ALKAM SECURITY SP. Z O.O.
Pomoc i kontakt

Contact and help

Bezprzewodowy zestaw do monitoringu WiFi FullHD 2Mpx

Availability: In Stock

Gwarancja: 36 months

Bezprzewodowy zestaw do monitoringu WiFi Full HD. 4 kamery DVS-MP2028HT-IRW i rejestrator NVR08-W

Zestaw do monitoringu WiFi DVS-NVR08-W+4xDVS-MP2028HT-IRW


1049,00

PLN
(Choose quantity)
Shop now
  • Zestaw do monitoringu WiFi DVS-NVR08-W+4xDVS-MP2028HT-IRW
{{prod.Name}}

Kompletny bezprzewodowy zestaw do monitoringu zawiera bezprzewodowy rejestrator DVS-NVR08W oraz 4 kamery DVS-MP2028HT-IRW o rozdzielczości 2Mpx Full HD

{{prod.Name}}

Centrum Twojego monitoringu !

Centralną częścią Twojego monitoringu jest rejestrator DVS-NVR08W, który posiada możliwość nagrywania obrazu z 8 kamer IP w rozdzielczości do 4Mpx. Obsługuje port wyjściowy wideo VGA i HDMI umożliwiając wyświetlanie obrazu w rozdzielczości FullHD na złączu HDMI. Obsługuje jeden dysk twardy o maksymalnej pojemności do 6TB

{{prod.Name}}

Zawsze tam gdzie Ty!

Dostęp przez sieć internetową IP realizowany jest poprzez przeglądarkę internetową lub dedykowany program, a także z urządzeń mobilnych z wykorzystaniem darmowych aplikacji (Android, Apple iOS). Możesz podglądać „na żywo” obrazy z kamer oraz odtwarzać nagrania na swoim komputerze. Możliwa jest również zdalna konfiguracja rejestratora poprzez sieć TCP/IP.

{{prod.Name}}

Fantastyczna jakość obrazu

Bezprzewodowa kamera do monitoringu IP WiFi DVS-MP2028HT-IRW dzięki rozdzielczości 2Mpx Full HD (1080p) umożliwia obserwację z dwukrotnie wyższą szczegółowością w porównaniu do kamer Full HD.

{{prod.Name}}

Praca w każdych warunkach

Najwyższa jakość komponentów kamery DVS-MP2028HT-IRW gwarantuje stabilną pracę wewnątrz i na zewnątrz, wszędzie tam, gdzie zapewniony jest stabilny sygnał sieci WiFi lub połączenie kablowe. Do jej uruchomienia wystarczy podłączenie do zasilania, połączenie z siecią WiFi (lub kabla RJ45) oraz połączenie ze smartphone na którym uprzednio zainstalowano darmową, polskojęzyczną aplikację.

{{prod.Name}}

Zestaw zawiera:

1x bezprzewodowy rejestrator NVR08-W z akcesoriami

4x tubowa, bezprzewodowa kamera do monitoringu
DVS-MP2028HT-IRW Full HD 2Mpx

4x zasilacz do kamer

1x zasilacz sieciowy do rejestratora