ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Kamera tubowa FullHD 2Mpx GSM 4G

Gwarancja: 36 months

Kamera DVS-MP2040ET-IRW-4G - Kamera 4G na kartę SIM 1080p

Kamera DVS-MP2040ET-IRW-4G na kartę SIM


399,99

PLN
Notify When Product Is Available
  • Kamera DVS-MP2040ET-IRW-4G na kartę SIM
{{prod.Name}}

Monitoring bez ograniczeń

Seria kamer 4G, działających w oparciu o kartę SIM, to zupełnie nowe podejście do monitoringu wizyjnego. Uwolnij się od przewodów, routerów oraz zasięgu WiFi. Zainstaluj kartę SIM i ciesz się z profesjonalnego monitoringu już dziś.

{{prod.Name}}

Szczegółowy obraz

Pełen szczegółów obraz w rozdzielczości Full HD 1920x1080p gwarantuje, że zobaczysz nawet76% więcej detali obrazu w porównaniu z tradycyjną technologią analogową. Bez trudu rozpoznasz twarz człowieka lub tablice rejestracyjne pojazdów.

{{prod.Name}}

Profesjonalny obiektyw

Zobacz świat oczami najnowocześniejszej technologii. Profesjonalny obiektyw 4mm gwarantuje nie tylko szeroki kąt widzenia wynoszący 80 stopni, ale też brak zniekształceń obrazu i znakomitą reprodukcję kolorów.

{{prod.Name}}

Multifunkcyjna konstrukcja

Dzięki w pełni regulowanemu uchwytowi kamery, bez trudu zainstalujesz ją tam, gdzie tego potrzebujesz.
Niezależnie od tego czy to będzie ściana, sufit, czy też płaszczyzna skośna – dostosujesz ustawienie kamery do swoich preferencji i oczekiwań.

{{prod.Name}}

Odporna na warunki atmosferyczne

Nie obawiaj się deszczu, śniegu, wiatru lub słońca. Nasza kamera z powodzeniem poradzi sobie w każdych warunkach atmosferycznych ponieważ spełnia rygorystyczne normy klasy szczelności IP66.

{{prod.Name}}

Bez kompromisów

Wiemy, że kamera do monitoringu musi gwarantować nie tylko znakomity obraz, ale też być odporna na ewentualne próby wandalizmu. Dlatego też wyposażyliśmy ją we wzmocnioną, metalową obudowę, która daje Ci pewność wysokiej odporności na przeciwności losu.

{{prod.Name}}

Ulubieniec nocy

Zaimplementowany w kamerze DVS-MP2040ET-IRW-4G, profesjonalny promiennik podczerwieni o skutecznym zasięgu do 30 metrów oferuje Ci bogaty w szczegóły obraz również w całkowitej ciemności.

{{prod.Name}}

Monitoring w Twojej kieszeni

Zabierz swój monitoring wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Bezpłatna aplikacja przygotowana na smartfony Android oraz iOS pozwala zobaczyć obraz z kamery w dowolnym miejscu i czasie.