ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Wszystko czego potrzebujesz Bestsellerowy zestaw DVS-IPS2240-4W łączy w sobie wszystkie cechy, za które użytkownicy pokochali produkty marki DVS: najwyższą jakość wykonania, najlepsze w swojej klasie parametry obrazu, nowoczesne wzornictwo oraz łatwy montaż i intuicyjną obsługę. Zaufaj oryginalnym produktom marki DVS i odkryj wzorową kompatybilnością poszczególnych elementów systemu, która zagwarantuje Ci stabilną pracę urządzeń przez długi czas. Zestaw oparty o rejestrator oraz kamery marki DVS

Gwarancja: 36 months

DVS-IPS2240-4W - Bezprzewodowy zestaw do monitoringu IP 2Mpx


-27%

1100,00 PLN

799,98

PLN
Notify When Product Is Available
  • DVS-IPS2240-4W - Bezprzewodowy zestaw do monitoringu IP 2Mpx

Wszystko czego potrzebujesz

Bestsellerowy zestaw DVS-IPS2240-4W łączy w sobie wszystkie cechy, za które użytkownicy pokochali produkty marki DVS: najwyższą jakość wykonania, najlepsze w swojej klasie parametry obrazu, nowoczesne wzornictwo oraz łatwy montaż i intuicyjną obsługę. Zaufaj oryginalnym produktom marki DVS i odkryj wzorową kompatybilnością poszczególnych elementów systemu, która zagwarantuje Ci stabilną pracę urządzeń przez długi czas.

Zestaw oparty o rejestrator oraz kamery marki DVS Digital Video System umożliwia podgląd oraz nagrywanie zdarzeń w pełnej rozdzielczości 2Mpx Full HD 1920x1080p, która jest niemal dwukrotnie wyższa od nagrań w rozdzielczości 1080n / 1080p lite 960x1080p (1Mpx). Pozwala to na uzyskanie bardzo wyraźnego obrazu nie tylko w podglądzie na żywo, ale również w przypadku przeglądu zdarzeń archiwalnych.

Najwyższa wydajność komponentów

System monitoringu DVS-IPS2240-4W został wyposażony w rejestrator oraz kamery pracujące w bardzo wysokiej rozdzielczości 2Mpx Full HD 1080p. To niemal sześciokrotnie wyższa rozdzielczość aniżeli tradycyjnych systemów analogowych i niemal dwukrotnie wyższa rozdzielczość od systemów pracujących w rozdzielczości 1080n / 1080p lite. Dodatkowo kamery posiadają nowoczesne i silne diody podczerwieni o zasięgu nawet do 30 metrów, dzięki czemu zobaczysz każdy szczegół obserwowanego obrazu zarówno w dzień jak i w nocy - bez żadnych kompromisów. Profesjonalnie przygotowana instrukcja użytkownika sprawia, że wystarczy dosłownie chwila, aby samodzielnie stworzyć wymarzony monitoring mieszkania, domu, biura, firmy, sklepu itp.

Rejestrator który sprosta Twoim wymaganiom

W zestawie znajdziesz między innymi nowoczesny i wydajny rejestrator IP WiFi serii DVS-NVR0401W-L. Umożliwia on obsługę maksymalnie 4 kamer bezprzewodowych pracujących w rozdzielczości 2Mpx Full HD 1080p. Dzięki zastosowaniu 2 zewnętrznych anten oraz funkcji wzmocnienia sygnału w kamerach, skuteczny zasięg WiFi został zwiększony do 100 metrów w terenie otwartym. Gwarantuje to znakomitą jakość i płynność obrazu. Teraz każdą instalację poprowadzisz szybko i sprawnie - bez konieczności prowadzenia przewodów lub bruzdowania ścian. Rozbudowane funkcje rejestratora, w tym m.in. detekcja ruchu, raportowanie o alarmie, harmonogramy nagrań, lokalny i zdalny przegląd zdarzeń, czynią z tego zestawu kompletne narzędzie do monitoringu. Rejestrator jako jeden z niewielu posiada aż dwa porty USB, dzięki czemu możemy w bardzo wygodny sposób, za pomocą myszki, zgrywać nagrania z dysku na dowolne przenośne urządzenie takie jak na przykład pendrive.

Zaawansowane funkcje analizy obrazu

Ciesz się intuicyjną obsługą systemu, korzystając jednocześnie z zaawansowanych funkcji takich jak:

Harmonogram nagrań
Zyskaj pełną kontrolę nad nagraniami przechowywanymi na dysku twardym rejestratora. Wybierz które zdarzenia mają wyzwolić nagrywanie (np. nagrywanie ciągłe lub detekcja ruchu) i swobodnie wybieraj interesujące Cię materiały. Oszczędzaj swój cenny czas oraz miejsce na dysku twardym dzięki automatyzacji procesu archiwizacji nagrań.

Detekcja ruchu
Jednym kliknięciem myszki ustaw zaawansowaną analizę ruchu i otrzymuj powiadomienia o naruszeniu strefy bezpośrednio na swój telefon komórkowy z zainstalowaną aplikacją DVS Go!. Ustaw czułość detekcji ruchu, aby dostosować ją do swoich indywidualnych preferencji i oczekiwań, aby zawsze otrzymać tylko te informacje, które są dla Ciebie najważniejsze.

Automatyczne nadpisywanie nagrań
Nie obawiaj się o to, że skończy się miejsce na dysku twardym rejestratora. Dzięki tej przydatnej funkcji najstarsze nagrania zostaną automatycznie zastąpione nowymi, bez konieczności wyjmowania dysku lub jego powtórnego formatowania. Jeżeli uznasz, że chcesz zachować część nagrań, możesz je wskazać jako wyłączone z nadpisywania, lub skorzystać z opcji archiwizacji na zewnętrznym urządzeniu, które podłączysz do portu USB rejestratora.

Intuicyjna aplikacja

Dzięki bezpłatnej, polskojęzycznej aplikacji DVS GO! możesz z poziomu swojego smartphone przeglądać na żywo obraz z kamer oraz mieć dostęp do nagrań archiwalnych, które zostały zapisane na dysk twardy Twojego rejestratora, na całym świecie również przy dynamicznym IP. Intuicyjna aplikacja została przygotowana z myślą o najpopularniejszych mobilnych systemach operacyjnych Android oraz iOS, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będzie na bieżąco wspierana i aktualizowana. Czytelne menu sprawia, że pomimo wielu opcji oraz funkcji dodatkowych nie sposób się w niej zgubić, a samo korzystanie z aplikacji jest proste i przyjemne. Od teraz Twój system monitoringu może być zawsze z Tobą - dokładnie tak, jak tego potrzebujesz.

Dlaczego ten zestaw?

•Prawdziwy monitoring IP WiFi - najwyższa jakość obrazu dzięki rozdzielczości Full HD 1080p (aż sześciokrotnie wyższa rozdzielczość niż tradycyjnych systemów analogowych).
•Szybka i wygodna instalacja dzięki bezprzewodowej transmisji sygnału wizyjnego oraz funkcji automatycznego dodawania kamer do menu rejestratora (plug & play).
•Dzięki klasie szczelności IP66 kamery wchodzące w skład zestawu mogą pracować na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Są odporne na wszystkie czynniki atmosferyczne takie jak: niska / wysoka temperatura, śnieg, lód, deszcz, bezpośrednie nasłonecznienie itp.
•Kamery posiadają tryb wzmacniacza sygnału WiFi, co dodatkowo zwiększa zasięg bezprzewodowy, podnosi stabilność łącza oraz przekłada się na wyższą jakość oglądanego obrazu.
•Profesjonalny obiektyw 4mm pozwala uzyskać przejrzysty obraz oraz realistycznie odwzorowane barwy przy zachowaniu szerokiego kąta widzenia aż 83° - to aż 20° szerszy zakres rejestrowanego obrazu niż klasyczne rozwiązania przy obiektywach 3,6mm i to bez zniekształceń obrazu spowodowanych efektem rybiego oka!
•Zintegrowane w kamerach diody promiennika IR (podczerwieni) umożliwiają skuteczną obserwację nocną, również w całkowitych ciemnościach na odległość do 30 metrów.
•Dzięki regulowanemu uchwytowi 360° możesz zainstalować kamery na suficie, ścianie oraz skośnej płaszczyźnie; dodatkowo kompaktowe rozmiary obudowy sprawiają, że kamery estetycznie wyglądają w każdym miejscu.
•Będziesz mieć lokalny i zdalny dostęp do kamer - bezpośrednio poprzez podłączenie do monitora lub poprzez sieć internet przy użyciu intuicyjnej, polskojęzycznej aplikacji.

Skład zestawu

Rejestrator IP WiFi DVS-NVR0401W-L
•obsługa 4 kamer IP WiFi w rozdzielczości 1920x1080p (2Mpx), nowoczesne kodowanie H.265+ oszczędzające ilość miejsca na dysku
•płynny zapis danych na dysk wewnętrzny HDD (maksymalna pojemność dysku 6TB) z rozdzielczością max 1920x1080p
•możliwość podglądu on-line / lokalnie oraz zdarzeń archiwalnych lokalnie lub przez komputer, laptop, smartfon, tablet
•intuicyjna obsługa i łatwa konfiguracja dzięki menu w języku polskim oraz automatycznemu dodawaniu kamer, funkcja detekcji ruchu
•2 zewnętrzne anteny WiFi zwiększające zasięg do 100 metrów w terenie otwartym
•Posiada 2 porty USB dzięki czemu możemy jednocześnie operować myszką po ekranie i zgrywać nagrania na pendriva.

4 x Wysokiej jakości metalowa kamera IP Wifi DVS-MP2040T-IRW-SET
•wysoka rozdzielczość obrazu 1920 x 1080p (Full HD, 2 Mpx) - przetwornik CMOS z wydajnym procesorem HiSilicon
•obiektyw 4mm umożliwiający obserwację szerokokątną (83°) przy jednoczesnym zachowaniu szczegółów
•Wytrzymała metalowa obudowa, dzięki której nie musisz obawiać się o zniszczenia wywołane aktami wandalizmu
•nowoczesny promiennik podczerwieni z silnymi diodami IR umożliwiający skuteczną obserwację nocną
•temperatura pracy od -30°C do + 50°C oraz klasa szczelności IP66 pozwala na pracę w każdych warunkach
•niski pobór prądu - ECO (max 6W) oraz kompaktowe wymiary (Φ61×185mm)

4x Zasilacz impulsowy 1A/12V do kamer DVS-MP2040T-IRW-SET
•firmowy zasilacz impulsowy 1A
•zasilanie: 90÷264VAC/50Hz
•wyjście zasilania: 1A/12VDC
•zabezpieczenia: SCP (przeciwzwarciowe), OLP (przeciążeniowe)
•bezpośrednie podłączenie do gniazda zasilania 230V

Komplet wtyków i złączy niezbędnych do prawidłowej pracy systemu
•4x antena zewnętrzna WiFi do kamer DVS-MP2040T-IRW-SET
•4x zestaw montażowy do kamer (komplet kołków oraz schemat montażowy do kamer)
•1x patchcord do podłączenia rejestratora ze switchem / routerem
•1x mysz komputerowa do obsługi rejestratora
•1x zasilacz 2A 12V DC do rejestratora

0