ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Kontrola wejścia Monitoring przemysłowy zmienił oblicze systemów otwierania drzwi. Dzięki dodaniu kamer do domofonów otrzymaliśmy systemy wideodomofonowe. Aktualnie możemy podejrzeć kto podszedł do furtki i zdecydować zawczasu, czy otworzyć drzwi i wpuścić daną osobę do środka. Stacja bramowa DVS-CP203C to idealny produkt do zastosowań dla domów jednorodzinnych i małych firm. Duża funkcjonalność gwarantuje jakość według światowych standardów. Trwałość, niezawodność i szereg funkcji ułatwiają cod

Gwarancja: 36 months

DVS-CP203C


219,99

PLN
Notify When Product Is Available
  • DVS-CP203C

Kontrola wejścia

Monitoring przemysłowy zmienił oblicze systemów otwierania drzwi. Dzięki dodaniu kamer do domofonów otrzymaliśmy systemy wideodomofonowe. Aktualnie możemy podejrzeć kto podszedł do furtki i zdecydować zawczasu, czy otworzyć drzwi i wpuścić daną osobę do środka.
Stacja bramowa DVS-CP203C to idealny produkt do zastosowań dla domów jednorodzinnych i małych firm. Duża funkcjonalność gwarantuje jakość według światowych standardów. Trwałość, niezawodność i szereg funkcji ułatwiają codzienną obsługę bramy wejściowej.
Nasze stacje bramowe charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty CE oraz RoHs.

Zachwycająca jakość HD

Stacja bramowa DVS-CP203C wyposażona w kamerę HD jest przeznaczona do montażu zewnętrznego, cechuje się niezawodnością i prostą instalacją.
DVS-CP203C została wyposażona w kolorową kamerę HD 1,3Mpx z oświetlaczem podczerwieni opartym o diody LED. Szerokokątny obiektyw posiada kąt widzenia 120°, dzięki czemu może skutecznie pracować nawet w bardzo bliskiej odległości od obserwowanej osoby. Rozdzielczość HD w kamerach bramowych to nowość. Większość dostępnych kamer posiada 600 lub 700lini, to prawie dwa razy mniej w porównaniu z oferowanymi przez nas kamerami HD.
Zastosowanie diod podczerwieni umożliwia widoczność w nocy do 10m. Osoba, która staje przed furtką, stoi zazwyczaj w odległości wyciągnięcia ręki, dzięki czemu nawet w nocy będzie ona doskonale widoczna, a Ty bez problemu będziesz mógł rozpoznać jej twarz.

Odporna na trudne warunki pogodowe!

Tworząc stację bramową DVS-CP203C chcieliśmy, aby była nie tylko funkcjonalna, ale również estetyczna. To ona będzie wizytówką Twojego domu. Goście, którzy przyjdą Cię odwiedzić pierwsze co zauważą, to właśnie stację bramową. Dlatego, jeśli chcesz zaimponować odwiedzającym, wybierz nasze sprawdzone produkty stworzone z dbałością o każdy detal.
Obudowa stacji bramowej została wykonana z utwardzonego stopu aluminium, który zapewnia bardzo dobrą odporność na wpływ czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Stacja jest przystosowana do montażu natynkowego.

Szybki i łatwy montaż

Kamera cechuje się stosunkowo prostym procesem instalacji. Połączenie stacji bramowej z monitorem jest realizowane przy pomocy 4 przewodów. Do obsługi elektrozaczepu niezbędne jest użycie 2 dodatkowych przewodów.
Cechą charakterystyczną stacji bramowej są niewielkie wymiary co pozwala na zainstalowanie jej tam gdzie do dyspozycji mamy mało miejsca.
Jeśli posiadasz przynajmniej podstawową wiedzę z zakresu elektryki / elektroniki, to proces instalacji i konfiguracji przebiegnie szybko i sprawnie!
Otrzymasz również instrukcję obsługi, która ułatwi montaż i obsługę. Przed zabraniem się do montażu koniecznie zapoznaj się z jej treścią!

Skład zestawu:

W zestawie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy potrzebne do instalacji, uruchomienia oraz konfiguracji:

- stacje bramową DVS-CP203C
- komplet wtyków
- instrukcję obsługi (format PDF wysyłany mailem po zakupie)
- dodatkowy uchwyt, który pozwoli zamontować stację bramową pod kątem


Wszystkie elementy zestawu są fabrycznie nowe, w oryginalnych opakowaniach, niesformatowane i nie używane - dzięki temu masz pewność, że nikt przed Tobą nie użytkował produktów. Wybierz jakość gwarantowaną przez DVS Polska.

Specyfikacja techniczna

•Diody na podczerwień LED

•rozdzielczość 1,3Mpx

•Kąt widzenia 120 stopni

•Wejście DC 12V/15V

•pobór mocy 150mA max

•Zasilanie dostarczane z jednostki wewnętrznej

•Temperatura robocza -40 ℃ ~ -50 ℃

•wymiary: 130 x 50mm

•Klasa szczelności IP65 (wodoodporna)

•Montaż natynkowy