ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Kamera do monitoringu

Gwarancja: 36 months

Kamera DVS-MP5036AT-IR

Kamera tubowa IP 2.5K (5Mpx)


179,88

PLN
Notify When Product Is Available
  • Kamera tubowa IP 2.5K (5Mpx)
{{prod.Name}}

Odkryj możliwości monitoringu IP

DVS-MP5036AT-IR to kamera do monitoringu, którą cechuje doskonała jakość obrazu, niedostępną dla rozwiązań analogowych. Wysokiej jakości komponenty gwarantują stabilną pracą zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Subtelna obudowa, nieszablonowy design sprawiają, że kamera DVS-MP5036AT-IR idealnie sprawdzi się w monitoringu domu, biura, firmy, sklepu, magazynu itp.

{{prod.Name}}

Zobacz co chcesz

Szeroki 90° kąt widzenia w połączeniu z 3.6mm soczewką, automatycznym balansem bieli i trybem nocnym spowoduję, że zobaczysz o wiele więcej w niesamowitej jakości z płynnym i ostrym obrazem.

{{prod.Name}}

Nic Cię nie ominie

Wysokiej jakości obraz 5Mpx 2560x1944p sprawi że nic nie umknie twojej uwadze. Kamera DVS-MP5036AT-IR posiada aż 36 diod IR dzięki którym zobaczysz o wiele więcej i zaobserwujesz dokładnie to czego potrzebujesz.

{{prod.Name}}

Jakość w każdych warunkach

Kamera DVS-MP5036AT-IR posiada klasę szczelności IP67 co sprawia, że nawet najcięższe warunki atmosferyczne nie powstrzymają kamery przed dostarczeniem ostrego obrazu.

{{prod.Name}}

Intuicyjna instalacja

Niezwykle prosta instalacja i konfiguracja sprawi, że będziesz cieszyć się profesjonalną jakością monitoringu już w kilka minut po wyjęciu kamery z pudełka.