ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Bezpieczeństwo dla Ciebie Poczucie bezpieczeństwa to jedna z najważniejszych rzeczy do których dąży człowiek. Dlatego też nasi inżynierowie tworząc innowacyjny system alarmowy DVS-HAS0101LCD wzięli pod uwagę wszystkie najistotniejsze elementy, które wpływają na odpowiednie zabezpieczenie mieszkania, domu, sklepu czy też firmy. W naszym inteligentnym zestawie alarmowym odnajdziesz wyłącznie wysokiej klasy podzespoły , atrakcyjny design urządzeń, wydajny procesor centrali alarmowej oraz najnowocze

Gwarancja: 36 months

DVS-HAS0101LCD Kompletny system alarmowy WiFi


259,99

PLN
Notify When Product Is Available
  • DVS-HAS0101LCD Kompletny system alarmowy WiFi

Bezpieczeństwo dla Ciebie

Poczucie bezpieczeństwa to jedna z najważniejszych rzeczy do których dąży człowiek. Dlatego też nasi inżynierowie tworząc innowacyjny system alarmowy DVS-HAS0101LCD wzięli pod uwagę wszystkie najistotniejsze elementy, które wpływają na odpowiednie zabezpieczenie mieszkania, domu, sklepu czy też firmy.

W naszym inteligentnym zestawie alarmowym odnajdziesz wyłącznie wysokiej klasy podzespoły, atrakcyjny design urządzeń, wydajny procesor centrali alarmowej oraz najnowocześniejszą technologię detekcji osób - tak aby system raportował wyłącznie te sytuacje, które stanowią realne zagrożenie dla Twojego życia lub zdrowia.

Wszystko czego potrzebujesz

Podstawą dobrego systemu alarmowego jest jego kompletność i wzorcowa kompatybilność ze sobą wszystkich elementów znajdujących się w zestawie. Bardzo dokładnie przetestowaliśmy wszystkie elementy już na etapie projektu, aby mieć pewność, że otrzymasz produkt najwyższej jakości. Ale to nie wszystko!

Intuicyjny panel główny posiada zintegrowany wyświetlacz LCD aby w prosty sposób przekazać Ci wszystkie informacje o systemie. Dodatkowo odnajdziesz w nim mikrofon i głośnik, dzięki którym system poinformuje Cię w formie komunikatów głosowych o wszystkich istotnych elementach (komunikaty w języku polskim) ale również będziesz mógł nawiązać dwukierunkową komunikację tak, jak przez tradycyjny telefon komórkowy!

Możliwość elastycznej rozbudowy

Panel główny systemu DVS-HAS0101LCD skrywa w sobie zaawansowaną płytę główną systemu, która może obsłużyć aż 99 czujek bezprzewodowych i 2 czujki przewodowe. Dlatego też niezależnie od sytuacji możesz mieć pewność, że zawsze zabezpieczysz wszystko to, co jest dla Ciebie najistotniejsze.

Nowoczesna i bezpieczna komunikacja WiFi pomiędzy centralą DVS-HAP200LCD a resztą akcesoriów (czujek, pilotów etc.) sprawia, że nasz system można zainstalować w dowolnym miejscu bez konieczności żmudnego prowadzenia przewodów. Zasięg aż do 80 metrów pozwoli zamontować wszystkie elementy systemu łatwo i prosto - dokładnie tak, jak tego potrzebujesz.

Steruj wszystkim, co dla Ciebie ważne

Dla Twojej wygody system alarmowy DVS-HAS0101LCD można obsługiwać bezpośrednio z poziomu manipulatora LCD, poprzez piloty bezprzewodowe, dzięki bezpłatnej aplikacji iAlarm oraz poprzez komendy SMS wysyłane z poziomu telefonu komórkowego.

Dzięki dwukierunkowej komunikacji system nie tylko poinformuje Cię o tym co się dzieje w chronionym obiekcie (domu, mieszkaniu, sklepie, biurze), ale również będziesz mógł wydać mu komendy, co ma zrobić w związku z zaistniałą sytuacją. Wszystko prosto, szybko i intuicyjnie, aby nawet w najbardziej stresujących sytuacjach natychmiast podjąć najbardziej odpowiednią decyzję.

Dlaczego ten zestaw?

- Najwyższej klasy system alarmowy z możliwością rozbudowy aż do 99 czujników bezprzewodowych - dzięki temu zabezpieczysz wszystko to, co jest dla Ciebie naprawdę cenne.
- Wbudowany moduł GSM pozwalający na powiadamianie SMS o wykrytym alarmie na 3 zdefiniowane numery telefonów komórkowych - zawsze będziesz wiedzieć co się dzieje w chronionych pomieszczeniach.
- Komunikacja głosowa w języku polskim na 6 zdefiniowanych numerów telefonów (np. o alarmie, sabotażu, usterce) - o wszystkich istotnych elementach zostaniesz poinformowany w formie komunikatu głosowego, z możliwością zdalnego sterowania systemem - łatwo i prosto.
- Szybkie i łatwe dodawanie czujek i pilotów do systemu bezpośrednio poprzez centralę - dzięki temu rozbudujesz swój system samodzielnie, bez potrzeby korzystania z firm zewnętrznych.
- Czytelny wyświetlacz LCD z podświetleniem LED, na którym wizualizowane są najważniejsze informacje dotyczące pracy Twojego systemu (np. alarm, sabotaż, usterka, komunikacja głosowa itp) - aby nic nigdy nie umknęło Twojej uwadze.
- Panel główny posiada zintegrowany głośnik i mikrofon dzięki któremu można wydawać komendy, podsłuchać co się dzieje w chronionym pomieszczeniu, prowadzić rozmowę z osobą przebywającą przy panelu lub zadzwonić do wybranej osoby tak jak przez telefon komórkowy.
- Intuicyjna aplikacja iAlarm dzięki której możesz zarządzać swoim systemem alarmowym łatwo i przyjemnie z dowolnego miejsca na świecie (wystarczy że masz zasięg sieci komórkowej).

Zawartość zestawu

Centrala alarmowa DVS-HAP200LCD
- zintegrowany, czytelny manipulator LCD z niebieskim podświetleniem
- obsługa 99 linii (czujek) bezprzewodowych oraz 2 linii (czujek) przewodowych
- komunikaty głosowe w języku polskim z funkcją nagrywania własnych oraz funkcją wykonywania połączeń telefonicznych
- powiadamianie głosowe o alarmach na 6 numerów telefonów (3 numery do powiadamiania SMS)
- możliwość sterowania alarmem poprzez klawiaturę sensoryczną, wiadomości SMS lub poprzez aplikację iAlarm

Bezprzewodowa czujka podczerwieni (PIR) DVS-HAMD200B
- zasięg w terenie otwartym: do 80 metrów
- zaawansowany element detekcyjny PIR o zasięgu 8 metrów i szerokim kącie detekcji aż 110°
- instalacja bezpośrednio na ścianie lub poprzez dedykowany uchwyt (w zestawie)
- zasilanie bateryjne 9V 6F22
- wymiary: 80x50x130mm

Bezprzewodowy czujnik magnetyczny - kontaktron DVS-HADC100B
- zasięg w terenie otwartym: do 80 metrów
- maksymalna szczelina (odległość pomiędzy stykami): 5mm
- dioda LED sygnalizująca pracę oraz niski stan naładowania baterii
- zasilanie bateryjne 12V 23A
- wymiary: 50x20x70mm

2x Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania DVS-HARC201B
- zasięg w terenie otwartym: do 40 metrów
- 4 dedykowane przyciski do obsługi systemu (uzbrajanie / rozbrajanie / zmiana trybu / wezwanie pomocy)
- wytrzymała obudowa z poliwęglanu
- zasilanie bateryjne 3V CR2032
- wymiary: 31x11x56mm

Przewodowy sygnalizator wewnętrzny DVS-HAIS101
- typ sygnalizacji: akustyczna
- głośność: 120dB
- długość przewodu: 770mm - umożliwia swobodną instalację w bliskiej odległości od centrali
- wytrzymała obudowa poliwęglanowa
- wymiary: Φ54x47mm

Komplet akcesoriów niezbędnych do prawidłowej pracy systemu
- 1x zasilacz centrali alarmowej 5V DC 2A
- 1x przewód USB/micro USB
- 1x uchwyt montażowy do czujki
- 1x kołki montażowe