ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Kamera tubowa FullHD 2Mpx

Gwarancja: 36 months

Kamera DVS-MP2028HT-IRW do monitoringu IP WiFi

Kamera DVS-MP2028HT-IRW do monitoringu IP WiFi


129,99

PLN
Notify When Product Is Available
  • Kamera DVS-MP2028HT-IRW do monitoringu IP WiFi
{{prod.Name}}

Jakość i wytrzymałość

Kamera DVS-MP2028HT-IRW zbudowana jest z niezwykle wytrzymałego materiału z klasą szczelności IP66. Kamera idealnie sprawuje się nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych. W połączeniu z obiektywem 2,8mm oraz doświetleniem nocnym do 30m zobaczysz wszystko o każdej porze dnia i pogodzie.

{{prod.Name}}

Patrzę szeroko

Z niesamowitym kątem widzenia aż 114.5° oraz rozdzielczości 2Mpx Full HD zobaczysz o wiele więcej niż w innych kamerach. Zaobserwujesz większy obszar a co za tym idzie dobranie właściwego miejsca montażu kamery będzie bardzo łatwe. Szeroki zakres widzenia razem z WiFi pozwalają na zamontowanie jej wszędzie, a zobaczysz o wiele więcej.

{{prod.Name}}

Funkcjonalność i intuicyjna obsługa

Kamera DVS-MP2028HT-IRW charakteryzuje zarówno łatwość montażu oraz intuicyjna obsługa. Z kamerą połączysz się zarówno bezprzewodowo poprzez WiFi jak również poprzez kabel.

{{prod.Name}}

Uniwersalny montaż

Dzięki regulowanemu uchwytowi 360° możesz zainstalować kamery
DVS-MP2028HT-IRW na suficie, ścianie oraz skośnej płaszczyźnie. Kompaktowe rozmiary obudowy sprawiają, że kamery można zainstalować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, a dedykowana aplikacja pozwoli na podgląd z każdego miejsca na świecie!