ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Zabezpieczenie wejścia do domu Stacja bramowa umożliwia nam podjęcie decyzji, kogo wpuścimy do środka. Wszystko, dzięki wysokiej jakości kamerze HD oraz możliwości podłączenia elektrozaczepu. DVS-CP207-1/A sprawdzi się w domach jednorodzinnych i małych firmach. Duża funkcjonalność gwarantuje jakość według światowych standardów. Trwałość, niezawodność i szereg funkcji ułatwiają codzienną obsługę bramy wejściowej. DVS-CP207-1/A umożliwia otwieranie wejścia za pomocą zbliżeniowego czytnika kart, dz

Gwarancja: 36 months

DVS-CP207-1/A


249,99

PLN
Notify When Product Is Available
  • DVS-CP207-1/A

Zabezpieczenie wejścia do domu

Stacja bramowa umożliwia nam podjęcie decyzji, kogo wpuścimy do środka. Wszystko, dzięki wysokiej jakości kamerze HD oraz możliwości podłączenia elektrozaczepu.
DVS-CP207-1/A sprawdzi się w domach jednorodzinnych i małych firmach. Duża funkcjonalność gwarantuje jakość według światowych standardów. Trwałość, niezawodność i szereg funkcji ułatwiają codzienną obsługę bramy wejściowej.
DVS-CP207-1/A umożliwia otwieranie wejścia za pomocą zbliżeniowego czytnika kart, dzięki czemu cały proces będzie znacznie szybszy i przyjemniejszy. Wystarczy zbliżyć zakodowane pastylki lub karty magnetyczne i stacja DVS-CP207-1/A automatycznie otworzy wejście

Jakość HD

Stacja bramowa DVS-CP207-1/A wyposażona w kamerę HD jest przeznaczona do montażu zewnętrznego, cechuje się niezawodnością i prostą instalacją.
DVS-CP207-1/A została wyposażona w oświetlacz podczerwieni opartym o diody LED. Szerokokątny obiektyw posiada kąt widzenia 120°, dzięki czemu może skutecznie pracować nawet w bardzo bliskiej odległości od obserwowanej osoby. Rozdzielczość HD w kamerach bramowych to nowość. Większość dostępnych kamer posiada 600 lub 700lini, to jest prawie dwa razy mniej niż oferowane przez nas kamery HD.
Dzięki zastosowaniu diod podczerwieni będziesz widział w nocy do 10m. Osoba, która staje przed furtką będzie na ogół w odległości wyciągnięcia ręki. Dzięki czemu nawet w nocy będzie ona doskonale widoczna, a ty bez problemu będziesz mógł rozpoznać twarz osoby przychodzącej.

Odporna na trudne warunki pogodowe!

Projektując stację bramową DVS-CP207-1/A chcieliśmy aby była nie tylko funkcjonalna, ale również estetyczna. Jej czarny kolor nadaje jej klasyczny design, a opływowe i kompaktowe kształty idealnie wkomponują się w otoczenie. DVS-CP207-1/A stanie się ozdobą twojego domu.
Obudowa stacji bramowej została wykonana z utwardzonego stopu aluminium, który zapewnia bardzo dobrą odporność na wpływ czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Stacja jest przystosowana do montażu natynkowego.

Szybki i łatwy montaż

Kamera cechuje się stosunkowo prostym procesem instalacji. Połączenie stacji bramowej z monitorem jest realizowane przy pomocy 4 przewodów. Do obsługi elektrozaczepu niezbędne jest użycie 2 dodatkowych przewodów.
Cechą charakterystyczną stacji bramowej są niewielkie wymiary co pozwala na zainstalowanie jej tam gdzie do dyspozycji mamy mało miejsca.
Jeśli posiadasz przynajmniej podstawową wiedzę z zakresu elektryki / elektroniki, to proces instalacji i konfiguracji przebiegnie szybko i sprawnie!
Otrzymasz również instrukcję obsługi, która ułatwi montaż i obsługę. Przed zabraniem się do montażu koniecznie zapoznaj się z jej treścią!

Skład zestawu:

W zestawie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy potrzebne do instalacji, uruchomienia oraz konfiguracji:

- stacje bramową DVS-CP207-1/A
- komplet wtyków
- dwie pastylki zbliżeniowe
- instrukcję obsługi (format PDF wysyłany mailem po zakupie)
- dodatkowy uchwyt, który pozwoli zamontować stację bramową pod kątem


Wszystkie elementy zestawu są fabrycznie nowe, w oryginalnych opakowaniach, niesformatowane i nie używane - dzięki temu masz pewność, że nikt przed Tobą nie użytkował produktów. Wybierz jakość gwarantowaną przez DVS Polska.

Specyfikacja techniczna

•Diody na podczerwień LED
•rozdzielczość 1,3Mpx
•Kąt widzenia 120' stopni
•możliwość otwarania drzwi za pomocą kart lub breloków zbliżeniowych
•Wejście DC 12V/15V
•pobór mocy 200mA max
•Zasilanie dostarczane z jednostki wewnętrznej
•Temperatura robocza -40 ℃ ~ -50 ℃
•Klasa szczelności IP65 (wodoodporna)
•Montaż natynkowy
•wymiary : 130 x 50mm