ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Rejestrator do systemu monitoringu

Gwarancja: 36 months

Rejestrator DVS-NVR0801-A5-PoE

Rejestrator do 8 kamer IP PoE 2.5K (5Mpx)


299,99

PLN
Notify When Product Is Available
  • Rejestrator do 8 kamer IP PoE 2.5K (5Mpx)
{{prod.Name}}

Wszystko w twoim zasięgu

Rejestrator DVS-NVR0801-A5-PoE umożliwia obserwację obrazu 24/7 w znakomitej jakości 5Mpx. Obsługuje też porty VGA oraz HDMI dzięki czemu możesz przesyłać obraz na każde pasujące Ci urządzenie. Daj się zaskoczyć niezwykłej jakości oraz mega szybkiemu przesyłowi danych zamkniętych w pięknej metalowej obudowie.

{{prod.Name}}

Wielofunkcyjny

Rejestrator DVS-NVR0801-A5-PoE pozwala na obsługę i zasilenie aż 8 kamer IP. Nadpisuje również miejsce na dysku co sprawia, że nigdy go nie zabraknie. Potrafi również automatycznie przesyłać sygnały o naruszeniu strefy bezpieczeństwa bezpośrednio na Twój telefon.

{{prod.Name}}

Płynny i ostry obraz

Niezwykła szybkość transferu danych 60 Mbps oraz współpraca z nowoczesnym wielowątkowym procesorem sprawia, że nic cię nie ominie, a obraz 5Mpx pozostanie płynny, przejrzysty i ostry.

{{prod.Name}}

Zawsze z Tobą

Wraz z rejestratorem dostaniesz dostęp do aplikacji mobilnej DVS-Mobile dedykowanej na systemy Android i iOS. Możliwa jest również zdalna konfiguracja rejestratora poprzez sieć TCP/IP oraz podgląd poprzez P2P.

{{prod.Name}}

Prosta obsługa

Podłączenie wszystkich urządzeń do rejestratora DVS-NVR0801-A5-PoE zajmuje tylko chwilę. Ciesz się pełną i intuicyjną funkcjonalnością rejestratora już zaraz po jego rozpakowaniu.