ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Kamera kopułkowa FullHD 2Mpx GSM 4G

Gwarancja: 36 months

Kamera do monitoringu DVS-MP2040ED-IRW-4G do monitoringu GSM


399,00

PLN
Notify When Product Is Available
  • Kamera do monitoringu DVS-MP2040ED-IRW-4G do monitoringu GSM
{{prod.Name}}

Pełna moc możliwości

Pełen szczegółów obraz w rozdzielczości Full HD 1920x1080p gwarantuje, że zobaczysz nawet 76% więcej detali obrazu w porównaniu z tradycyjną technologią analogową. Bez trudu rozpoznasz twarz człowieka lub tablice rejestracyjne pojazdów.

{{prod.Name}}

Monitoring bez ograniczeń

Możliwość regulacji kamery DVS-2040ED-IRW-4G (obracania ręczne na boki oraz w górę i dół) pozwala na umiejscowienie jej dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz. Kamera umożliwia równoległy zapis obrazu na karty SD oraz ich przesył za pomocą połączenia WiFi oraz 4G.

{{prod.Name}}

Gotowa do pracy w każdych warunkach

Kamera DVS-MP2040ED-IRW-4G może pracować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń dzięki klasie szczelności IP66 - jest w pełni odporna na warunki atmosferyczne takie jak deszcz, śnieg, lód, wysoka / niska temperatura, bezpośrednie nasłonecznienie itp.

{{prod.Name}}

Jakość w metalu

Wiemy, że kamera do monitoringu musi gwarantować nie tylko znakomity obraz, ale też być odporna na ewentualne próby uszkodzenia. Dlatego też wyposażyliśmy ją we wzmocnioną, metalową obudowę, która daje Ci pewność wysokiej odporności na przeciwności losu.

{{prod.Name}}

Monitoring zawsze blisko Ciebie

Zabierz swój monitoring wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Bezpłatna aplikacja przygotowana na smartfony Android oraz iOS pozwala zobaczyć obraz z kamery w dowolnym miejscu i czasie.