ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Kamera obrotowa PTZ FullHD 2Mpx

Gwarancja: 36 months

DVS-SDIP2040E-IRW-4G - Kamera na kartę SIM 4G

Obrotowa kamera DVS-SDIP2040E-IRW-4G do monitoringu 4G GSM


499,99

PLN
Notify When Product Is Available
  • Obrotowa kamera DVS-SDIP2040E-IRW-4G do monitoringu 4G GSM
{{prod.Name}}

Nowy wymiar kamer obrotowych 4G

Delektuj się najwyższej jakości obrazem Full HD (1920x1080p) i obserwuj obraz z niezwykłą szczegółowością, niedostępną dla rozwiązań analogowych. Mała obudowa, nieszablonowy design, obrotowa głowica, a także slot na kartę pamięci micro SD sprawiają, że kamera DVS-SDIP2040E-IRW-4G idealnie sprawdzi się w monitoringu domu, biura, firmy, sklepu, magazynu itp. Dzięki bardzo wysokiej jakości komponentów kamera gwarantuje stabilną pracę zarówno wewnątrz i na zewnątrz, wszędzie tam gdzie zapewniony jest wysokiej jakości sygnał sieci GSM. Już dziś sprawdź jakie korzyści skrywa w sobie ta unikalna kamera.

{{prod.Name}}

Najwyższa jakość obrazu

Kamera DVS-SDIP2040E-IRW-4G została wyposażona w zaawansowany przetwornik CMOS firmy SONY 2Mpx 1920x1080p. Rozdzielczość dwukrotnie wyższa od rozwiązań HD i ponad czterokrotnie wyższa od systemów analogowych gwarantuje niespotykaną wcześniej szczegółowość obrazu.

Obrotowa głowica kamery, pozwala na swobodne skierowanie obiektywu dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz w zakresie 355° (poziom) oraz 90° (pion), przekładając się na pełny monitoring 360°.

Kamera posiada szerokokątny obiektyw 4mm o kącie widzenia ponad 83° oraz czterokrotny zoom cyfrowy dostępny z poziomu aplikacji CamHiPro!

{{prod.Name}}

Odporna na warunki atmosferyczne

Kamera obrotowa DVS-SDIP2040E-IRW-4G została zaprojektowana do pracy w nawet w najcięższych warunkach. Posiada klasę szczelności IP66 oraz zaawansowane algorytmy szyfrowania łącza, po którym przesyłane są dane do aplikacji CamHiPro! Dlatego też bez obaw możesz zainstalować ją zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz - niezależnie od warunków pogodowych.

Dla Twojej wygody nasza kamera może pracować w temperaturach od -20°C do 50°C, śniegu, deszczu i bezpośrednim nasłonecznieniu, przy wilgotności 20%- 80%.

{{prod.Name}}

Szybka i łatwa konfiguracja

Z kamerą połączysz bezprzewodowo poprzez sieć GSM. Dzięki temu nic Cię nie ogranicza w zakresie instalacji urządzenia.

Niezwykle prosta instalacja i konfiguracja sprawi, że będziesz cieszyć się profesjonalną jakością monitoringu już w kilka minut po wyjęciu kamery z pudełka. Wystarczy podłączyć kamerę do zasilania sieciowego i włożyć kartę SIM aby z poziomu swojego telefonu i cieszyć się wspaniałą jakością monitoringu Full HD.

Najwyższej w tej klasie cenowej komponenty użyte do jej produkcji pozwolą na swobodne korzystanie ze wszystkich oferowanych przez nią funkcjonalności przez bardzo długi czas.

{{prod.Name}}

Monitoring w Twoim telefonie!

Sercem Twojego systemu monitoringu będzie bezpłatna, polskojęzyczna aplikacja CamHiPro! Dzięki niej Twój monitoring będzie w pełni osobisty - zawsze tam gdzie tego potrzebujesz.

Aplikacja pozwala na pełne zarządzanie wszystkimi funkcjami kamery. Między innymi umożliwia zdalne sterowanie obrotową głowicą, co sprawia, że w każdym momencie będziesz mieć możliwość skierowania obiektywu kamery dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz. Z poziomu aplikacji w łatwy sposób możesz również skorzystać z funkcji czterokrotnego zoomu cyfrowego. Wszystko to za pomocą jednego dotknięcia palcem, bez utraty jakości obrazu, niezwykle łatwo i prosto.

Już dziś przekonaj się jaką przewagę daje Ci monitoring z wykorzystaniem kamery 4G GSM 360° DVS-SDIP2040E-IRW-4G. Twórz harmonogramy nagrywania, ustawiaj detekcję ruchu i na bieżąco otrzymuj najważniejsze powiadomienia bezpośrednio na swój telefon komórkowy. Dokładnie tak jak tego potrzebujesz.