DVS-FHS0701K-R/BW - zestaw wideodomofon Full HD 1080p z panelem zewn.

899,99 PLN 699,99 PLN *

* Podane ceny są cenami brutto

Wideodomofon klasy Premium

Najnowszy wideodomofon DVS-FHS0701K-R/BW dzięki zaawansowanej technologii zaskoczy Ciebie swoją funkcjonalnością!

Najważniejsze cechy:
- rozdzielczość obrazu 2Mpx 1920x1080p Full HD
- nowoczesny dotykowy ekran LCD 7"
- możliwość otwierania dwóch furtek i bramy
- panel zewnętrzny wyposażony w podświetlaną klawiaturę oraz czytnik kart / breloków zbliżeniowych
- możliwa rozbudowa zestawu do dwóch stacji bramowych, 6 monitorów oraz dwóch dodatkowych kamer
- zasilacz na szynę DIN 14,5V w komplecie
- nowoczesny i ponadczasowy design

Kompletny zestaw

Nasz najnowszy zestaw wideodomofonowy jest idealnym rozwiązaniem dla posiadaczy domów lub niewielkich firm, którzy cenią sobie najwyższą jakość wykonania oraz piękną stylistykę.

W zestawie otrzymasz:
- dotykowy monitor 7",
- jednoabonentowa stacja bramowa wyposażona w czytnik kart RFID i szyfrator,
- zasilacz na szynę DIN,
- 6 breloków zbliżeniowych

Stacja bramowa posiada kamerę o rozdzielczości Full HD 1080p, która zapewnia jakość dwukrotnie wyższą w porównaniu z rozdzielczością HD, stosowaną w podobnej klasy urządzeniach. W połączeniu z dużym rozmiarem monitora daje nieskazitelnie czysty obraz, pełen szczegółów i pięknych barw. Bez problemu rozpoznasz twarz osoby przychodzącej, jej ubiór oraz zachowanie.

Przepiękny design komponentów zestawu znakomicie komponuje się ze wszystkimi elementami wyposażenia, tworząc estetyczną dekorację. Minimalistyczny design monitora sprawia, że będzie pasować do każdego rodzaju wnętrza. Uniwersalna konstrukcja panelu bramowego dopasuje się do każdego typu elewacji.

Wszystko czego potrzebujesz

Rozdzielczość Full HD 1920x1080p pozwala dostrzec więcej szczegółów niż kamery o standardowych parametrach HD. Oświetlacz podczerwieni wyposażony w diody LED pozwoli Ci na skuteczną obserwację w nocy aż do 15m. Dzięki szerokiemu kątowi widzenia będziesz w stanie dostrzec wszystko w obrębie 110° od panelu zewnętrznego.

Ponadto panel umożliwia otwieranie wejścia za pomocą czytnika kart oraz klawiatury, dzięki czemu cały proces będzie znacznie szybszy i przyjemniejszy, bez konieczności otwierania zamka tradycyjnym kluczem!

Obudowa o klasie szczelności IP65 została wykonana z utwardzonego stopu aluminium, który zapewnia bardzo dobrą odporność na wpływ czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Stacja jest przystosowana do montażu natynkowego.

Dostosuj go do swoich potrzeb

Menu monitora jak i instrukcja obsługi są w języku polskim co znacznie ułatwia montaż i obsługę. Monitor wyposażony jest w kolorowy, dotykowy wyświetlacz 7" TFT-LCD. Duże i czytelne ikony są pomocne w codziennym użytkowaniu. W razie potrzeby istnieje możliwość regulacji parametrów (jasność, nasycenie kolorów, głośność), według swoich preferencji. Monitor ma także możliwość zmiany trybu dzwonka (13 trybów dzwonienia). Dzwonki mogą być zaprogramowane indywidualnie dla każdego panelu zewnętrznego.

Można także zaprogramować głośność dzwonka dla 3 różnych trybów pracy. Każdy z trybów ma swoją regulację głośności w skali od 1 do 10 vol. Długość dzwonka można regulować od 5 do 45 sekund.

Najważniejszą cechą monitora jest bezpośrednie sterowanie ryglem elektromagnetycznym służącym do otwierania drzwi po wywołaniu z zewnątrz lub po wywołaniu funkcji podglądu na monitorze. Monitor ma także możliwość sterowania napędami bram wjazdowych wszystkich znaczących producentów. Umożliwi to łatwe i przyjemne jej otwieranie.

Zupełnie nowe możliwości

Detekcja ruchu
Wbudowany czujnik ruchu umożliwia w trybie czuwania nagrywanie osób, które zbliżą się do kamery, bez względu na to czy ktoś wywoła rozmowę. Po przyjściu do domu będziesz mógł obejrzeć kto przebywał w pobliżu Twojej posesji!

Nagrywanie wiadomości
Osoby przychodzące do Ciebie podczas Twojej nieobecności zostaną nagrane. Podczas wywoływania dzwonka zostanie zrobione zdjęcie oraz nagrany krótki film. Na czas gdy nie ma Cię w domu możesz również ustawić automatyczną sekretarkę. Osoba przychodząca usłyszy informacje o Twojej nieobecności, po czym będzie mieć możliwość nagrana wiadomości o długości do 120 sekund.

Interkom:
Rozbudowując zestaw o kolejne monitory możesz pomiędzy nimi prowadzić rozmowy (maksymalnie 6 monitorów). Możesz również przekazać rozmowę na inny monitor. Osoba, do której prześlesz sygnał może otworzyć lub zamknąć furtkę/bramę.

Podgląd i nasłuch:
Kamera Full HD umożliwia Ci podgląd w bardzo wysokiej jakości. Z poziomu monitora w dowolnym momencie masz możliwość podglądu tego, co dzieje się w polu obserwacji kamery wraz z nasłuchem.

Ramka na zdjęcia:
Stwórz swój pokaz zdjęć na monitorze. Wgraj na kartę SD swoje ulubione zdjęcia lub logo firmowe, które będą wyświetlane podczas trybu czuwania. Na każdym monitorze można ustawić inne zdjęcia.

Łatwy montaż!

Zestaw cechuje się prostym procesem instalacji. Połączenie stacji z monitorem jest realizowane przy pomocy 4 przewodów. Do obsługi elektrozaczepu niezbędne jest użycie 2 dodatkowych przewodów.

Cechą charakterystyczną monitora jak i stacji bramowej są kompaktowe wymiary, co pozwala na zainstalowanie ich tam gdzie do dyspozycji mamy mało miejsca.

Jeśli posiadasz przynajmniej podstawową wiedzę z zakresu elektryki / elektroniki to proces instalacji i konfiguracji zestawu przebiegnie szybko i sprawnie.

Specyfikacja techniczna

Dotykowy monitor głośnomówiący LCD TFT 7"
- sterowanie 2 elektrozaczepami, obsługa 2 stacji bramowych,
- obsługa 2 kamer CCTV o rozdzielczości do 2Mpx,
- możliwość rozbudowy o 5 dodatkowych monitorów,
- regulacja parametrów monitora (głośność, jasność i kolor),
- zasilanie: DC 14,5V (zasilacz na listwę DIN w komplecie),
- tryb dzwonienia: dwukierunkowy interkom,
- możliwość pracy w trzech trybach: Noc, W domu, W pracy,
- maksymalne zużycie energii: 400mA,
- temperatura pracy 0 ℃ ~ + 50 ℃,
- slot na karty pamięci micro SD: do 128Gb,
- 3 poziomowa detekcja ruchu,
- funkcje: otwieranie / monitorowanie / wewnętrzne wywoływanie / nagrywanie,
- dodatkowe funkcje: ramka do zdjęć / odtwarzacz MP3 i MP4 / muzyka w tle / zegar i wiadomości głosowe,

Stacja bramowa
- diody na podczerwień LED,
- rozdzielczość 2Mpx Full HD 1920x1080p,
- kąt widzenia 110' stopni poziomo, 58,5' pionowo,
- możliwość otwarania drzwi za pomocą kart lub breloków zbliżeniowych,
- możliwość otwierania drzwi za pomocą szyfratora.
- wejście DC 12V/15V,
- pobór mocy 200mA max, zasilanie z jedn. wewn.
- klasa szczelności IP65, temperatura pracy -40 ℃ ~ -50 ℃,
- montaż natynkowy