ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Kontrola wejścia Chcesz widzieć kto dzwoni do furtki lub bramy? Chcesz czuć się bezpiecznie gdy nieznajomy dobija się do Twojego domu? Aktualnie możesz podejrzeć i decydować zawczasu, czy otworzyć drzwi i wpuścić daną osobę do środka. DVS-CP214A to stacja bramowa z wbudowaną kamerą HD, która pozwala na podgląd naszego rozmówcy w czasie rzeczywistym. Dzięki zastosowaniu podczerwieni podgląd możliwy będzie również w nocy. Stacja bramowa DVS-CP214A to idealny produkt do zastosowań dla domów jednoro

Gwarancja: 36 months

DVS-CP214-1/A - Zewnętrzna stacja bramowa 1,3Mpx


299,99

PLN
Notify When Product Is Available
  • DVS-CP214-1/A - Zewnętrzna stacja bramowa 1,3Mpx

Kontrola wejścia

Chcesz widzieć kto dzwoni do furtki lub bramy? Chcesz czuć się bezpiecznie gdy nieznajomy dobija się do Twojego domu? Aktualnie możesz podejrzeć i decydować zawczasu, czy otworzyć drzwi i wpuścić daną osobę do środka.
DVS-CP214A to stacja bramowa z wbudowaną kamerą HD, która pozwala na podgląd naszego rozmówcy w czasie rzeczywistym. Dzięki zastosowaniu podczerwieni podgląd możliwy będzie również w nocy.
Stacja bramowa DVS-CP214A to idealny produkt do zastosowań dla domów jednorodzinnych i małych firm. Duża funkcjonalność gwarantuje jakość według światowych standardów. Trwałość, niezawodność i szereg funkcji ułatwiają codzienną obsługę bramy wejściowej.

Wysoka rozdzielczość

DVS-CP214-1/A została wyposażona w kolorową kamerę HD 1,3Mpx z oświetlaczem podczerwieni opartym o diody LED. Szerokokątny obiektyw posiada kąt widzenia 120°, dzięki czemu może skutecznie pracować nawet w bardzo bliskiej odległości od obserwowanej osoby. Rozdzielczość HD w kamerach bramowych to nowość. Większość dostępnych kamer posiada 600 lub 700lini, to jest prawie dwa razy mniej niż oferowane przez nas kamery HD.
Dzięki zastosowanej diód podczerwieni będziesz widział w nocy do 10m. Osoba, która staje przed furtką będzie na ogół w odległości wyciągnięcia ręki. Dzięki czemu nawet w nocy będzie ona doskonale widoczna, a ty bez problemu będziesz mógł rozpoznać twarz osoby przychodzącej.

Wtapia się w otoczenie

DVS-CP214-1/A została zaprojektowana do montażu podtynkowego. Naszym głównym zamysłem było, to aby idealnie wkomponowała się w otoczenie, a jej elementy nie wystawały na zewnątrz. Jej klasyczne wzornictwo będzie idealnym uzupełnieniem oraz ozdobą Twojego domu.
Obudowa stacji bramowej została wykonana z utwardzonego stopu aluminium, który zapewnia bardzo dobrą odporność na wpływ czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Stacja jest przystosowana do montażu podtynkowego.

Szybki i łatwy montaż

Kamera cechuje się stosunkowo prostym procesem instalacji. Połączenie stacji bramowej z monitorem jest realizowane przy pomocy 4 przewodów. Do obsługi elektrozaczepu niezbędne jest użycie 2 dodatkowych przewodów.
Cechą charakterystyczną stacji bramowej są niewielkie wymiary co pozwala na zainstalowanie jej tam gdzie do dyspozycji mamy mało miejsca.
Jeśli posiadasz przynajmniej podstawową wiedzę z zakresu elektryki / elektroniki, to proces instalacji i konfiguracji przebiegnie szybko i sprawnie!
Otrzymasz również instrukcję obsługi, która ułatwi montaż i obsługę. Przed zabraniem się do montażu koniecznie zapoznaj się z jej treścią!

Skład zestawu:

W zestawie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy potrzebne do instalacji, uruchomienia oraz konfiguracji:

- stacje bramową DVS-CP214-1/A
- komplet wtyków
- instrukcję obsługi (format PDF wysyłany mailem po zakupie)
- dodatkowy uchwyt, który pozwoli zamontować stację bramową pod kątem


Wszystkie elementy zestawu są fabrycznie nowe, w oryginalnych opakowaniach, niesformatowane i nie używane - dzięki temu masz pewność, że nikt przed Tobą nie użytkował produktów. Wybierz jakość gwarantowaną przez DVS Polska.

Specyfikacja techniczna

•diody na podczerwień LED
•pretwornik 1 / 3''CMOS,
•rozdzielczość 1,3 MP,
•obiektyw 1,9 mm o kącie widzenia 170'
•pobór mocy 150mA
•kąt widzenia 170' stopni

•wejście DC 12V/15V

•wymiary : 210 x 116mm

•temperatura robocza -40 ℃ ~ -50 ℃

•kasa szczelności IP65 (wodoodporna)

•Montaż podtynkowy