje niesamowitą wygodę która jest na wyciągnięcie ręki.

{{prod.Name}}

Bez utraty danych

Rejestrator DVS-THD1601-A5 pozwala na bardzo szybki zapis danych oraz ich odtworzenie z dysku o maksymalnej pojemności 6TB. Nie martw się o brak miejsca, rejestrator również automatycznie zastępuje najstarsze nagrania nowymi. Jeżeli uznasz, że chcesz zachować część nagrań, możesz je wskazać jako wyłączone z nadpisywania, lub skorzystać z opcji archiwizacji na zewnętrznym urządzeniu, które podłączysz do portu USB rejestratora.