ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

DVS-NVR2240-4W - Rejestrator WiFi do 4 kamer Full HD 1080p

Availability: Unavailable

Gwarancja: 36 months

4-kanałowy rejestrator DVS-NVR2240-4W do bezprzewodowego monitoringu.

DVS-NVR2240-4W - Rejestrator WiFi do 4 kamer Full HD 1080p


199,99

PLN
Notify When Product Is Available
  • DVS-NVR2240-4W - Rejestrator WiFi do 4 kamer Full HD 1080p

Twój bezprzewodowy monitoring

Rejestrator serii DVS-NVR2240-4W znany jest z bestellerowego bezprzewodowego zestawu do monitoringu DVS-IPS2240-4W. Użytkownicy cenią go za wysoką jakość wykonania, wysoką elastyczność, płynność obrazu a także najlepsze w swojej klasie parametry użytkowe.

W połączeniu z nieszablonowym designem oraz trwałą metalową obudową, tworzy on piękną całość nowoczesnego systemu monitoringu. Już dziś przekonaj się jak wiele może Ci zaoferować!

Wysoka jakość obrazu Full HD 1080p

Rejestrator obsługuje maksymalnie 4 kamery bezprzewodowe, pracujące w rozdzielczości 2Mpx Full HD 1080p. To niemal sześciokrotnie wyższa rozdzielczość aniżeli tradycyjnych systemów analogowych i niemal dwukrotnie wyższa rozdzielczość od systemów pracujących w rozdzielczości 1080n / 1080p lite. Dzięki temu dostrzeżesz każdy szczegół obserwowanej sceny a w przypadku niebezpiecznego zdarzenia – uzyskasz niezbity materiał dowodowy.

Rejestrator obsługuje nowoczesne kodowanie sygnału H.265, co znacznie ogranicza koszty archiwizacji nagrań na dysk twardy rejestratora, który może mieć pojemność aż 6TB. Oznacza to, że okres archiwizacji nagrań może sięgać nawet 6 miesięcy wstecz. Dzięki temu nigdy nie umknie Ci żaden element warty Twojej uwagi.

Niezwykły zasięg

Dzięki zastosowaniu 2 zewnętrznych anten oraz funkcji wzmocnienia sygnału, skuteczny zasięg WiFi w rejestratorze został zwiększony do 100 metrów w terenie otwartym. Gwarantuje to znakomitą jakość i płynność obrazu. Teraz każdą instalację poprowadzisz szybko i sprawnie - bez konieczności prowadzenia przewodów lub bruzdowania ścian.

Rozbudowane funkcje rejestratora, w tym m.in. detekcja ruchu, raportowanie o alarmie, harmonogramy nagrań, lokalny i zdalny przegląd zdarzeń, czynią z tego zestawu kompletne narzędzie do monitoringu. Rejestrator jako jeden z niewielu posiada aż dwa porty USB, dzięki czemu możemy w bardzo wygodny sposób, za pomocą myszki, zgrywać nagrania z dysku na dowolne przenośne urządzenie takie jak na przykład pendrive.

Zaawansowane funkcje analizy obrazu

Ciesz się intuicyjną obsługą systemu, korzystając jednocześnie z zaawansowanych funkcji takich jak:

Harmonogram nagrań
Zyskaj pełną kontrolę nad nagraniami przechowywanymi na dysku twardym rejestratora. Wybierz które zdarzenia mają wyzwolić nagrywanie (np. nagrywanie ciągłe lub detekcja ruchu) i swobodnie wybieraj interesujące Cię materiały. Oszczędzaj swój cenny czas oraz miejsce na dysku twardym dzięki automatyzacji procesu archiwizacji nagrań.

Detekcja ruchu
Jednym kliknięciem myszki ustaw zaawansowaną analizę ruchu i otrzymuj powiadomienia o naruszeniu strefy bezpośrednio na swój telefon komórkowy z zainstalowaną aplikacją DVS Go!. Ustaw czułość detekcji ruchu, aby dostosować ją do swoich indywidualnych preferencji i oczekiwań, aby zawsze otrzymać tylko te informacje, które są dla Ciebie najważniejsze.

Automatyczne nadpisywanie nagrań
Nie obawiaj się o to, że skończy się miejsce na dysku twardym rejestratora. Dzięki tej przydatnej funkcji najstarsze nagrania zostaną automatycznie zastąpione nowymi, bez konieczności wyjmowania dysku lub jego powtórnego formatowania. Jeżeli uznasz, że chcesz zachować część nagrań, możesz je wskazać jako wyłączone z nadpisywania, lub skorzystać z opcji archiwizacji na zewnętrznym urządzeniu, które podłączysz do portu USB rejestratora.

Monitoring w Twoim telefonie

Dzięki bezpłatnej, polskojęzycznej aplikacji DVS GO! możesz z poziomu swojego smartphone przeglądać na żywo obraz z kamer oraz mieć dostęp do nagrań archiwalnych, które zostały zapisane na dysk twardy Twojego rejestratora, na całym świecie również przy dynamicznym IP.

Intuicyjna aplikacja została przygotowana z myślą o najpopularniejszych mobilnych systemach operacyjnych Android oraz iOS, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będzie na bieżąco wspierana i aktualizowana. Czytelne menu sprawia, że pomimo wielu opcji oraz funkcji dodatkowych nie sposób się w niej zgubić, a samo korzystanie z aplikacji jest proste i przyjemne. Od teraz Twój system monitoringu może być zawsze z Tobą - dokładnie tak, jak tego potrzebujesz.