ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Kamera tubowa do cyfrowego bezprzewodowego monitoringu WiFi.

Gwarancja: 36 months

DVS-STIP202812-IRW - kamera obrotowa IP Wi-Fi

DVS-STIP202812-IRW


299,88

PLN
Notify When Product Is Available
  • DVS-STIP202812-IRW
{{prod.Name}}

Unikalne możliwości

Delektuj się najwyższej jakości obrazem Full HD (1920x1080p) i obserwuj obraz z niezwykłą szczegółowością, niedostępną dla rozwiązań analogowych. Odkryj unikalne właściwości takie jak zdalne sterowanie kamerą przy pomocy smartfona i możliwość obrotu kamery o 180° (w poziomie) oraz 55° (w pionie)

{{prod.Name}}

Stabilne połączenie

Wysoka jakość komponentów gwarantuje stabilną pracę wewnątrz i na zewnątrz, wszędzie tam, gdzie zapewniony jest odpowiedni sygnał sieci WiFi lub połączenie kablowe. Do jej uruchomienia wystarczy podłączenie do zasilania, połączenie z siecią WiFi (lub kabla RJ45) oraz połączenie ze smartphone na którym uprzednio zainstalowano darmową, polskojęzyczną aplikację DVS GO! To naprawdę proste!

{{prod.Name}}

Reakcja na zagrożenie

W przypadku zamontowania w kamerze DVS-STIP202812-IRW karty pamięci micro SD (max 128GB), istnieje również możliwość bezpośredniego nagrywania na nią obrazu. Ponadto w przypadku wykrycia ruchu kamera może przesłać do Ciebie stosowną informację PUSH (na Twój telefon smartphone z zainstalowaną aplikacją DVS GO!)
Dzięki temu będziesz mieć możliwość natychmiastowej reakcji na ewentualne zagrożenie.

{{prod.Name}}

Zaskakuje na każdym kroku

Dzięki dwukierunkowej komunikacji (zintegrowany w kamerze mikrofon i głośnik) możesz również podsłuchać co się dzieje w monitorowanym obszarze oraz przekazać istotne informacje osobom które się tam znajdują. Dodatkowo korzystając z funkcji zdalnego, 4 krotnego zoomu optycznego, obraz na interesujące Cię elementy, aby dostrzec każdy szczegół wyświetlanego obrazu. Wszystko to za pomocą jednego dotknięcia palcem, bez utraty jakości obrazu, niezwykle łatwo i prosto.

{{prod.Name}}

Prosta instalacja

Stworzenie własnego monitoringu jeszcze nigdy nie było tak proste. Wystarczą dosłownie 4 kroki aby cieszyć się z pełnej funkcjonalności profesjonalnych systemów monitoringu:

1) zasil kamerę zasilaczem 12V DC, który znajduję się w zestawie
2) ściągnij i zainstaluj aplikację DVS go! na swoim smartphonie
3) krok po kroku skonfiguruj urządzenie w aplikacji
4) gotowe!

Nagranie z kamery
DVS-STIP202812-IRW
w dzień


Nagranie z kamery
DVS-STIP202812-IRW
w nocy