ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Obrotowa kamera PTZ 2K 4Mpx z motozoomem

Gwarancja: 36 months

Kamera DVS-SDIP402812-IRW do monitoringu IP

Obrotowa kamera DVS-SDIP402812D-IRW do monitoringu IP WiFi


499,88

PLN
Notify When Product Is Available
  • Obrotowa kamera DVS-SDIP402812D-IRW do monitoringu IP WiFi
{{prod.Name}}

Obrotowa kamera 4Mpx z motozoomem i Wi-Fi

Profesjonalna obrotowa kamera DVS-SDIP402812-IRW IP 2K 4Mpx dzień/noc z możliwością podłączenia po WIFI. Kamera posiada zintegrowany promiennik podczerwieni umożliwiający skuteczną obserwację nocną do
20 metrów

{{prod.Name}}

Nowoczesne rozwiązania w monitoringu

DVS-SDIP402812-IRW to kamera przeznaczona do pracy w technologii IP z regulowanym motozoomem 2,8-12mm i podświetlaczem podczerwieni o zasięgu do 20m. Przetwornik CMOS pozwala uzyskać wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 2560x1440px przy 25 kl/s.

Podświetlacz IR oraz mechaniczny filtr podczerwieni umożliwiają pracę w całkowitej ciemności. Kamera DVS-SDIP402812-IRW posiada także wiele zintegrowanych funkcji obróbki sygnału, zmniejszających szumy i podnoszących jakość obrazu. Obudowa o klasie szczelności IP66 oraz szeroki zakres dopuszczalnych temperatur pozwalają na pracę kamery w trudnych warunkach środowiskowych. Kamera może być zasilana za pomocą zasilacza DC 12V lub ze switcha PoE.

{{prod.Name}}

Łatwa obsługa

Polskojęzyczna, bezpłatna aplikacja DVS-Connect pozwala na zdalny podgląd do obrazu z kamery. Z poziomu swojego smartfona (Android / iOS) zobaczysz na żywo obraz z kamery oraz będziesz mieć dostęp do nagrań archiwalnych, które zostały zapisane na kartę pamięci zainstalowaną w urządzeniu (brak karty w zestawie).

Czytelne menu sprawia, że pomimo wielu opcji oraz funkcji dodatkowych nie sposób się w niej zgubić, a samo korzystanie z aplikacji jest proste i przyjemne.

Aplikacja umożliwia także zdalne obracanie kamerą na boki oraz w górę i dół, co sprawia, że w każdym momencie będziesz mieć możliwość skierowania obiektywu kamery dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz. Dodatkowo korzystając z funkcji zdalnego, 4 krotnego zoomu optycznego, możesz zbliżyć obraz na interesujące Cię elementy. Wszystko to za pomocą jednego dotknięcia palcem, niezwykle łatwo i prosto.

Już dziś przekonaj się jaką przewagę daje Ci monitoring z wykorzystaniem kamery IP DVS-SDIP402812-IRW. Twórz harmonogramy nagrywania i na bieżąco otrzymuj najważniejsze powiadomienia bezpośrednio na swój telefon komórkowy. Dokładnie tak jak tego potrzebujesz.

{{prod.Name}}

Parametry funkcji PTZ (zdalnego obrotu obiektywu kamery)

Zakres obrotu kamery: 0~355°,BR.
Prędkość obrotu kamery: Prędkość przy sterowaniu: 0.1° -100°/s
Prędkość przy presetach: 100°/s
Zakres ruchu w pionie: 0° - 90°
Prędkość ruchu w pionie: Prędkość przy sterowaniu 0.1° -100°/s
Prędkość przy presetach: 100°/s
Regulowany zoom: Prędkość ruchu kamery dostosowana do wartości zoom
Liczba presetów: 300
Power-off Memory: Pamięć po wyłączeniu zasilania

Nagranie z kamery
DVS-SDIP402812D-IRW
w dzień


Nagranie z kamery
DVS-SDIP402812D-IRW
w nocy

Recommended