ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Oddychaj czystym powietrzem W DVS Polska wiemy, jak ważne jest dla Ciebie czyste powietrze. Dlatego stworzyliśmy unikalny na rynku oczyszczacz DVS-SAP3866, który spełnia najwyższy standard CADR P4, gwarantując skuteczne oczyszczenie pomieszczeń ze szkodliwego dla ludzkiego zdrowia smogu. Ale to nie wszystko! Profesjonalny, czterostopniowy filtr eliminuje nie tylko 99,97% cząsteczek PM2.5, które są głównym składnikiem smogu, ale również alergeny, gazy, bakterie i wirusy których wielkość to 0,1 mi

Gwarancja: 36 months

DVS-SAP3866 Oczyszczacz powietrza, HEPA, 38-66 m2, WiFi


-40%

999,99 PLN

599,99

PLN
Notify When Product Is Available

Oddychaj czystym powietrzem

W DVS Polska wiemy, jak ważne jest dla Ciebie czyste powietrze. Dlatego stworzyliśmy unikalny na rynku oczyszczacz DVS-SAP3866, który spełnia najwyższy standard CADR P4, gwarantując skuteczne oczyszczenie pomieszczeń ze szkodliwego dla ludzkiego zdrowia smogu.

Ale to nie wszystko! Profesjonalny, czterostopniowy filtr eliminuje nie tylko 99,97% cząsteczek PM2.5, które są głównym składnikiem smogu, ale również alergeny, gazy, bakterie i wirusy których wielkość to 0,1 mikrona!

Jedno urządzenie jest w stanie skutecznie oczyścić pomieszczenie o powierzchni od 38 do 66 m2, dzięki czemu znakomicie sprawdzi się w mieszkaniu, domu, biurze czy też sklepie. Oddychaj czystym powietrzem już dziś, dzięki DVS-SAP3866!

Natychmiastowa informacja o stanie powietrza

DVS-SAP3866 został wyposażony w podwójny system informowania o stanie jakości powietrza. Przedni wyświetlacz ciekłokrystaliczny wskazuje ilość cząsteczek PM2.5 w pomieszczeniu a także temperaturę i wilgotności powietrza.

Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w czytelne diody LED informujące o wybranym trybie pracy a także kolorowe podświetlenie górnego panelu, które w szybki i prosty sposób da Ci znać o tym, jak bardzo jest zanieczyszczone powietrze, którym oddychasz. Wystarczy jedno spojrzenie na oczyszczacz powietrza by wiedzieć wszystko!

Czterostopniowe oczyszczanie

Urządzenie posiada 4 indywidualne filtry, które zapewniają najwyższą jakość powietrza. Filtr wstępny zatrzymuje wszystkie drobiny i pyły o wielkości powyżej 20 mikronów. Filtr HEPA o wysokiej efektywności eliminuje pyły PM2.5, a także pyłki, kurz oraz alergeny o wielkości nawet 0.1 mikrona.

Filtr z aktywnym węglem zapewnia skuteczne oczyszczanie powietrza z nieprzyjemnych zapachów oraz negatywnych dla zdrowia człowieka gazów. Natomiast generator anionów ujemnych sprawia, że finalnie oczyszczone powietrze daje niemal identyczne samopoczucie do przebywania w lesie po deszczu.

Czyste powietrze w mgnieniu oka

Tworząc DVS-SAP3866 postawiliśmy sobie za główny cel wysoką wydajność urządzenia. Dlatego też możesz mieć pewność, że nasz oczyszczacz będzie skutecznie pracował w pomieszczeniach o powierzchni aż do 66 m2 z wydajnością na poziomie 550m3 na godzinę.

Oznacza to, że z pomieszczenia o powierzchni 21m2 już w 6 minut pozbędziesz się pyłów PM2.5, alergenów, brzydkich zapachów i wirusów. Jest to jeden z najlepszych wyników w tej klasie urządzeń, które dostępne są na polskim rynku. Urządzenie automatycznie dostosuje siłę nawiewu, aby zapewnić Ci najlepszą skuteczność oczyszczania powietrza.

Intuicyjna obsługa

Urządzenie posiada niezwykle szybką i intuicyjną obsługę. Możesz nim sterować bezpośrednio poprzez czytelny panel główny znajdujący się na górze urządzenia, a także z poziomu swojego smartphone przy wykorzystaniu polskojęzycznej aplikacji mobilnej Tuya Smart przygotowanej na urządzenia Android oraz iOS.

DVS-SAP3866 został wyposażony w 3 tryby pracy: automatyczny, manualny oraz snu, które gwarantują odpowiednie dostosowanie działania oczyszczacza do Twoich indywidualnych oczekiwań i preferencji. Wystarczy dosłownie jeden ruch ręką aby ustawić najbardziej odpowiedni dla Ciebie tryb pracy.

Dodatkowo zabezpieczenie przed dziećmi „child-lock” daje Ci pewność, że wszystkie ustawienia zostaną w takim stanie, w jakim zostały przez Ciebie zaprogramowane. To naprawdę proste!

Najwyższa jakość wykonania

Projektując nasz oczyszczacz chcieliśmy aby codziennie dawał Ci radość, nie tylko z tego jak pracuje, ale również z tego jak wygląda. Dlatego został zbudowany w oparciu o najlepsze komponenty. Znakomite spasowanie elementów, najwyższej jakości silnik oraz filtry, a także trwała i wytrzymała obudowa poliwęglanowa o ponadczasowym designie tworzą unikalną całość.

Urokliwe połączenie głębokiej czerni typu piano black oraz matowej bieli wzbudza zachwyt i powoduje, że DVS-SAP3866 może być wizytówką każdego pomieszczenia. Dodatkowo struktura materiału została przygotowana w taki sposób aby zapewnić jak największą odporność na zabrudzenia a także ułatwić jego bieżącą pielęgnację.

0