ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Kamera do systemu monitoringu

Gwarancja: 36 months

Kamera DVS-TA2028-RTs-IR

Kamera tubowa analog-HD Full HD (2Mpx)


-39%

99,00 PLN

59,99

PLN
Notify When Product Is Available
  • Kamera tubowa analog-HD Full HD (2Mpx)
{{prod.Name}}

Jakość w rozsądnej cenie

Kamera do monitoringu DVS-TA2028-RTS-IR, przeznaczona do pracy w systemie Turbo HD. Posiada podświetlacz podczerwieni o zasięgu do 20m oraz przetwornik CMOS pozwalający uzyskać wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 1920x1080(1080p) przy 30 kl/s (dla systemów HD TVI ).

{{prod.Name}}

Wysoka funkcjonalność

Podświetlacz IR oraz mechaniczny filtr podczerwieni umożliwiają pracę w całkowitej ciemności. Kamera DVS-TA2028-RTS-IR posiada także szereg wbudowanych funkcji obróbki sygnału, zmniejszających szumy i podnoszących jakość obrazu. Obudowa o klasie szczelności IP66 oraz szeroki zakres dopuszczalnych temperatur pozwalają na pracę kamery w trudnych warunkach środowiskowych. Kamera może być zasilana za pomocą zasilacza DC 12V.

{{prod.Name}}

Jakość warta uwagi

Kamera do monitoringu DVS-TA2028-RTS-IR posiada najlepsze w swojej klasie parametry dotyczące czułości, zakresu dynamiki, funkcji kompensacji pierwszego planu i tła oferują wyraźny obraz i wysoki poziom szczegółowości w każdych warunkach. Kamera DVS-TA2028-RTS-IR została wyposażona w obiektyw o ogniskowej 2,8mm dzięki czemu kąt widzenia sięga 103°. Zasięg obiektywu jest większy niż w konkurencyjnych kamerach.